Solana Tabanlı DEX Soldex, Speqto ile Ortaklık Kurdu

WhatsApp Image 2021 10 18 at 10.50.40
WhatsApp Image 2021 10 18 at 10.50.40
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Soldex, merkezi olmayan borsa (DEX) çözümünün geliştirilmesini hızlandırmak ve Soldex’in halka sunduğu hizmetlerin bir parçasını oluşturan yapay zeka destekli botları oluşturmak ve programlamak için Speqto Technologies ile resmi olarak ortaklık kurduğunu duyurmaktan heyecan duyuyor. Speqto Technologies, Merkezi Olmayan Borsalar (DEX) ve AI ticaret botları oluşturma konusundaki kapsamlı uzmanlığı nedeniyle satıcı olarak seçildi.

Soldex, Speqto ile ortaklık kurdu

Soldex, ortaklığın halihazırda tamamlandığını ve iki şirketin aşağıdaki özellikleri geliştirme sürecinde iyi bir ilerleme kaydettiğini doğruladı:

 • Token akıllı sözleşme
 • Cüzdan API’leri ve entegrasyonları
 • DEX geliştirme
 • Akıllı sözleşmeler ve entegrasyonlar
 • İnternet uygulamaları
 • AI Bot uygulaması

Speqto Technologies hakkında

Speqto Technologies Pvt Ltd., Yazılım teknolojisi ve yenilikleri konusunda birinci sınıf bir hizmet sağlayıcıdır. Güvenli bir şekilde çalıştırılan ve kelime sınıfı Web, Mobil, CMS, CRM, ERP, Blockchain, AI & ML, IVR, VAS ve Fintech domain platformları oluşturma konusunda 6 yılı aşkın uzmanlıkla.

Soldex Hakkında

Soldex, topluluk tarafından yönetilen ve Solana üzerine kurulmuş yerel, ölçeklenebilir ve merkezi olmayan bir borsadır. Bununla birlikte, Soldex, türünün ilk örneği bir temel merkezi olmayan borsadır (DEX); yani gözetimsizdir, yani merkezi borsaların aksine, Soldex.ai’nin ticaret yapabilmesi için tokenlarınız olması gerekmez. Bunun yerine Soldex.ai, diğer kullanıcılar tarafından sağlanan likidite ile eşler arası bağlantıları kullanarak, kullanıcıların güvenli ve güvenli bir şekilde ticaret yapmalarına olanak tanır. Gelişmiş makine öğrenimi ve sinir ağı algoritmaları kullanarak, mevcut merkezi olmayan borsalarda sipariş eşleştirme merkezi borsalar ve güvene dayalı gözetimin karşılaştığı sorunları çözmeye çalışan üçüncü nesil bir kripto borsasıdır.

Solana Temelli DEX Soldex AI CEO'su John Robertson'ın Röportajı

Soldex’in özellikleri

Soldex.ai, Solana üzerine kurulu ilk temel merkezi olmayan borsalardan (DEX) biridir ve kullanıcıların sağladığı likidite ile kullanıcıların eşler arası işlemleri güvenli ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmesini sağlar. Bu üçüncü nesil kripto para borsası; sıralı eşleştirme, merkezileştirme ve güvenilir olmayan saklama konularında merkezi olmayan borsaların karşılaştığı mevcut sorunları çözmek için gelişmiş makine öğrenimi ve sinir ağı algoritmalarını kullanacak. Platformun özellikleri ise aşağıdaki şekilde:

 • İzinsiz: Herhangi bir çiftte sürekli işlem yapabilirsiniz. Soldex’in yönetimi, en iyi ticaret çiftlerinin mevcut olmasını ve yalnızca en güvenli oracle’ların kullanılmasını sağlayacaktır.
 • Etkin olarak teşvik edilen likidite: Likidite havuzu ticareti, her bir havuzda anlık işlemleri kolaylaştırmak için yeterli varlığa sahip olmaya dayanır. Soldex kullanıcıları varlıklarını yatırmaya ve likidite sağlamaya teşvik ederek bu gereksinimi karşılar.
 • Topluluk yönetişimi: Token sahipleri, yönetişim tekliflerine oy vererek veya bir oylama için yeni teklifler sunarak fikir birliği sağlayabilir.
 • Ekosistem temel katmanı: Bir finansal ürün ekosistemini güçlendirebilecek varlıkları çekip ve teşvikler oluşturun.
 • Gerçek zamanlı uzlaşma ve ışık hızında ticaret: Daha hızlı ve daha verimli ticaret deneyimi sağlanır.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Solana Tabanlı DEX Soldex, Speqto ile Ortaklık Kurdu