Usta Analistten Endişelendiren Tahmin: Bitcoin Yeni Diplere Gidiyor!

Usta Analistten Endişelendiren Tahmin: Bitcoin Yeni Diplere Gidiyor!
Usta Analistten Endişelendiren Tahmin: Bitcoin Yeni Diplere Gidiyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto paralarla ilgili haberler arasında analistlerin tahminleri her zaman büyük ilgi görüyor. Bu defa da tanınmış bir analistten Bitcoin’le ilgili oldukça dikkat çeken bir tahmin geldi. 2018’deki ayı piyasasının dibini doğru tahmin eden ünlü analist, Bitcoin için yeni bir düşüş tahminiyle karşımızda.

Bluntz’dan kritik Bitcoin yorumu

Bluntz lakaplı kripto analisti, güncel analizlerinde Bitcoin’in ayı piyasası yüksekleri oluşturmuş olabileceğini belirtti. Bitcoin’in geçtiğimiz hafta 27,000 dolar direncini kıramamasının ardından olası bir ayı trendine girdiğine dikkat çekti.

Analiste göre, Bitcoin şu anda ABC düzeltme hareketi içerisinde. Bu hareket, Bitcoin’in fiyatını altı ayın en düşük seviyesi olan 23,800 dolara kadar çekebilir. Bluntz, “Benim için yapı doğru görünmüyor çünkü dip henüz oluşmuş değil. Önce 24,800 dolar seviyeleri kesin bir şekilde aşılmalı,” dedi.

Bitcoin analisti, en son analizlerinin bir kısmında şunları yazıyor:

Bugün Bitcoin de potansiyel düşük yüksek (LH) bugün belirleniyor. “Dip”in henüz mevcut olduğunu düşünmüyorum çünkü yapı benim için henüz doğru görünmüyor, öncelikle 24,8 bin dip seviyesinin ikna edici bir şekilde ortadan kaldırılması gerektiğini ve son 39 günlük fiyat hareketinin potansiyel olarak daha büyük bir hareketin parçası olduğunu düşünüyorum. yan düzeltme. Oyunda biraz görünümü var ama şimdilik çoğunlukla ahırlarda ve kenarlarda bekliyorlar.

Bluntz’ın yatırım stratejisi

Bluntz, yatırım portföyünün çoğunluğunu stablecoin’lerde tutarak piyasa hareketlerini dikkatle izlediğini söylüyor. Şu anda Bitcoin tarafında daha temkinli bir yaklaşım benimsediğini belirtti. Analist, fiyat hareketlerini tahmin etme konusunda kabul gören özel Elliott Dalga Teorisi’ni takip ediyor. Bu teoriye göre, boğa piyasası trendindeki bir varlık, trendini sürdürmeden önce bir ABC düzeltmesi yaşar.

Teknoloji hisse senetleri üzerine gözlemler

Bluntz’ın gözlemlediği bir diğer alan da büyük teknoloji şirketlerinin hisse senetleri. Microsoft (MSFT), Apple (AAPL) ve Nvidia (NVDA) gibi büyük teknoloji devlerinin hisse senetlerini yakından takip ediyor. Analiste göre, bu şirketlerin üç aylık grafiklerinde potansiyel bir ayı dönüş sinyali ortaya çıktı. Ayrıntılara göre:

Çeyrek dönemler bir hafta içinde kapanıyor ve şu anda mega kapaklarda kesinlikle korkunç üç aylık mumlar ve [düşüş yönlü farklılıklar] oluşuyor.

Bu tür analizler ve tahminler, yatırımcıların piyasadaki hareketleri anlamalarına ve stratejilerini buna göre şekillendirmelerine yardımcı olabilir. Ancak, her zaman olduğu gibi, Bitcoin ile ilgili yatırım kararları alırken kendi araştırmanızı yapmalı ve uzman danışmanlık hizmeti almalısınız. Kriptokoin.com olarak, Bitcoin yatırımcılarının önümüzdeki hafta takip etmesi gereken kritik tarihlere bu yazıda yer verdik.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Usta Analistten Endişelendiren Tahmin: Bitcoin Yeni Diplere Gidiyor!