Reklamı kapat

Binance Listelemesiyle Tırmanabilecek Web3 ve Metaverse Coin’ler!

Vural Erkan
Vural Erkan 24 Eylül 2022
4 görüntülenme
Binance Listelemesiyle Tırmanabilecek Web3 ve Metaverse Coin’ler!

Kripto para piyasasında büyük kripto borsalarının bir projenin tokenini listelemesi, fiyat açısından önemli bir katalizördür. Bu yüzden yatırımcılar ve traderlar, listeleme haberlerini yakında takip ederler. Bununla birlikte, önemli kripto borsalarının listesine henüz girmemiş olanlar bir fırsat barındırır. Biz de dünyanın en büyük kripto borsası Binance’nin listesinde olmayan Web3 ve metaverse coin projelerine bir göz attık.

Binance liste fırsatı olabilecek Web3 ve metaverse coin projeleri

Ceek VR (CEEK)

Ceek VR (CEEK), içerik oluşturucuları hayranlarıyla buluşturan, sanatçıların dikkat çekmesine, dünyanın dört bir yanındaki izleyicilere ulaşmasına ve yaratıcı çalışmalarından para kazanmasına olanak tanıyan bir metaverse projesi. Projeye göre platform, tüketicileri ve yaratıcıları bir araya getiriyor. Bu şekilde her iki tarafa da entegre bir yaklaşımla benzersiz bir deneyim imkanı veriyor. Sanatçılar yeni gelir kaynakları elde ediyor. Reklamcılar CEEK VR kullanarak kullanıcı trafiğini belirleme ve finansal şeffaflık oluşturma fırsatı elde ediyor. Metaverse coin, basın zamanında günlük bazda %2 artışla 0,148 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte CEEK, 1,20 dolarlık ATH’ından %87,50 uzakta duruyor.

Starlink (STARL)

Starlink, bir metaverse coin projesi. Adından da anlaşılacağı üzere uzayda sanal bir evren oluşturuyor. Kullanıcıların, bu evrende gayrimenkul, arazi, reklam panosu vb. ürünler satın almaları mümkün. Ayrıca proje, kullanıcılarına DeFi kapsamında pasif gelir elde etme imkanı da sağlıyor. Starlink, merkeziyetsiz bir uzay temalı Metaverse ortamı amaçlıyor. Bu kapsamda, uzay temalı ilk ve tek metaverse projesi olma unvanına sahip. Altcoin, basın zamanında günlük bazda %1 artışla 0,000003376 dolar dolardan el değiştiriyor. Bununla birlikte STARL, 0,00008823 dolarlık ATH’ından %96,17 uzaklaşmış durumda.

Metaverse coin

Ultra (UOS)

Ultra, video oyunları ve video oyunu içeriği için bir yayın platformu ve ekosistemi. Ultra’nın misyonu, Steam gibi platformların yayınladığı mevcut tekeli ortadan kaldırmak. Ayrıca, oyun geliştiricilere, oyunculara ve etkileyicilere yeni fırsatlar sağlamak. Ultra, hem oyuncular hem de geliştiriciler için daha adil bir çözüm vaat ediyor. İçerik ve oyun yayıncılığının yanı sıra Ultra, reklam verenler için talep ve hizmet taraflı bir platform. Oyunculara kullanılmış oyunlarını yeniden satma fırsatı ve platforma özel bir uygulama sunuyor. Altcoin, basın zamanında günlük bazda %1,6 artışla 0,3884 dolardan el değiştiriyor. Bununla birlikte UOS, 2,46 dolarlık ATH’ından %84,24 aşağıda duruyor.

Metaverse coin

Radio Caca (RACA)

RadioCaca, bir web 3.0 altyapı çözümü sağlayıcısı. Projeyi, OKX Blockdream Ventures ve Consensys Mesh’in Takyon hızlandırıcısı destekliyor. Kriptokoin.com’dan bildiğiniz üzere Temmuz 2021’de RadioCaca, Maye Musk (Elon’un annesi) için bir PFP (profil resmi stili NFT) koleksiyonu olan ilk web 3.0 ürününü piyasaya sürdü. Bu arada RadioCaca, 2021’de NFT drop’larından 142 milyon dolar gelir elde etti. Ayrıca, RACA NFT pazarını Eylül 2021’de başlattı. 7 aydan kısa bir süre içinde, RACA NFT pazarındaki toplam işlem hacmi 682 milyar RACA’yı geçti. RACA, basın zamanında günlük bazda %1,68 kazançla 0,0003134 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte altcoin, 0,01189 dolarlık ATH’ından %97,36 aşağıda duruyor.

Metaverse coin

Bunların haricinde, Boson Protocol (BOSON), Syntropy (NOIA), Braintrust (BTRST), Gods Unchained (GODS), Casper (CSPR), Akash Network (AKT), Aioz Network (AIOZ) ve KILT Protocol (KILT) da henüz Binance’ın listesinde yer almamış durumda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bu Altcoin, Balina Menüsünün Başında Yer Alıyor! Peki Neden?
Bu Altcoin, Balina Menüsünün Başında Yer Alıyor! Peki Neden? Kripto para piyasasında büyük bir satış oldu. Bitcoin ve altcoin piyasasındaki genel olumsuz tutuma rağmen, bu dönemde balinalar Dogecoin (DOGE)’ye odaklandı. DOGE tutan adres sayısında artış var Bir kripto traderı olan BullBNB’nin açıkladığı üzere geçen hafta, 100...
Vural Erkan 24 Eylül 2022