İki Ünlü Şirket, Bu Altcoin’leri Satın Alıyor!

İki Ünlü Şirket, Bu Altcoin’leri Satın Alıyor!
İki Ünlü Şirket, Bu Altcoin’leri Satın Alıyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto paranın hızlı dünyasında, önemli işlemler genellikle piyasa meraklılarının ve analistlerin dikkatini çekiyor. Bugün size 5 Kasım’da gerçekleşen iki kayda değer işlemi sunuyoruz. Bunlar, Bitcoin ve altcoin alanındaki önde gelen kuruluşların faaliyetlerine ışık tutuyor. İşte detaylar…

Wintermute’un büyük altcoin hamlesi dikkat çekti

SBirkaç saat önce, The Data Nerd’ün izleme ekibi, dikkat çekti. Özellikle kripto para alım satım firması Wintermute’un 0xc57 ile başlayan adresine işaret etti. Bu adresi içeren önemli bir işlem tespit etti. Bu altcoin adresi, CoWSwap’ten ortalama 1.881 dolarlık fiyatla önemli miktarda Ethereum (ETH) satın alarak ses getirdi. Şaşırtıcı bir şekilde 18,99 milyon dolar değerindeki işlem, 10.000 ETH’nin satın alınmasını içeriyordu. Ancak hepsi bu kadar değil – aynı adres, 0xc57, Amber Group’tan 5.130 ETH (9,65 milyon dolara eşdeğer) daha aldı. Bu faaliyetlerin bir sonucu olarak, adresin bakiyesi şu anda 28,67 milyon dolarda. Yani bu miktara denk gelen 15.230 ETH’ye ulaşmış durumda. Bu işlem, Wintermute’un piyasadaki stratejileri ve hedefleri hakkında soru işaretleri uyandırıyor. Bu nedenle kripto topluluğunu kesinlikle heyecanlandırıyor.

Abraxas, USDC satın aldı

Kripto para dünyasında Abraxas Capital önemli işlemlere yabancı değil. The Data Nerd verilerine göre, son 24 saat içinde Abraxas Capital dikkatleri üzerine çekti. Zira şirket, altcoin işlemleri gerçekleştirdi.  Abraxas Capital, toplam 50,81 milyon USDC tutarında önemli bir para çekme işlemi gerçekleştirdi. Böylece para çekme işlemini 1inch aracılığıyla gerçekleştirdi. İlgi çekici olan şey, çekilen fonları bir stablecoin olan DAI’ye dönüştürmeleri oldu. Yani, potansiyel olarak belirsiz piyasa koşullarında istikrar için bir tercih sinyali verdiler. DAI’ye dönüşümün ardından Abraxas Capital bir borç verme çılgınlığına girişerek stablecoin yatırdı ve 25.930 ETH ve 28.100 stETH’yi borç verme platformlarına sundu.

Ödünç verilen tüm ETH’nin daha sonra merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformu olan Aave’ye taşınması kritik. Zira DeFi ve altcoin fırsatlarını keşfetmek için hesaplanmış bir hamleyi ima ediyor. Piyasa şimdi bu eylemlerin nasıl sonuçlanacağını ve Abraxas Capital’in başka sürprizleri olup olmadığını merakla izliyor. Bu iki işlem, önemli hamlelerin piyasa dinamiklerini ve duyarlılığını önemli ölçüde etkileyebildiği kripto para piyasasının sürekli gelişen ortamını vurguluyor. Önümüzdeki günlerde bu işlemlerin nasıl sonuçlanacağını ve Wintermute ile Abraxas Capital’in stratejilerine ilişkin başka ne gibi bilgiler sağlayabileceğini görmek ilginç olacak. Kripto alanındaki bu ve diğer gelişmelerle ilgili daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

İki Ünlü Şirket, Bu Altcoin’leri Satın Alıyor!