Reklamı kapat

Ticaret İpucu 3 – MACD İndikatörü ile Trend Yönü Belirlemek

Kriptokoin.com
Kriptokoin.com 25 Mayıs 2018
61 görüntülenme

Birlikte çalıştığımız CryptoCholics ekibinin Alım/Satım ipuçları video serisine hoşgeldiniz!

Bu videoda piyasanın en temel indikatörlerinden, fiyatların yönü ile ilgili önemli ipucu görevi gören MACD (Moving Average Convergence Divergence) indikatörünü nasıl kullanacağınızı, çizgilerin ve grafiklerin ne anlama geldiğini öğrenebileceksiniz.

Keyifli seyirler!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Ashton Kutcher Ripple İle 4 Milyon Dolar Değerinde Bağış Yaptı Aktör ve teknoloji yatırımcısı Ashton Kutcher, 24 Mayıs Perşembe günü yayınlanan Ellen Degeneres Show’da Ellen Degeneres’in Vahşi Hayatı Koruma Fonuna 4 milyon dolar değerinde Ripple bağışı yaptı. Kutcher ve Guy Oseary (Kutcher’ın iş ortağı ve Madonna, U2...
mcgregor 25 Mayıs 2018