Tarihsel Metrik, Solana’nın Mart Seviyesini Açıkladı!

Zeki Uyanık
Zeki Uyanık 17 Mart 2022
4 görüntülenme
Analyst Has Listed The Levels Solana SOL Will See for

Yüzde 70 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, 31 Mart 2022 için Solana fiyatını belirliyor. Merkezi olmayan uygulamaları (dApps) barındırmak için bir blockchain platformu olan ve şu anda piyasa değeri açısından dokuzuncu sıradaki kripto para birimi olan Solana (SOL), tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana yaklaşık %68 kayıpla yeni yıla zorlu bir başlangıç ​​yaptı.

Solana için metrik ne diyor?

Bununla birlikte, CoinMarketCap’teki kripto para topluluğu, Solana’nın Mart 2022’nin sonuna kadar 151.76 dolardan işlem göreceğini öngördüğü için tokenin fiyatı için çok iyimserlik gösteriyor. Belirlenen fiyat, şu anki fiyatından %80,65 veya 67,75 dolarlık bir artışı temsil ediyor ve bu fiyatın yayınlandığı tarihte 83,99 dolar olarak gerçekleşti. Toplamda, fiyat tahmini 16 Mart itibariyle CoinMarketCap topluluğunun 10.596 üyesinin oylarını içeriyordu.

Solana ve Bu 3 Altcoin Sert Düşebilir!

Ayrıca, Solana fiyat tahminleri söz konusu olduğunda, kripto topluluğunun şu anda ortalama %70,69 tarihsel doğruluğa sahip olduğunu belirtmekte fayda var. CoinMarketCap verilerine göre, byazım zamanından önceki yedi gün içinde Solana’nın fiyatı 88,5 dolardan şu anki fiyatı olan 83,93 dolara inerek yüzde 5,16 düştü. Yazım zamanında toplam piyasa değeri, bir hafta önce sahip olduğu 28.55 milyar dolardan %6.33 düşüşle 26.85 milyar dolardı.

Ufukta SOL için geri dönüş var mı?

Solana’nın uzun süredir devam eden düşüş çizgisi, platformun devam eden jeopolitik türbülansın, düzleşen ekonominin ve kendi koşullarının kurbanlarından biri haline gelmesinden kaynaklanıyordu. Şubat ayının başlarında Solana manşetlere çıktı ve bunun iyi bir nedeni yoktu. Bir Wormhole köprüsü güvenlik açığından yararlandıktan sonra, bilgisayar korsanları, bugüne kadar merkezi olmayan finansta (DeFi) en büyük saldırılardan biri olan platform traderlarından yaklaşık 322 milyon dolar kazandı.

Bu 3 Altcoin Ünlü Robotun Portföyünde

Tüm fonlar geri yüklendikten sonra, Solana fiyatta küçük iyileştirmeler kaydetti, ancak yazım tarihinden önceki günlerde 85 doların altında konsolide oldu. Bununla birlikte, kripto topluluğunun token fiyatı konusundaki coşkusu, son zamanlardaki olumlu gelişmelere bağlanabilir. Örnekler arasında, çevre üzerinde sıfır etkisi olduğu iddia edilen ücretsiz ve gerçek zamanlı işlemler sunan Solana Pay‘in piyasaya sürülmesi ve benimsenmesi ve Magic Eden’in genişlemesiyle desteklenen platformun NFT pazarının büyümesi sayılabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

BN JA580 0622cm M 20150622110830
“Zamanı Geldi” Diyen Yatırım Stratejisti, Önemli Altın Tahmini Yaptı! Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Rusya’nın Ukrayna’yı işgali devam ederken bile altın için güvenli liman talebi kurumaya başladı. Bununla birlikte, bir piyasa stratejistine göre, fiyatlar 2.000 doların oldukça altına düşmüş olsa bile, temel zemin yerinde duruyor. Stratejiste göre,...
Vural Erkan 17 Mart 2022