Reklamı kapat

Tom Lee’den Yeni Bitcoin Fiyat Tahmini: 25.000 Dolar

mcgregor
mcgregor 15 Nisan 2018
64 görüntülenme

Kripto para birimleri piyasasında dün başlayan artış seyrinin ardından CNBC’ye verdiği röportajda Lee kripto para birimleri piyasasındaki artışın devam edeceğini belirtirken, “Hala Bitcoin’in büyük bir risk ve ödül olduğunu ve yıl sonuna kadar Bitcoin değerinin 25 bin dolar seviyelerine çıkabileceğini düşünüyoruz” dedi.

Piyasa stratejisti Lee, verdiği röportajda kripto para birimleri piyasasındaki düşüş eğiliminin vergi satışına bağlı olarak gerçekleştiğini, çünkü yatırımcıların sermaye kazanç vergilerinden kâr sağlamak istediklerini vurguladı. Lee aynı zamanda başta Bitcoin olmak üzere piyasada beklenen artışı Fundstrat’in oluşturduğu Bitcoin Mutsuzluk Endeksi (Bitcoin Misery Index/BMI) verileriyle desteklerken, şu an Bitcoin’de gözlemlenen durumunun 2014 sonu ayı piyasasını hatırlattığının altını çizdi.

Bitcoin 8.000 Doların Üzerinde Dengelendi

Geçtiğimiz günler içerisinde piyasadaki likidite artışı sebebiyle Bitcoin 60 dakika içerisinde yüzde 15 seviyesinde değer kazanmış ve hızla 7.500 dolara yükselmişti.

Dijital altın dün de kazancını sürdürdü ve 8.000 doların üzerine çıktı. Bitcoin yazının yayınlandığı sırada 8.283 dolar seviyelerinden işlem görüyor;

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

BitGrail Mağdurları İçin Nano Yardım Fonu Oluşturuyor The Nano Foundation, kriptoborsası BitGrail’in hacklenmesinden etkilenenlere yardımcı olmak için yasal bir fona sponsor olacağını duyurdu. Şubatta, İtalya merkezli kripto borsası BitGrail kendi sağladığı tokenlerden Nano’nun hırsızlığı ile değer kaybetti ve ardından ticaretini dondurdu. Ticaret platformunun açıklamasına...
Şebnem Ertan 16 Nisan 2018