Reklamı kapat

SpankChain Nedir? SPANK Ne İşe Yarar?

Emre Borsan
Emre Borsan 2 hafta önce
0 görüntülenme
SpankChain Nedir? SPANK Ne İşe Yarar?

SpankChain nedir? SpankChain (SPANK), aracıları ortadan kaldıran ve merkeziyetsiz şekilde çalışan Blockchain tabanlı bir eğlence platformudur. Kriptokoin.com olarak bu makalede SpankChain’i inceleyeceğiz. Bununla birlikte yatırımcıların merak ettiği SpankChain nedir, ne sunar, SPANK coin nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi sorulara da yanıt vereceğiz. Şimdi gelin yetişkinler için bir eğlence platformu olarak hizmet veren bu projeyi birlikte inceleyelim.

SpankChain nedir?

Çoğu büyük kredi kartı, banka ve ödeme platformu, canlı webcam şovları gibi çeşitli ödemeleri desteklemez. Bu nedenle sanatçıların kendi şovlarını yapabilecekleri platformlar son derece sınırlıdır. Öyle ki alanda sadece birkaç platform bu tür şovlara izin vermektedir. Bunlar, son derece rekabetçi platformlardır ve kullanıcıların yüksek ücretler ödemelerini şart koşar. Bununla birlikte son derece katı kurallar uygulamaktadırlar. SpankChain’in misyonu, webcam şovları gibi eğlence odaklı video içeriklerine yeni bir platform sağlamaktır.

Temel olarak SpankChain, yetişkinlere hitap eden, Blockchain tabanlı ve merkeziyetsiz bir eğlence platformudur. Bu platform, Ethereum ağı üzerinde çalışır ve kullanıcıların eşler arası (P2P) webcam şovlarına katılmasını mümkün kılar. Kullanıcılar, platform içerisinde kısıtlamalar ve sansür olmadan eğlenebilmektedir. Bununla birlikte, favori sanatçılarına yenilikçi bir ödeme sistemi aracılığıyla adil bir bağış yapabilmektedirler. Bu, sanatçıların cezai işlemler ve yüksek platform komisyonları olmadan takipçileriyle etkileşim kurabilecekleri anlamına gelir.

SpankChain ne sunar?

SpankChain’in ana ürünü, yetişkin içerikler sunan kişilerin webcam şovlarını sergileyebilecekleri bir web sitesidir. Bu web sitesinde izleyiciler, sanatçılarına doğrudan ETH ve Ethereum tokenlerini kullanarak ödeme yapabilmektedir. Bunun için SpankChain, Ethereum’un akıllı sözleşmelerini kullanır. Bu sözleşmeler ile yenilikçi bir ödeme yöntemi geliştirmiştir. Yöntem, geleneksel bankalarda ve PayPal’da hesapları bloke etmekten düzenli olarak muzdarip olan webcam şovmenlerinin finansal bağımsızlık kazanmalarını sağlar.

SPANK coin nedir? Ne işe yarar?

1 milyar token arzıyla 2017 yılında piyasaya sürülen SPARK coin, SparkChain platformunun yerel kripto para birimidir. Bu kripto para, Ethereum’un ERC-20 akıllı sözleşmesiyle üretilmiştir. Bununla birlikte varlık, platform içerisinde çeşitli kullanım durumlarına sahiptir. Kullanıcılar, SPANK jetonlarını kullanarak, BOOTY adlı bir stablecoin oluşturabilir. BOOTY, doların değerini 1:1 oranında takip eden bir kripto paradır. Buna göre varlık, sanatçıları teşvik etmek ve ücretleri ödemek için kullanılmaktadır.

SpankChain nedir? SPANK coin nasıl alınır?

SpankChain şu anda sadece Uniswap ve SushiSwap gibi DEX’lerde işlem gören bir kripto para birimidir. İlgili yatırımcılar, bu DEX’lerden birine erişmeli ve üye olma adımlarını izlemelidir. Bunun ardından, cüzdanlarına para yatırarak SPANK coin’i satın almaları mümkündür.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

7 Altın Fiyatı Yorumu: Bu Seviyeler Konuşuluyor!
7 Altın Fiyatı Yorumu: Bu Seviyeler Konuşuluyor! Altın fiyatları, dolardaki gerilemeyle Cuma gününe yükselişle başladı. Ancak, Federal Reserve’in daha fazla faiz artırımının yolda olduğuna dair sinyallerinin baskısıyla geri çekildi. Analistlerin altın fiyatı yorumu ve tahminlerini okuyucularımız için derledik. “Altın fiyatları muhtemelen dalgalı kalacak” Mumbai...
Vural Erkan 2 hafta önce