StarLink Nedir? STARL Coin Ne İşe Yarar?

StarLink Nedir? STARL Coin Ne İşe Yarar?
StarLink Nedir? STARL Coin Ne İşe Yarar?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

StarLink, STARL Metaverse’de keşif ve buluşu teşvik eden merkeziyetsiz bir sosyal ortamdır. Bu makalede Kriptokoin.com olarak “StarLink nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak proje hakkında merak edilen diğer konulara değineceğiz.

StarLink nedir? Ne işe yarar?

StarLink, STARL Metaverse’de keşif ve buluşu teşvik eden merkeziyetsiz bir sosyal ortamdır. Kullanıcıların varlıklarını yaratabilecekleri, takas edebilecekleri ve para kazanabilecekleri sanal bir dünyadır. Proje, uydular, canlı modüller, ısmarlama uzay araçları, roketler ve diğerleri gibi farklı NFT varlıklarının geniş bir ekosistemde etkileşime girdiği uzayda gerçekleşir. Diğer yandan platformun amacı ise kullanıcılara kurallarını koyabilecekleri ve ilkelerini belirleyebilecekleri bir ortam sağlamaktadır. Ayrıca kullanıcılara diğer kullanıcılarla etkileşime girebilecekleri ve portföylerini oluştururken yeni beceriler öğrenebilecekleri merkeziyetsiz bir metaverse alanı sağlanacaktır. Kullanıcılar, çalışmalarını doğrudan diğer kullanıcılara satarak veya bir değişim aracı olarak kripto para birimini kullanarak para kazanma seçeneğine sahip olacaklar.

STARL Metaverse ve STARL Marketplace, platformun iki temel bileşenidir. STARL Metaverse, oyun, eğlence, ticaret ürünleri, öğrenme, yaratma ve daha fazlası dahil olmak üzere metaverse’deki çok çeşitli alanları kapsamayı amaçlamaktadır. Blok zinciri teknolojisi ve onunla birlikte sunulan yeni özelliklerin yanı sıra StarLink (STARL) adlı kendi yardımcı programı ile proje, oyuncuları birden fazla platform ve oyunda bir araya getirmeyi amaçlamaktadır. Üstelik bunu yapmak için platform bir Launchpad görevi görecektir. Ek olarak VR geliştiricilerine, üzerinde sanal dünyalar ve kullanıcıların keşfetmesi için ortamlar oluşturabilecekleri açık kaynaklı esnek bir platform sağlayarak yardımcı olacak.

STARL Marketplace ise metaverse, oyun ve blok zincirini birbirine bağlar. Sanatçıların eserlerini satması ve kullanıcıların avatarları için alışveriş yapması için bir pazar görevi görmektedir.

STARL coin nedir?

 STARL coin StarLink’in yerel tokenidir. Kullanıcılar, güneş sistemini keşfetmektedir. Ayrıca sanal uydular, uzay araçları ve araziler satın almak, satmak ve ticaret yapmak için kullanabilmektedir. STARL, Ethereum blockchain üzerinde çalışan ve StarLink ekosistemindeki yardımcı programlara hizmet eden bir ERC20 tokenidir. Bu para, ekosistemdeki işlemler için kullanılabilen StarLink’in sanal alanında çok önemli bir rol oynamakta.

StarLink nasıl çalışır?

StarLink, sahiplerinin çeşitli sanal alan varlıklarıyla etkileşime girmesine olanak tanır. Starl ekosistemi, yatırımcıların sanal uyduları, arazileri ve uzay araçlarını satın alabilecekleri bir platformdur. Ek olarak kullanıcıların sahip olduklarını takas edebilecekleri ve satabilecekleri bir “oyunlaştırılmış metaverse” de olabilir. En büyük hedef, resmi web sitesi aracılığıyla bulunabilecek sanal bir uzay platformu oluşturmak.

StarLink nedir?  STARL coin nasıl alınır?

StarLink şu anda az sayıda kripto para borsasında işlem görmektedir. Projeye yatırım yapmak isteyen kişiler, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. Bununla birlikte StarLink’ün işlem gördüğü borsalar şu şekilde sıralanmaktadır: OKX, BingX, MEXC, Bitget. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

StarLink Nedir? STARL Coin Ne İşe Yarar?