Tap2Earn Projeleri Gerçekten Para Kazandırıyor Mu? Tap2Earn Alternatifi 100x Yapacak Coinler Hangileri?

Tap2Earn Projeleri Gerçekten Para Kazandırıyor Mu? Tap2Earn Alternatifi 100x Yapacak Coinler Hangileri?
Tap2Earn Projeleri Gerçekten Para Kazandırıyor Mu? Tap2Earn Alternatifi 100x Yapacak Coinler Hangileri?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para sektörü genişledikçe yeni para kazanma yolları da beraberinde geliyor. Bunlardan biri de Tap2Earn adı verilen ve mobil cihazlar üzerinden kripto para kazandıran projeler.

Bu konseptte kullanıcılar telefonlarında birtakım görevleri tamamlıyor ve kripto para kazanıyor. Bunlar; oyun oynamak, uygulama yüklemek, reklam izlemek, anket doldurmak gibi görevlerin tamamlamasını içeriyor. Nispeten zahmetsiz olması sebebiyle kullanıcılar ek gelir kazanmak adına bu tarz projelere yöneliyor.

Yatırımcılar da Tap2Earn alternatifi coinleri arıyor. Üç kripto para projesi 100x yapma potansiyeli sebebiyle ilgi çekiyor.

Base Dawgz (DAWGZ) – Çok Zincir Konseptiyle 100x Potansiyeli Sunan Proje

Bu yıl içinde piyasaya sürülen en yeni meme coin girişimleri arasında Base Dawgz (DAWGZ) dikkate değer bir örnek olarak öne çıkıyor. Ön satışı devam eden projede 500 bin dolara dayanan Base Dawgz token satın alımı ise platformun kısa sürede benimsendiğini gösteriyor.

Projenin kullandığı çoklu zincir yöntemi, doge kökeni ve topluluk katılımı stratejileri, popülerliğinin başlıca nedenleri arasında yer alıyor. Base Dawgz’un Base ağı üzerinde inşa edilmiş olmasına rağmen, token sahipleri token üzerindeki kontrollerini tamamen kaybetmeden tokeni diğer zincirler üzerinde de keşfedebiliyorlar. Bu, Wormhole ve Portal Bridge teknolojisini benimsemesi sayesinde mümkün oluyor.

Çok zincirli olması, meme coin topluluğunun konsolidasyonuna katkıda bulunuyor ve projeyi daha geniş bir kitle için erişilebilir hale getiriyor.

Base Dawgz’un memelerden etkilenen grafikleri, oyun için bir başka önemli satış faktörü. Shiba Inu, güçlü bir başlangıç yapmak için köpek coinlerin artan popülaritesinden faydalanmaya çalışan Base Dawgz için bir ilham kaynağı olarak hizmet ediyor.

Köpek tabanlı tokenlerin piyasadaki performansı, yılın başından bu yana yüksek hacimli kripto paralardan bile daha üstün oldu. Base Dawgz’un borsalarda piyasaya sürüldüğünde, halihazırda oluşturduğu ivmeyi genişletmesi bekleniyor.

Bu haberin yazıldığı sırada DAWGZ token satın almak isteyenler 0,00479 dolardan tokeni elde edebiliyor. Ethereum aracılığıyla kripto paraya yatırım yapan bireyler, daha fazla teşvik elde etmek için tokenlerini stake etme seçeneğine de sahip.

WienerAI (WAI) – Yapay Zeka ve Meme Coin Temelleri ile Güçlendirilmiş Token

WienerAI (WAI) başlangıçta yapay zeka, köpek, sosis ve mizahı harmanlayan bir meme coin olarak piyasaya girdi, ancak hızla daha büyük bir şeye dönüştü. Bu yüzden de WienerAI token satın alanlar sayesinde toplanılan fon 5 milyon dolara dayandı.

Yapay zeka tarafından desteklenen bir alım satım botu yakın zamanda proje tarafından piyasaya sürüldü. Bu bot, yatırımcılara her türlü piyasa durumundan en iyi şekilde yararlanmalarında yardımcı oluyor.

Ayrıca, yapay zeka altyapısıyla donatılan bot, kullanıcıların gerçek zamanlı veri ve bilgilere erişimini sağlayarak, iyi kararlar almalarına olanak tanıyor. Bununla birlikte, alım satım botu, WienerAI’nin yapay zeka ve insanlar arasında müthiş bir ortaklık geliştirmeye olan bağlılığını gösteriyor.

Öte yandan WAI bir ERC-20 tokeni, yani çeşitli cüzdanlar ve merkeziyetsiz borsalarla uyumlu. Sonuç olarak, yatırımcılar için sayısız fırsatlarla dolu bir dünyanın kapılarını açıyor.

WienerAI’nin işlemler için herhangi bir ücret talep etmemesi, onu diğer alım satım platformlarından ayırıyor. Yakın zamanda geçirdiği başarılı denetim, şirketin güvenlik ve operasyonel istikrara olan bağlılığını gösteriyor.

Bu da şirketi yatırımlarına temkinli yaklaşan yatırımcılar için daha cazip hale getiriyor. Ön satış aşaması boyunca sergilenen olumlu katılımdan da görüldüğü üzere, kripto para arenasında yapay zeka ile geliştirilmiş işlem çözümlerine sağlıklı bir ihtiyaç var gibi görünüyor.

99Bitcoins (99BTC) –  Öğrenirken Kazandıran Düşük Fiyat Girişli Kripto Para

99Bticoins (99BTC), erken benimseyenlere benzersiz teklifinden yararlanırken aynı zamanda muazzam getiri elde etme imkanı sunuyor. 99Bitcoins token satın almak isteyenler şu anda 0,00108 dolardan tokeni elde edebiliyor.

Tokene erken yatırımcıların muazzam yıllık yüzde getiriler (APY) elde etmelerini ve yatırımlarından önemli gelirler elde etmelerini sağlayan bir stake etme işlevi de dahil. Şu anda 99BTC tokenini satın alıp stake edenler yüzde 800’den fazla APY kazanabiliyor.

99Bitcoins’in genel olarak kripto paralar ve blok zinciri teknolojisine odaklanan bir eğitim portalı olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Platform videolar, kurslar ve materyaller dahil olmak üzere çeşitli kaynaklar sunuyor. 99Bitcoins, 2013 yılından bu yana kripto para endüstrisine hizmet veriyor. İki milyondan fazla kullanıcıyı ve YouTube kanalına 700 binden fazla aboneyi içeren geniş bir topluluğu bulunuyor.

99Bitcoins’in gelecek için bir dizi farklı planı var; bunlardan bazıları, alım satım sinyallerinin, haber akışının ve token fiyat çizelgelerinin tanıtımını içeriyor. Öte yandan proje kripto para hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen kullanıcıların sayısını artırmak amacıyla öğren-kazan mekanizması sunuyor.

Bu stratejiyle, sınavları ve kursları başarıyla tamamlayan üyeler ödüllendiriliyor. Ayrıca projenin bir de 99 bin 999 dolarlık airdrop ödülü de bulunuyor. Tüm bu özellikler 99Bitcoins’i 100x yapacak coinler arasına sokuyor.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Tap2Earn Projeleri Gerçekten Para Kazandırıyor Mu? Tap2Earn Alternatifi 100x Yapacak Coinler Hangileri?