Kripto Piyasasında Solana Tabanlı Smog Token Rüzgarı!

Kripto Piyasasında Solana Tabanlı Smog Token Rüzgarı!
Kripto Piyasasında Solana Tabanlı Smog Token Rüzgarı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kısa süre önce tanıtılan ve Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir meme coin olan Smog Token (SMOG), Jüpiter’deki adil çıkışının ardından değerinde yüzde 3 binin üzerinde kayda değer bir artış yaşadı. SMOG bu inanılmaz yükselişten dolayı geçtiğimiz hafta önemli bir popülerlik kazandı.

Meme coin piyasası, 2024’ün başında Solana tabanlı Smog tokenin ortaya çıkmasıyla dikkat çekerek fazlasıyla tercih edilmeye devam ediyor. Smog Token (SMOG) 7 Şubat 2024 günü saat Jüpiter’de tanıtıldı ve ilk saatlerinde yüzde bin 400’ün üzerinde hızlı bir artış yaşadı. Birkaç gün sonra, SMOG değeri, yatırımcıların airdrop yardımcı programının etkinleştirilmesi beklentisiyle projeye hevesle yatırım yapmasıyla yüzde 3 bin oranında önemli ölçüde arttı.

Lansmandan sonra yatırımcıların FOMO (kaçırma korkusu) yaşaması, airdrop avantajına hak kazanmak için herhangi bir fiyat düşüşü sırasında pozisyonlarını hızla güvence altına almalarına yol açtı. Smog token satın alanların talebi gün geçtikçe arttı ve söz konusu airdrop’un Solana blok zincirindeki en büyük airdrop olması bekleniyor.

Artan heyecan ve enerji göz önüne alındığında, yatırımcılar SMOG’un Solana ağında potansiyel bir token olarak konumunu sağlamlaştırırken daha da yükselmesini destekliyor.

Solana Tabanlı Smog Tokenin Diğerlerinden Farkı

Smog kendisini “Hiçbir meme coin SMOG’un yoğun ateşine dayanamaz” sloganıyla tanıtıyor ve sahiplerine seçkin ‘The Dragon’s Court’ kripto para topluluğuna giriş sağlıyor.

Platformun benzersizliği, uzun vadeli yatırımı ve topluluk katılımını airdrop’lar aracılığıyla teşvik etmesi. Bu da onu büyüyen meme coin trendinin ortasında çekici kılıyor. Katılım, kullanıcıların airdrop puanları biriktirmesini sağlayan Smog token satın almayı ve elde tutmayı içeriyor.

Kesin ödüller ve kampanya ayrıntıları henüz bilinmemekle birlikte, hem hayranlar hem de yatırımcılar arasında artan bir heyecan duygusu var. Dahası, SMOG’a sahip olanlar, kampanya tarafından oluşturulan bir topluluk ödülünden yararlanabiliyor ve böylece yatırımlarını sürdürmenin çekiciliğini artırabiliyor.

Yatırımcılar, güçlü piyasa çıkışını göz önünde bulundurarak Smog tokeni BONK ve WIF gibi popüler Solana tabanlı meme coin’lerin potansiyel bir halefi olarak destekliyor.

SMOG’un Arz Dağılımı

Smog projesinin tokenomikleri, ekibin Solana ekosistemi içindeki airdrop kampanyası için evrensel başarıyı teşvik etme konusundaki kararlılığını vurguluyor. Token arzının yarısının, geliştiricilerin iddialı stratejilerini sergileyen pazarlamaya ayrıldığı görülüyor.

Topluluk katılımını teşvik etmek ve SMOG tokenlerinin adil bir şekilde dağıtılmasını sağlamak amacıyla, toplamın yüzde 35’ini içeren ek bir önemli miktarın, airdrop teşvikleri için ayrıldığı gözlemleniyor. Bu girişim, katılımcılar arasında sahiplenme ve sadakat duygusunu geliştirmeyi amaçlıyor.

Ayrıca, 1,2 milyon dolarlık etkileyici bir likidite havuzuna sahip ve bu da onu balina katılımı için ideal bir girişim haline getiriyor. Nihayetinde ekip, SMOG token sözleşmesinin sahipliğinden feragat edip böylece daha fazla SMOG token oluşturmalarını veya kodu değiştirmelerini engelliyor.

Airdrop Aşamaları Dikkat Çekiyor

Projede şu andaki ana vurgu, kullanıcıların ödüllerin daha büyük bir bölümünü almak için puan kazanmalarına olanak tanıyan airdrop üzerine. Yol haritası üç farklı aşamayla öne çıkıyor.

1. Aşama: Öncelikle airdrop’lar hakkında araştırma yapmak, stake etme yeteneklerini geliştirmek, tokenleri dağıtmak ve sosyal katılımı etkinleştirmek gibi temel görevleri vurguluyor.

2. Aşama: Projenin tüm katılımcılar için adil erişim taahhüdünü vurgulayan lansmanı da dahil olmak üzere Smog’un stratejik planlarının uygulanmasına geçiş süreci. Airdrop kampanyasının başlatılması ve 10 binden fazla ‘seçilmiş sadık’ sahipler biriktirme hedefi de önemli bir topluluk genişlemesi ve katılımı elde etmek için uyumlu bir çabaya işaret ediyor.

3. Aşama: Airdrop lansmanı ve topluluğu sürekli olarak ödüllendirmek ve katılımını sağlamak için gelecekteki airdrop’ların başlatılmasıyla önemli bir büyüme hedefi.

Proje şu anda ikinci aşamasında. Bu esrarengiz gruba katılmak için seçilmek ve çeşitli topluluk başlatma ritüelleri aracılığıyla Smog topluluğuna girmek gerekiyor.

SMOG Token Satın Almak ve Airdrop Etkinliğine Katılmak İçin Talimatlar

Smog token satın alımını başlatmak için Phantom veya Trust Wallet gibi Solana uyumlu bir dijital cüzdanın olması gerekiyor. Bu cüzdanlar hem mobil uygulamalar hem de tarayıcı uzantıları için uygun alternatifler sunuyor. Bunlar, kolaylık sağlamak için hem uygulama hem de tarayıcı uzantısı sürümleri sağlıyor.

Daha sonra, önde gelen kripto para borsalarından SOL, USDT veya BONK gibi kripto paraları satın almak ve bunları kişisel cüzdana aktarmak gerekiyor. Alternatif olarak, birkaç cüzdan bu kripto para birimlerini üçüncü taraf tedarikçiler aracılığıyla doğrudan edinme seçeneği sunuyor. Ancak, bununla bağlantılı olabilecek herhangi bir ücrete karşı dikkatli olmak da önemli.

Ardından, Smog’un resmi web sitesine erişim sağlamak ve ana sayfada görüntülenen ‘SMOG Satın Al’ seçeneğine tıklamak gerekiyor. Bir kripto para veri portalı olan Birdeye’a yönlendirildikten sonra burada Jüpiter destekli widget kullanılarak seçilen kripto para Smog ile takas edilebiliyor.  

Hepsi tamamladıktan sonra, SMOG tokenleri bağlı cüzdanda saklamak ve Solana’da yakında yayınlanmak üzere airdrop puanları biriktirmek gerekiyor.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kripto Piyasasında Solana Tabanlı Smog Token Rüzgarı!