Dev Tahminciden Şaşırtan SHIB Yorumları: Piyasadan Çıkın!

shiba inu 2
shiba inu 2
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Guggenheim’ dan Scott Minerd Shiba Inu‘nun yükselişiniden dolayı şaşkın görünüyor. Bir dizi başarısız Bitcoin tahmininden sonra Scott Minerd, Shiba Inu’nun çılgın fiyat hareketini neyin tetiklediğini bulamıyor; ayrıca SHIB almış olmayı istiyor. Detaylar için Kriptokoin.com’u takip ediniz.

SHIB yorumları

CNBC’den Brian Sullivan ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda Guggenheim Partners CIO’su Scott Minerd, Shiba Inu rallisini kaçırmaktan bahsetti. 325 milyar dolarlık yatırım şirketinin yöneticisi, SHIB’e yüz bin dolar yatırım yapmış olmayı istediğini söyledi: “Şubat veya Mart aylarında, Shiba Coin‘e bin dolar yatırmış olsaydınız, bugün 2,1 milyon dolarınız olurdu… Keşke yüz bin yatırım yapsaydım.”

Yine de Minerd, SHIB’nin yükselişi karşısında şaşkına dönmüş gibi görünüyor ve piyasayı anlamayanları bundan kurtulmaya çağırıyor: “Ne olduğunu anlamıyorsanız, piyasadan çıkın.” Minerd, kripto para birimi alanındaki Bitcoin fiyat tahminleriyle ün kazandı. Kriptokoin.com tarafından bildirildiği üzere, 62 yaşındaki Pennsylvania yerlisi, Haziran ayı sonlarında 10.000 doların Bitcoin’in “gerçek dip” olabileceğini tahmin etti. En büyük kripto para birimi, bu yorumdan bu yana %94 arttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dev Tahminciden Şaşırtan SHIB Yorumları: Piyasadan Çıkın!