Reklamı kapat

Tesla, Hotmail ve Skype’ın Toplamı Bitcoin’e Yetişemeyecek

mcgregor
mcgregor 24 Nisan 2018
0 görüntülenme

Melek yatırımcı Tim Draper, Bitcoin‘in kendisinin diğer erken yatırımlarından daha büyük olacağını söyledi. Draper’a göre Bitcoin, Tesla, Hotmail ve Skype üçlüsünün toplamından da büyük olacak.


Girişimci yatırımcısı Tim Draper, Bitcoin’in burada kalacağını düşünmekle kalmayıp, internetten daha büyük olabileceğini söylüyor.

Bir tartışmada kripto koinin Tesla, Hotmail ve Skype’taki ilk yatırımlarına kıyasla nasıl olduğu sorulduğunda Draper, Bitcoin’in “hepsinin toplamından daha büyük” olacağını söyledi.

Draper, Manhattan Enstitüsü’nden Adam Smith Society’nin cumartesi günü gerçekleştirdiği ortak görüşmede, “Bu, internetten daha büyük. Demir Çağı ve Rönesans’tan daha büyük. Sanayi Devrimi’nden daha büyük.” dedi ve ekledi;

“Bu devrim tüm dünyayı etkileyecek ve hayal ettiğinizden daha hızlı bir yayılma ile hayatınıza girecek.”

 

Önde gelen risk sermayesi şirketleri Draper Associates ve DFJ’nin kurucusu Draper, Bitcoin için yaptığı boğa çağrısını yineledi ve kullanım alanlarının artması ile birlikte Bitcoin’in dört yıl içinde 250.000 $ ‘a ulaşacağını söyledi.

Melek yatırımcı, “Beş yıl içinde fiat para birimi ile kahve almaya gitmeye çalışacaksınız ve size kripto para kullanmadığınız için gülecekler. Artık fiat para birimlerinin istenmeyeceği ve kullanılmayacağı bir döneme gireceğimizi düşünüyorum.” diye de belirtti.

Draper, 2014’te bir müzayedede yaklaşık 30.000 Bitcoin aldı ve CNBC’ye aralık ayında bütün bu paraları hala elinde tuttuğunu söyledi. Bu hala geçerli ise, Draper’ın holdingi yaklaşık olarak 268 milyon dolar değerinde Bitcoin’i kasada tutuyor!

CNBC

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Power Ledger’dan Japonya’da Önemli Anlaşma Yenilenebilir enerjinin eşler arası transferine odaklanan Power Ledger, Japonya’nın önde gelen elektrik devlerinden Kansai Electric Power Co. ile Japonya’daki yenilenebilir enerjinin eşler arası transferi için bir pilot uygulama başlatıyor. Power Ledger ile Japonya’nın en büyük ikinci elektrik...
Serkan Eser 24 Nisan 2018