TikTok da Kendi NFT’lerini Çıkarıyor: Satış 6 Ekim’de!

20210601 NFT Generic
20210601 NFT Generic
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TikTok, en iyi içerik oluşturucuların, en iyi NFT yaratıcılarıyla işbirliği yapacağı, Non Fungible Token (NFT) koleksiyonunu piyasaya sürüyor. Haberin ayrıntıları için Kriptokoin.com okumaya devam edin.

NFT koleksiyonun satış geliri nasıl dağıtılacak?

Yeni duyurulan TikTok Top Moments (TikTok En İyi Anlar), Lil Nas X, Rudy Willingham, Bella Poarch, Curtis Roach, Brittany Broski, FNMeka, Jess Marciante ve Gary Vaynerchuk gibi yaratıcıların bire bir NFT’leri olarak altı “kültürel açıdan önemli TikTok videosunu” içerecek. Bu içerik oluşturucular, trend videolarından esinlenerek sınırlı sayıda NFT’ler oluşturmak için COIN ARTIST, x0r, RTFKT, Grimes ve diğerleri ile işbirliği yapacak. TikTok’a göre, NFT satışlarından elde edilen gelir, büyük ölçüde doğrudan ilgili yaratıcılara ve NFT sanatçılarına gidecek. Ancak Brittany Broski ve Grimes işbirliğinden elde edilen gelirler hayır kurumlarına gidecek. 

NFT

Lil Nas X, koleksiyonun ilk bire bir NFT’sini çıkaracak ve koleksiyonun ilk sınırlı sayıda NFT’sini başlatmak için Rudy Willingham ile işbirliği yapacak. Proje, Ethereum’da kullanıma sunulacak ve NFT’ler için bir katman-2 protokolü olan Immutable X tarafından desteklenecekler. Koleksiyonda ilk ‘drop’, 6 Ekim’de gerçekleşecek, ancak videolar 1 Ekim – 5 Kasım tarihleri ​​arasında Queens, NY’deki Hareketli Görüntü Müzesi’nde Sonsuz Düetler: TikTok’ta Birlikte Yaratma başlıklı bir koleksiyonda sunulacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

TikTok da Kendi NFT’lerini Çıkarıyor: Satış 6 Ekim’de!

Yorumlar kapalı.