SpaceCatch Gezisinde Yerinizi Alın: Kripto Oyunlarını Değiştirecek Proje!

SpaceCatch Gezisinde Yerinizi Alın: Kripto Oyunlarını Değiştirecek Proje!
SpaceCatch Gezisinde Yerinizi Alın: Kripto Oyunlarını Değiştirecek Proje!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yıl 2024 ve siz metaverse’e yeni katıldınız. Doğrudan telefonunuzda paralel bir evreni keşfetme fırsatına sahipsiniz. Karakterinizi oluşturuyorsunuz, giydiriyorsunuz, aletlerinizi seçiyorsunuz ve SpaceCatch evreninde heyecan verici bir yolculuğa çıkıyorsunuz.

Uzayı keşfetmek, tüm galaksileri ve yetenekleri ve görünümleriyle sizi şaşırtan tüm yaratıklarla gerçekten büyüleyici. Kolayca görülebilenin ötesindeki dünyayı keşfetme şansına sahip olursunuz ve bu, hayatınızda bir kez karşınıza çıkacak bir fırsattır.

Ancak uzaydaki ilgi çekici yolculuğunuzda, bazı yapay zeka güdümlü uzaylıların, daha akıllı yaşam formlarının bulunmaması nedeniyle Dünya’nın biyokütle madenciliği için uygun olduğunu düşündükleri için topraklarınızı istila etmeyi planladıklarını öğreniyorsunuz. İşte tam o anda bir şeyi daha keşfediyorsunuz: Dünyanızı ve insanlarını güvende tutmaya olan bağlılığınızı.

Böylece, başka bir yolculuğa çıkıyorsunuz – Dünya’da barışı yeniden sağlamak ve onu büyük bir zulümle istila eden yapay zeka güdümlü uzaylıları yenmek. Kendinizi ve diğer Yakalayıcıları güvende tutmak için kalkanlar inşa etmeye başlıyorsunuz, o uzaylıları sevdiğiniz topraklardan mümkün olduğunca uzak tutmak için geliştirebileceğiniz en iyi silahları düşünüyorsunuz.

Kulağa ne kadar bilim kurgu gibi gelse de bu hikaye, daha fazlasını keşfetme arzunuz kadar gerçek. Tabii ki SpaceCatch evreninde bu gerçek. Peki SpaceCatch nedir?

SpaceCatch, “Sadece bir oyun”dan daha fazlası

SpaceCatch, yakın zamanda piyasaya sürülen ve halihazırda yüzbinlerce kripto oyun meraklısını konsepti etrafında toplamayı başaran bir AR (Artırılmış gerçeklik) M2E (Kazanmak için hareket et/Move-to-earn) kripto oyunudur.

Dünya çapındaki kullanıcılara yüksek kaliteli bir ürün sunmaya kendini adamış olan SpaceCatch, yalnızca büyüleyici bir hikaye sunmakla kalmayıp aynı zamanda oyun yolculuğunuzun en başından itibaren sayısız avantaj sunan bir uygulama geliştirdi.

Daha önce de belirttiğimiz gibi aksiyon “bizimkinden pek de farklı olmayan” bir paralel evrende geçiyor. Bu evrende Dünya, onu biyokütle madenciliği için kullanmayı planlayan yapay zeka güdümlü uzaylılar tarafından işgal edildi.

Bu dünyada oyuncular, topraklarını koruma görevine sahip olan “Catcher (Yakalayıcı)” rolünü üstleniyorlar. Başarılı olmak için Yakalayıcıların sürekli savaşlar yaparak, uzaylıları yakalayarak ve yetenekleri ve güçleri hakkında daha fazla şey öğrenerek becerilerini geliştirmeleri gerekir.

Oyun, fırlatılabilir ve mermili silahlar, kalkanlar, iksirler ve şarj edilebilir ve yakın dövüş silahları gibi çeşitli oyun içi araçları içeriyor. Doğru kaynaklara sahip olduğunuz sürece her araç yükseltilebilir, bu da sizi daha fazla kazanmaya ve mümkün olduğu kadar çok uzaylıyı yakalamaya teşvik ederken dünyanın gördüğü en iyi Yakalayıcı olmak için sıkı bir şekilde mücadele etmenizi sağlar.

AR, AI, M2E: Hepsi çarpıcı nihai üründe

SpaceCatch, nihai ürününe entegre edilen ileri teknolojiler sayesinde önemli ölçüde popüler hale geldi. Oyun iki oyun modeli sunuyor: M2E (Kazanmak için Hareket Et) ve P2E (Kazanmak için Oyna). İkincisi, oyuncuların edinebileceği oyun içi varlıklar sayesinde ilgi çekiciyken, ilki, SpaceCatch dünyasını keşfetmeye yönelik gerçekten ilgi çekici bir fırsatla onları şaşırtıyor.

O halde M2E oyun modelini tartışalım. “Kazanmak için Hareket Et”, oyuncuların artırılmış gerçeklik (AR) aracılığıyla SpaceCatch dünyasıyla etkileşime girmesine olanak tanır. Yürüyüşe çıktığınızı, cihazınızda SpaceCatch’i başlattığınızı ve aniden kendinizi oyunun karakterleri ve ağaçlar, SpaceCatch arazisi ve uzaylılar gibi çeşitli manzara unsurlarıyla birlikte bulduğunuzu hayal edin. Bu, aynı zamanda pek çok avantaj ve başka ödüllerle birlikte gelen, gerçekten heyecan verici bir deneyimdir.

Ayrıca SpaceCatch, oyun deneyimini her oyuncunun eylemlerine, kararlarına ve tercihlerine göre şekillendirmek için yapay zekadan (AI) yararlanarak oyunda benzersiz bir yolculuk sağlıyor.

Kripto tabanlı bir oyun olan SpaceCatch’in değeri, oyun içinde kullanılabilen veya Gate.io, MEXC ve BitMart gibi büyük borsalarda alınıp satılabilen kendi kripto para birimi olan CATCH tokeni tarafından desteklenmektedir. İlk destekçiler, SpaceCatch ekibinin liderliğindeki çok sayıda başarılı bağış toplama aşaması sırasında CATCH tokenlarını olağanüstü düşük fiyatlarla alma avantajına sahip oldu.

Bununla birlikte, CATCH yine de rekabetçi fiyatlarla satın alınabiliyor ve geliştirici ekibi, kullanıcıları daha sonra faydalarını en üst düzeye çıkarmak için SpaceCatch ekosistemine erken benimseyenler olarak girmeye teşvik ediyor.

Daha fazla bilgi edin

SpaceCatch ve parlak özellikleri hakkında daha fazlasını keşfetmek için resmi web sitesine ve whitepaper’a göz atın. Ayrıca Telegram, Discord, X (Twitter), YouTube, Instagram, Medium ve CoinMarketCap. üzerinden projenin etkinliğini takip ederek yeni güncelleme ve duyurulardan ilk öğrenen kullanıcılar arasında olun.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

SpaceCatch Gezisinde Yerinizi Alın: Kripto Oyunlarını Değiştirecek Proje!