Solana Tabanlı Ön Satışta Rekor Getiri! Balinalar Bu Token’e Hücum Ediyor

Solana Tabanlı Ön Satışta Rekor Getiri! Balinalar Bu Token'e Hücum Ediyor
Solana Tabanlı Ön Satışta Rekor Getiri! Balinalar Bu Token'e Hücum Ediyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası yükseliş kaydettikçe, Solana tabanlı meme coin’ler de oldukça dikkat çekti. Bunlardan en yenisi olan Slothana’nın (SLOTH) değeri hızla 80 milyon doların üzerine çıktı. Bu da Solana blok zinciri üzerine inşa edilen bir başka önde gelen meme coin BONK ile aynı başarıya sahip olabileceği söylentilerine yol açtı.

Slothana (SLOTH), 15 milyon dolar toplayan başarılı bir ön satıştan DEX çıkışı yaptı. Dextools verileri, fiyatının son yedi günde yüzde 500’e yakın oranda arttığını gösteriyor. Bunun nedenlerinden biri de Slothana’nın herkesin aktif olduğu ve katılım gösterdiği bir topluluk oluşturma konusunda büyük bir iş çıkarması.

Şirket ayrıca token yakma konusunda da kararlı olduğunu gösterdi. Kısa bir süre önce 3 milyon dolar değerinde SLOTH tokeninin yakıldığı bildirildi. Her 10 sentlik artışta token yakımı gerçekleştiği belirtildi. Buna ek olarak, fiyat 0,04 dolara ulaştığında 1 milyon dolar değerinde token yakımı planları vardı.

SLOTH’un fiyatı yaklaşık 0,048 dolara çıkmasından dolayı yakılan token sayısının artacak olması yatırımcıları Slothana satın almaya yöneltti.

Solscan verilerine göre bir kripto para balinası, ön satış sırasında 424.5 SOL değerinde SLOTH token satın aldı. Daha sonra, muhtemelen varlıklarını birleştirmek için bu tokenleri birincil cüzdanından başka birkaç cüzdana gönderdi. Son olarak, Sloth tokenlerini 1,500 SOL’a sattı. Bu işlem sonucunda, başlangıçtaki ön satış yatırımının yüzde 250 üzerinde bir kar elde etti.

Bunun üzerine halefi olarak görülen Sealana token satın alımları da artmaya başladı.

Solana’daki Son Çılgınlık Sealana Balinaların Dikkatini Çekiyor

Yatırımcılar son günlerde Solana blok zincirine dayanan en son meme coin çılgınlığı Sealana’ya (SEAL) yönelmeye başladı. Bu sebeple, kısa süre içinde yaklaşık 700 bin dolarlık Sealana token satın alımı gerçekleşti.

Sealana’dan sorumlu ekibin, kripto para dünyasındaki başarılı proje olan Slerf’in (SLERF) yaratıcıları olabileceğine dair göstergeler var. Söylentiler, ekibin yanlışlıkla 10 milyon dolar değerinde token yaktığı talihsizliğin ardından başka bir büyük meme coin lansmanı yapmakla ilgilendiğini gösteriyor.

Tombul bir fok figürü ile ortaya çıkan Sealana (SEAL) büyük şeyler vadettiğini iddia ediyor. Fiziksel görünüşü önemsemeyen ve yalnızca abur cubur yemeye odaklanan bu fokun ana odağı, patlayacak bir sonraki Solana tabanlı meme coin olmak.

Projenin hikayesi, meme coin’leri çevreleyen çılgınlığın yol açtığı yoğun alımlar üzerine de bir yansıma sağlıyor. Web sitesi Sealana’yı “Solana Denizi’ne dalan tombul fok balığı” olarak sunuyor. Ayrıca onun bir sonraki önemli Solana meme coin’i tespit etmeye olan saplantısını gözler önüne seriyor.

Bu hicivli tasvir, kripto para piyasasındaki şanslara aşırı derecede takıntılı olmanın tehlikelerini vurguluyor. Yani Sealana, yatırımcıların hayatlarındaki diğer önemli unsurları göz ardı etmelerine neden olabileceğinden, yalnızca kripto paralarda kârlı fırsatlar arayışına odaklanmamaları konusunda uyarıyor.

Sealana’nın lansmanı stratejik olarak nisan ayındaki Bitcoin yarılanması olayından sonra beklenen olumlu atmosferle uyumlu olacak şekilde piyasaya sürüldü. Bu da Sealana’yı, dört haftadan biraz daha uzun bir sürede 15 milyon doların üzerinde kazanç sağlayan Slothana gibi başarılı coin’lere benzer şekilde, bir sonraki öne çıkan meme coin’i arayan yatırımcılar arasında olumlu bir konuma yerleştiriyor.

Sealana yalnızca mizahi bir temaya sahip bir kripto para birimi olarak değil, aynı zamanda kripto para topluluğu içinde büyüyen bir kültürel amblem olarak da öne çıkıyor.

Sealana etrafındakii heyecan, tokenin değerinin belirlenmesinde önemli bir faktör olacak gibi görünüyor. Sealana token satın alan sahiplerin tokenlerini elde tutmayı tercih ettikleri takdirde SEAL’in fiyatının talepteki artışa daha hızlı tepki vereceği söyleniyor.

Sealana, token sahipleriyle iletişim kurmak ve meme coin yatırımcılarını projeye katılmaya ikna etmek için aktif bir sosyal medya varlığını sürdürme konusunda büyük adımlar atıyor. Airdrop’lar, ödüller ve geliştirme projeleri, lansmandan sonra SEAL fiyatı üzerinde büyük etkisi olabilecek nedenler arasında yer alıyor.

XRP, GME Coin ve Bu 4 Kripto’dan Sıcak Haberler Var!

Ön Satışta SEAL Token Satın Almak İçin Birçok Seçenek Mevcut

İlk başta, Sealana’nın Solana’nın en popüler iki merkeziyetsiz (DEX) borsası olan Raydium ve Jupiter’de listelenmesi bekleniyor. Tokenin merkezi borsalarda listelenip listelenmeyeceği henüz bilinmiyor. Ancak olası listelemelerin potansiyel olarak SEAL’i daha geniş bir kitleye sunabileceği ve alım satım faaliyetini artırabileceği söyleniyor. Balinalarda buna istinaden şimdiden projede pozisyon almaya başlıyor.

Potansiyel ön satış yatırımcılarının Sealana token satın almak için birden fazla yolu var. Slothana, Book of Meme ve Slerf gibi diğer Solana ön satışlarına benzer şekilde, projenin cüzdan adresine SOL gönderilebiliyor ve ardından ön satış sona erdiğinde bu airdrop şeklinde cüzdanlara gönderiliyor. Bunu yapmak istemeyenler için ise ön satış web sitesinde bir satın alma butonu yer alıyor.  Ya da ön satış alıcılar, buraya cüzdanlarını bağlayıp doğrudan SOL, ETH, BNB veya bir banka kartı kullanarak tokeni  satın alabiliyorlar.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Solana Tabanlı Ön Satışta Rekor Getiri! Balinalar Bu Token’e Hücum Ediyor