Robinhood ve O 10 Platformdan, SOL ve 12 Altcoin İçin Müjde!

 Robinhood ve O 10 Platformdan, SOL ve 12 Altcoin İçin Müjde!
 Robinhood ve O 10 Platformdan, SOL ve 12 Altcoin İçin Müjde!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Robinhood Crypto, yeni kullanıcıları çekmek ve Avrupa’daki ayak izini genişletmek amacıyla Çarşamba günü bir dizi heyecan verici özellik duyurdu. Bu özellikler Avrupalı kripto meraklılarına daha kapsamlı ve kullanıcı dostu bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Diğer yandan Coinbase, yol haritasına yeni bir altcoin ekledi. Bunların yanı sıra, spot borsa listelemeleri de devam ediyor. İşte detaylar…

Robinhood Crypto, Avrupa’da Solana’yı tanıttı

Robinhood, Avrupa’daki kullanıcılara yönelik hizmetlerini ve ürünlerini genişletiyor. Çarşamba günü ticaret platformu, aralarında Solana (SOL) stake etme, yerelleştirilmiş uygulamalar ve kripto ödüllerinin de bulunduğu yeni özellikleri başlatacağını duyurdu. Robinhood Crypto için bir ilk olan kripto staking’in tanıtılması önemli bir gelişme. Zira kullanıcılar artık doğrudan uygulama içinden Solana (SOL) varlıklarından ödüller kazanabilecekler. Bu, ayrı stake platformlarına karmaşık transfer ihtiyacını ortadan kaldırarak, kripto para birimleri üzerinden pasif gelir elde etmenin uygun bir yolunu sunmakta.

Sinyal Geldi: Bu 2 Kripto Para Bu Seviyelere Fırlamak Üzere!

Avrupa’da Robinhood Crypto’ya katılan yeni müşteriler, ilk 30 gün içinde net kripto satın alımlarında %10’luk bir bonusun kilidini açabilir. Bu bonus, ABD dolarına sabitlenmiş bir stablecoin olan USDC cinsinden ödenmekte. Bu coin, potansiyel kripto fiyat değerlemesinden fayda sağlamak için riskten kaçınan bir yol sunmakta. Ayrıca, Robinhood Crypto yeni Öğren ve Kazan modüllerini başlatıyor. Bu eğitim kaynakları Bitcoin (BTC), Avalanche (AVAX) ve USDC stablecoin gibi popüler kriptolara odaklı. Kullanıcılar bu modülleri tamamlayarak kripto alanı hakkında değerli bilgiler edinirken potansiyel olarak ödüller de kazanabilirler.

Coinbase, DRIFT’i yol haritasına ekledi

Robinhood Crypto tarafından duyurulan heyecan verici özelliklere ve kripto para birimi borsa listelemelerindeki telaşa ek olarak, kripto dünyasında önemli bir gelişme de Drift Protocol’ün (DRIFT) Coinbase’in listeleme yol haritasına dahil edilmesidir. Coinbase’in yol haritası gelecekteki olası listelemeler için bir rehber görevi görüyor ve DRIFT’in dahil edilmesi bu tokene olan ilginin arttığını gösteriyor. Resmi duyuruya göre DRIFT, listelenmesi halinde Solana ağında desteklenmekte.

Kripto Balinaları, O 3 Altcoin ile Büyük Kârda!

Bu haber özellikle DRIFT token sahipleri ve projeye yatırım yapmayı düşünenler için geçerlidir. Coinbase’de listelenme olasılığı DRIFT’in görünürlüğünü artırır. Ayrıca potansiyel olarak talebin artmasına ve fiyatların değer kazanmasına yol açar. Ancak Coinbase‘in yol haritasına dahil olmanın listelenmeyi garanti etmediğini unutmamak çok önemlidir. Şirket, yeni tokenler eklemeden önce sıkı bir inceleme sürecinden geçiyor ve mevzuata uygunluk, likidite ve genel proje kalitesi gibi çeşitli faktörler dikkate alınıyor.

Diğer altcoin projeleri için büyük listelemeler var

Ancak bu haberlerin kripto para borsa listelemeleri için yoğun bir güne denk geldiğini belirtmekte fayda var.

  • Virtual Protocol (VIRTUAL): MEXC, BingX, Bitget ve BitVenus’ta VIRTUAL/USDT çiftleriyle listelere girdi.
  • Engines of Fury (FURY): FURY/USDT çiftleriyle KuCoin, HTX ve Bitget’te listelere girdi.
  • GT- Protocol (GTAI): BitVenus’ta GTAI/USDT çiftiyle listelere girdi.
  • Canxium (CAU): Bitget’te CAU/USDT çiftiyle listelere girdi.
  • Cross The Ages (CTA): KuCoin’de CTA/USDT çiftiyle listelere girdi.
  • Family (FAM): BingX’te FAM/USDT çiftiyle listelere girdi.
  • MultiversX (EGLD): Poloniex’te EGLD/USDT çiftiyle listelere girdi.
  • FluidTokens (FLUID): MEXC’de FLUID/USDT çiftiyle listelere girdi.
  • Lampapuy (LPP): XT.com’da LPP/USDT çiftiyle listelere girdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 Robinhood ve O 10 Platformdan, SOL ve 12 Altcoin İçin Müjde!