Terra LUNA ve LUNC İçin 4 Sıcak Gelişme: İşte Olanlar!

Terra LUNA ve LUNC İçin 4 Sıcak Gelişme
Terra LUNA ve LUNC İçin 4 Sıcak Gelişme
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son günlerde, bağımsız Terra Classic geliştirme grubu olan Terra Rebels, LUNC ve LUNA için yeni önerilerini ve programlarını duyurdu. Bu yazıda, ekosistemden en sıcak gelişmeleri listeliyoruz.

Terra Rebels, LUNC yakımlarını destekleyecek ilk uygulamayı başlattı

Bugün yeni bir tweet’te Terra Rebels, LUNC ağında bir piyango oyunu başlattığını duyurdu. Bu özellikle Rebels’ın LUNC için başlattığı ilk DApp anlamına geliyor. Piyangoya Terra Rebels web sitesi aracılığıyla DApp üzerinden katılabilirsiniz.

Terra Rebels destekli DApp’in tam açıklaması, kazananın havuzun %60’ına hak kazanacağını ortaya koyuyor. Kalan %40 ise şu şekilde paylaşılacak:

  • %26’sı ölü cüzdana
  • %6’sı geliştiricilere
  • %7’si Terra Rebels’a
  • %1 sözleşme rezervine

Terra Classic, FPS oyununu başlattı

Rebels’den bir diğer haberde, kurucu ortak Edward Kim, yeni bir FPS oyunu başlattıklarını duyurdu. FPS LUNC oyunu, WebGL kreasyonlarını dağıttığı bir platform olan Unity Play’de piyasaya sürüldü.

Terra Rebels kendi LUNC validatörlerini başlattı

Terra Rebels, bir diğer tweet’te, LUNC validatörlerini piyasaya sürdüğünü duyurdu. Ayrıntılara göre, validatörler %5’lik bir komisyonla çalışacak. Ayrıca yalnızca dahili yönetim oylamasıyla değişikliğe tabi olacaklar. Grup, kalanları Rebels bağış cüzdanına aktarırken, validatörlerinin gelirlerinden işletme maliyetini karşılamayı planlıyor.

Ayrıca grup, yönetim kararlarını gereksiz yere etkilemekten kaçınmak için yönetim oylarından kaçınmayı planlıyor. LUNC topluluğu, Rebels validatörlerinin Classy Crypto, HappyCattyCrypto ve David Goebelt’ten validatörlerle Perşembe günü başlamasını bekliyordu. Ancak grup, doğrulayıcının lansmanını Cuma gününe kadar açıklamadı.

LUNC topluluğu geliştirme hibe programına oy vermeye başladı

LUNC geliştiricisi Edward Kim, başka bir tweet’te LUNC hibe teklifi için oylamaya başladıklarını duyurdu. Kim, Cuma günü LUNC çekirdek geliştiricisinden gelen ve girişim için oluşturulan geçici bir web sitesini paylaşan bir tweet’e göre 8813 önerisini oylamaya sundu.

Proposal 8813, topluluk havuzunda fonların verimli ve şeffaf bir şekilde tahsis edilmesini sağlayacak. Kim, ayrıca, bu hibe planını altı ay boyunca yönetmek ve yürütmek için topluluk havuzundan 68.000 dolar talep ediyor. Program onaylanırsa, ekip gerekli fonları topluluk havuzundan hibe ekibi tarafından kontrol edilen çok imzalı bir adrese gönderecek. Son olarak, hibe ekibi geliştiricilere dönüm noktası bazında ödeme yapacak.

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, LUNA ve LUNC son ralli esnasında bir miktar toparlanma fırsatı buldu. LUNA şu anda 2.52 dolardan işlem görüyor. Diğer yandan, son 24 saate göre sabit kalan LUNC, 0.0002489 dolar bölgesinde konumlandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Terra LUNA ve LUNC İçin 4 Sıcak Gelişme: İşte Olanlar!