Reklamı kapat

ThoreCoin Nedir? THR Ne İşe Yarar?

Emre Borsan
Emre Borsan 2 hafta önce
7 görüntülenme
ThoreCoin Nedir? THR Ne İşe Yarar?

ThoreCoin nedir? ThoreCoin (THR), çeşitli yatırım türleri için hızlı ve kripto tabanlı likidite sağlayan bir menkul kıymet tokenidir. Kriptokoin.com olarak bu makalede ThoreCoin’i mercek altına alacağız. Bununla birlikte, yatırımcılar tarafından merak edilen ThoreCoin nedir, ne sunar, THR coin ne işe yarar, nasıl alınır gibi soruları da yanıtlayacağız. Şimdi gelin güvenlik tokeni olarak hizmet veren bu kripto parayı birlikte inceleyelim.

ThoreCoin nedir?

ThoreCoin (THR), kripto alanında pek de bilinmeyen bir kripto para birimiydi. Ancak bu durum, 2019’daki parobolik yükselişiyle değişti. ThoreCoin’in yükselişi, sektördeki heyecandan pek de yoksun olmayan sıra dışı bir ralliydi. Mart 2019’un ardından bu kripto para birimi projesi, büyük adımlar attı. Buna göre bir dizi optimize özellik duyurdu ve menkul kıymet tokeni tabanlı çözümler sundu. THR temel olarak bir güvenlik tokeni olarak piyasaya sürüldü. Yani varlık, çeşitli kripto paralardan oluşan bir sepete ve hisse senetlerine yapılan yatırımı temsil ediyor. 2020 yılında kripto para, en büyük 100 kripto para arasına girdi.

ThoreCoin, sözde “Estonya/Hindistan merkezli bir şirket” tarafından başlatılan daha geniş bir Thore projesinin parçası olarak piyasaya çıktı. Bir “menkul kıymet tokeni dalgası” getirme sloganı altında tanıtıldı. Yani menkul kıymet tokeni, tokenleri mümkün olduğu kadar çok sayıda küresel yatırımcının kullanımına sunmayı amaçlıyordu. Bunun için STO’ları kapsama alanına aldı. STO’lara katılmaya karar verenler, Waves platformunda oluşturulan tamamen uyumlu ThoreCoin’leri satın alabiliyordu. THR’ler, yatırımcıların, özellikle temettü tahsilatı ile ilgili olarak ekonomik haklarını kullanmasına olanak tanıyor.

THR ne işe yarar?

THR coin, çoğu menkul kıymet tokenine benzer faydalara sahiptir. Ancak bu faydaların daha da iyileştirilmesi için birçok çözüm üretmiştir. Kripto para ile kullanıcılar, birden fazla kripto para birimine yatırım yapmaları daha kolay hale gelir. ThoreCoin, yatırımcılara açık bir değer sunmamaktadır. Bunun yerine, en çok işlem gören diğer kripto paralardan oulşan bir sepet gibidir. Yani poatnsiyel bir yatırımcı, THR’yi satın alarak belirli varlıklara yatırım yapma avantajı elde eder. Bunun ana avantajı, her bir kripto para birimini ayrı ayrı satın almanın gerekmemesidir. Kullanıcılar, sepetlerindeki tüm varlıkların fiyatını takip etmek yerine sadece THR’yi izler.

Token, uyumlu tokenleri desteklemek için çeşitli varlıkları tokenize etmeyi de kolaylaştırmalıdır. THR satın almaya karar veren kullanıcılar, kripto paraların büyümesinden kâr elde etme avantajı elde eder. Bu temelde bir portföyden pay almakla aynı şeydir. Bu portföylerin tümü, gerçek dünya pazarlarında yeterli desteğe sahiptir.

ThoreCoin nedir? THR nasıl alınır?

ThoreCoin şu anda Crex24 isimli kripto para borsasında alınıp satılmaktadır. İlgili yatırımcıların bu kripto para borsasına erişmesi gerekmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

İşlem hacmi ile dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, çeşitli altcoin’lere yönelik yeni duyurular yaptı. Binance’in açıklamalarına göre bazı altcoin çiftleri listelenirken, bazıları delist oluyor. İşte detaylar…
Binance Piyasalarında Parlayan 14 Altcoin: TWT de Listede! Bu hafta Binance CEO’su CZ’nin öne çıkardığı bir altcoin projesi olan Trust Wallet (TWT), en çok aranalar arasına ulaşmayı başarıyor. Proje, FTX’in iflası ardından artan endişelerin ortasında popülerlik açısından ilk sıralara yükseliyor. Binance destekli Trust Wallet (TWT)...
Buğra Çağlar 2 hafta önce