Telegram Üzerinden Bitcoin ve Kripto Para Ticaretini Hayata Geçiren Chatex, P2P Platformuyla İlgili Yeniliği Duyurdu

chatex
chatex
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yakın zamanda Türkiye’ye açıldığını açıklayan Telegram tabanlı Chatex hizmeti, p2p platformuyla ilgili yeni bir güncellemeyi duyurdu. Piyasaya dinamik komisyon ücretlerinin yeni bir özelliği eklendi. Şirket, yüksek hacimli anlaşmalarla piyasayı sarsmak için büyük perspektiflere sahip küçük ölçekli traderlar arasında motivasyon eksikliğini fark ediyor.

Yeni özellik, daha yüksek işlem hacimlerine sahip yatırımcıların daha düşük komisyon ücretleri ile işlem yapmalarını sağlamak için tasarlanmıştır.

Chatex, hizmet verdiği yerdeki topluluğun, kullanıcıların diğer insanlarla kripto para birimi anlaşmaları yapabileceği kapsamlı bir ekosisteme ve çoklu kripto para birimi cüzdanına sahip. Bu nedenle Chatex’te ticareti yapılan 9 dijital varlığa (BTC, ETH, USDT, TRX, LTC ve diğerlerine) kullanıcıların erişebilmesi için Chatex Türkiye’ye genişledi.  

Chatex P2P Platformu Nasıl Çalışıyor?

Botta insanlar diğer gerçek kullanıcılarla kripto varlıklarını takas edebilirler. Bot bir kefil görevi görür ve anlaşmalara müdahale etmez. Gerçek kişi olan hakemler her sorunu çözer ve bireysel olarak tartışırlar.

Genel olarak, 7 gün 24 saat çalışan ve kullanıcıların botla ilgili tüm sorunlarla hızlı ve objektif olarak başa çıkmalarına yardımcı olan hakemler, yöneticiler ve asistanlar dahil olmak üzere destek ekibi sayesinde bu tür sorunlar Chatex’te nadir olarak görülüyor.

Chatex’in bot formatında çalışması ve Telegram messenger’a entegre olması sayesinde servis tamamen optimize edilmiş ve kullanımı kolaydır. Kullanıcılar p2p piyasasına erişebilir, Telegram’ı destekleyen herhangi bir cihaz üzerinden birkaç tıklamada kalite ve kullanıcı dostu bir kayıp olmadan kripto para alıp satabilirler.

Chatex’te, kullanıcı p2p fırsatlarından ortalama 10 dakika kazanıyor. Bir reklam oluşturmak, piyasaya koymak ve diğer traderlarla anlaşma yapmak birkaç dakika sürüyor. Kullanıcılar borsada çok miktarda bitcoin satın alabilir ve daha yüksek oranlarda ancak daha az hacimde Chatex’te satabilirler. Platform çok kullanışlıdır, böylece kullanıcılar mevcut reklamları izleyebilir ve piyasadaki fiyat hareketlerine bağlı olarak fiyatları özelleştirebilirler.

Kullanıcı Chatex’te “hodl”a kaydolursa, uygun bir kripto para birimi çiftiyle bir anlaşma bulabilir ve diğer traderlardan kripto para satın alabilir.

Güvenlik Her Şeyden Önce Geliyor

Chatex en son güvenlik teknolojilerini uyguluyor. Bot, güvenilir ve güvenli bir ekosistem olarak bilinen Telegram’a dayandığından Chatex’i hacklemek imkansızdır. Kullanıcı dostu ve sezgisel bir arayüzle birleştirilen Chatex bot, piyasadaki en şeffaf çözümlerden biri haline geliyor.

Chatex hizmeti, BitGo anlık ödeme özelliğini ve hesapta ek bir PIN kodu ayarlamak için kullanılabilirliği destekliyor.

Chatex’te, sistem içindeki tüm transferler ücretsizdir. Düşük para çekme komisyon ücretleri (BTC için 0.0002) ve ayrıca kripto-fiat ve kripto-kripto reklamları yerleştirmek için sırasıyla % 0.7 ve % 0.15 ücretler ödeniyor.

Chatex Hakkında: Chatex, Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Genel Yönetmelik (GDPR) uyarınca faaliyet gösteren resmi lisanslı bir finansal hizmettir. Şu andan itibaren yaklaşık 110.000 aktif kullanıcı hizmete kayıtlı.

İletişim: [email protected]

Web sitesi: https://chatex.com 

Şimdi deneyin: https://t.me/chatex_bot 

Türkçe Telegram topluluğu: t.me/chatex_chat_tr

Telegram Üzerinden Bitcoin ve Kripto Para Ticaretini Hayata Geçiren Chatex, P2P Platformuyla İlgili Yeniliği Duyurdu