TIA Coin ve Bu 7 Altcoin’den Airdrop Dahil Sıcak Haberler Var!

TIA Coin ve Bu 7 Altcoin’den Airdrop Dahil Sıcak Haberler Var!
TIA Coin ve Bu 7 Altcoin’den Airdrop Dahil Sıcak Haberler Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitget, mevcut Launchpool projesi Merlin Coin’i yatırıma açtı. KuCoin, KARRAT/USDT işlem paritesinin piyasa açılışını erteleyeceğini duyurdu. LightLink, sosyal platformlarda PYTH ve TIA Coin stakerlarına LL node NFT’leri airdrop yapacağını söyledi. Ve daha fazlası…

MERL, TIA Coin ve bu 6 altcoin’den haberler var!

Bitget, Launchpool projesi MERL’i başlattı

Bitget, mevcut Launchpool projesi Merlin Coin‘i (MERL) yatırıma açtı. Katılımcılar, nasın zamanında, projeye 44 milyon BGB ve 55 milyon USDT’den fazla yatırım yaptı. Bu kez, BGB ödül havuzu ve USDT ödül havuzu aynı anda açık olacak. Bu arada, toplam ödül havuzu 330.000 MERL. Açılış zamanı 18 Nisan saat 15:00 ile 28 Nisan saat 15:00 arasında. Buna ek olarak, MERL şarj kanalı şu anda açık. Ayrıca, ticaret kanalı bugün saat 18: 00’de açık olacak.

KuCoin KARRAT/USDT işlem paritesini başlatmayı erteledi!

Kripto borsası KuCoin, KARRAT/USDT işlem paritesinin piyasa açılışını erteleyeceğini duyurdu. Borsa, bunu Karratcoin projesinin talebine yanıt olarak gerçekleştirdiğini belirtti. Ancak borsa, gecikmenin kesin nedeninden bahsetmedi. KuCoin’in kararı, kripto borsasının olumlu bir ilk çeyrek sonucu bildirmesinin arka planıyla birlikte geldi.

TIA Coin

LightLink, NFT’leri PYTH ve TIA Coin staker’larına airdrop yapacak

Ethereum Layer 2 ağı LightLink, sosyal platformlarda PYTH ve TIA Coin stakerlarına LL node NFT’leri airdrop yapacağını söyledi. Airdrop, ağ güvenliğini korumaya yardımcı olan topluluğu ödüllendirecek. Bu arada proje, daha fazla ayrıntıyı kısa süre içinde açıklayacağını belirtti.

Meson Finance resmi hesabının çalındığından şüpheleniliyor

Cross-chain köprüsü Meson Finance’in resmi Twitter hesabının çalındığından şüpheleniliyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, bu tür durumların çeşitli mağduriyetlere yol açması mümkün. Bu yüzden, kullanıcıların güvenliğe dikkat etmeleri gerekiyor. Ayrıca, kullanıcılar kişisel varlıklarını korumak için temkinli olmalı.

Tartışmalı O Altcoin’den Blockchain Hamlesi Geldi! Ancak...

AirDAO, Star Fleet planını başlattı

Halka açık Blockchain AirDAO, Star Fleet planının başlatıldığını duyurdu. AirDAO ekosisteminin uzun vadeli stratejik planının bir parçası olarak, ilk parti DeFi ürünleri arasında “Kosmos” adlı bir kripto tahvil piyasası, DEX “Astra” ve likit rehin ürünleri “Harbor” yer alıyor.

AirDAO’nun AMB tokeni, tüm planın merkezi olacak. Bu doğrultuda, Star Fleet planına katılmak için bir bilet görevi görecek. AirDAO, ekosisteme katılım oranına göre ödüller verecek. Star Fleet etkinliği, Ekim 2024’te üç yeni ürün için üç tokeni aynı anda piyasaya sürecek. Üç tokenin de birleşik bir şekilde sunulmasıyla, risk sermayesi fonları ve topluluklar AirDAO ekosisteminin yeni nesline tek bir yatırımla erişebilecek.

SERAPH, daha fazla Web2 kullanıcısını çekmek için çalışıyor

Seraph Studio’nun geliştirdiği ARPG oyunu “SERAPH: In the Darkness”, 19 Nisan’da sezon öncesi başlatıldı. Geliştiriciler, oyunu Actoz Soft’tan yatırım alarak geliştirdi. Oyun, karanlık tarz oyunların temel oynanışını miras alıyor. Ayrıca, yapay zeka arkadaşlığı, çok oyunculu takım ve PVP sıralamaları gibi MMO unsurlarını da içeriyor.

Magic Eden 23 Nisan’da Runes platformunu başlatacak

Bu arada, Magic Eden sosyal medyada 23 Nisan’da Runes platformunu başlatacağını duyurdu. Proje, “En basit ve en sezgisel Runes platformu. BTC’nin geleceği Magic Eden’da.” sloganıyla yola çıktı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

TIA Coin ve Bu 7 Altcoin’den Airdrop Dahil Sıcak Haberler Var!