Solana Bomba Bir Haber Duyurdu: 3 Analist: Patlayacak!

Solana Bomba Bir Haber Duyurdu
Solana Bomba Bir Haber Duyurdu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Solana son günlerdeki haber yağmuruna bir yenisi daha ekledi. Analistler bu ortaklıkların SOL fiyatını patlatacağından eminler.

Solana, Circle ile ortaklığını duyurdu

Kripto ödeme şirketi Circle, 2023’ün ilk yarısında Solana’da Euro destekli bir stablecoin piyasa süreceğini duyurdu. Bunun haberleri Lizbon, Portekiz’deki Solana Breakpoint konferansındaki sırasında Circle mühendislik direktörü Marcus Boorstin’in konuşmasında ortaya çıkmıştı. Boorstin, FTX’in lansman sırasında Solana’da Euro Coin’in yatırılmasını ve çekilmesini destekleyeceğini duyurdu. Ek olarak, Solana tabanlı DeFi protokolleri Radium ve Solend, bunu destekleyeceklerini açıkladılar.

Boorstin, Solana ve Circle işbirliğine yönelik açıklamalarında ekosistemi neler beklediğini şöyle özetliyor:

24/7 anında Blockchain üzerinde FX” dahil olmak üzere bu kullanım durumları ile “Euro Coin’in Solana’nın ultra hızlı, ultra düşük maliyetli ağında kilidini açacağı kullanım durumlarından gerçekten heyecan duyuyoruz. Solana Pay ile Euro cinsinden sorunsuz ödemeler gerçekleşecek.

Analist bu haberlerin SOL fiyatını patlayacağını düşünüyor

Kriptokoin.com olarak Solana ekosisteminden son gelişmeleri bu makalede ele aldık. Şimdi birçok analist Google Cloud gibi önemli işbirlikleri nedeniyle SOL fiyatının toparlanacağını öngörüyor. Bunlardan biri, popüler Twitter analisti Cantering Clark’di. Clark, güncel analizlerinde, Solana’nın çok aylı bir üs inşa ettikten ve çapraz direncini aldıktan sonra hedefine doğru toparlanacaj bir konumda olduğunu söylüyor:

Solana’nın düşüşleri desteklemek için beş ayı var ve bu nedenle kontrol noktası en düşük seviyeye kaydı. Geçen ayın en yüksek seviyelerini (34,50 doları) geri alırsak, 40 dolara kolayca görebileceğimiz şekilde, yeterli sayıda insanın daha düşük veya kenarda kalmaya kararlı olduğunu söylemek güvenli.

Bir diğer gizemli analist Inmortal da Solana’da yükselişte. 180.000 Twitter takipçili analist, SOL’un muhtemelen 50 dolar civarında hedefine ulaşmaya hazır olduğunu öne süren aşağıdaki grafiği paylaştı.

Üçüncü kripto analisti Altcoin Sherpa da Solana’nın önümüzdeki haftalarda iyi bir ralli için yolda olduğunu söylüyor. Analist bugün boğa beklentilerini Twitter’dan şöyle ifade etti:

Hala önümüzdeki haftalarda 40 doları göreceğimiz kanaatindeyim.

Solana’nın haftalık grafiği daha yüksek seviyelere işaret ediyor

Teknik açıdan, Solana’nın haftalık grafiği çift dipli bir formasyon gösteriyor. Bu yükseliş formasyonu genellikle trendin değişmesiyle bilinmektedir. Yani ilgilenen yatırımcılara long pozisyonlar için fırsat sunar. Bu nedenle, 38.65 dolar direncinden bir kırılma, bir ralli için yükseliş momentumunu 47.5 dolara yoğunlaştıracak.

47.5 dolar seviyesi, yukarıdaki formasyon için bir boyun çizgisi direnci olarak duruyor. Ayrıca kırılması üzerine büyük bir büyüme potansiyeli taşıyor. Tersine, 34.5 dolar desteğinin altında kapanan bir günlük mum, yükseliş tezini zayıflatacaktır. Analist Brian Bollinger’de SOL grafiğinin 38,6 doların üzerine kırılmaya hazırlandığını söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Solana Bomba Bir Haber Duyurdu: 3 Analist: Patlayacak!