TON ve Bu 2 Altcoin İçin Kritik Ortaklık Duyuruları Var!

TON ve Bu 2 Altcoin İçin Kritik Ortaklık Duyuruları Var!
TON ve Bu 2 Altcoin İçin Kritik Ortaklık Duyuruları Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TON, ICP gibi çeşitli altcoin projeleri, son zamanlarda birçok ortaklık duyurusu ile gündeme geldi. Bu yazımızda, bazılarından bahsedeceğiz. İşte detaylar…

KuCoin, TON ile ortak oldu

Ünlü kripto borsası KuCoin’in yatırım kolu KuCoin Ventures, Web3 girişimlerinin gelişimini desteklemek için stratejik bir hamleyle TON ağına 20.000 dolar hibe ettiğini duyurdu. Bu önemli yatırım, TON ekosisteminde devam eden projeleri finanse etmeyi, özellikle de ödemeler ve oyunlara adanmış beş TON tabanlı mini uygulamanın geliştirilmesine odaklanmayı amaçlamaktadır.

Bu Dev Kripto Para Borsasına Dikkat: Wash Trade İddiaları! Bu Dev Kripto Para Borsasına Dikkat: Wash Trade İddiaları!

KuCoin’den bir sözcü, TON ile işbirliklerinin ilk aşamasını vurgulayarak, yenilikçi mini uygulamaların oluşturulmasını desteklemek için 20.000 dolar hibe tahsis edildiğini vurguladı. Bu mini uygulamaların, özellikle ödeme sistemlerini ve oyun deneyimlerini geliştirmeye odaklanarak, TON’un işlevlerini ilerletmede önemli bir rol oynaması bekleniyor. KuCoin ve TON arasındaki işbirliği, kripto borsaları ve halka açık zincirler arasında gelecekteki ortaklıklar için bir emsal teşkil etmeye hazırlanıyor.

Animoca da TON yatırımı yapmıştı

KuCoin Ventures’ın TON’a yaptığı hibe haberi, Animoca Brands’ın sisteme yaptığı açıklanmayan yatırımın hemen ardından geldi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, bu yatırımla birlikte Animoca Brands, TON ağındaki en büyük doğrulayıcı haline geldi. Animoca Brands’in bu stratejik hamlesi, TON’daki Web3 gelişmelerini çevreliyor. Ayrıca artan destek ve ivmenin altını çizerek ağın kripto alanındaki konumunu daha da sağlamlaştırıyor.

Birleşik Milletler Bu Altcoin’i Seçti: Fiyat Yükseldi!

TON önemli yatırımlar ve ortaklıklar çekmeye devam ediyor. Bu sırada, kripto topluluğu ekosistemdeki gelişmeleri ve yenilikleri merakla bekliyor. KuCoin Ventures ve TON arasındaki işbirliği ve Animoca Brands’in son yatırımı, bu noktada kritik. Zira kripto ortamının dinamik doğasına işaret ediyor. Ayrıca Web3 teknolojilerinin potansiyelinin giderek daha fazla kabul gördüğünün altını çiziyor.

LBank Labs ve ICP.Hub Korea ortaklık kurdu

LBank bünyesindeki yenilikçi araştırma ve yatırım kurumu LBank Labs, Kore pazarındaki varlığını güçlendirmek istiyor. Bunun için önemli bir adım atarak ICP (Internet Computer) ile stratejik bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Hub Korea. İşbirliği, ortak faaliyetler yoluyla karşılıklı büyüme sağlamak için her iki kuruluşun güçlü yönlerinden yararlanmayı amaçlıyor.   DFINITY Vakfı altında faaliyet gösteren ICP.Hub Korea, ICP ekosisteminin geliştirilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Uluslararası ekolojik topluluk, eğitim girişimlerine aktif olarak katılmakta, stratejik ortaklıklar kurmakta ve Blockchain projelerini hızlandırmaktadır.

FET ve Bu Altcoin’ler Borsalara Boşaltılıyor: Ekip Satıyor!

OKX, Swell Network ile işbirliğine gitti

1 Aralık’ta OKX’ten gelen resmi haberler, Web3 DeFi faiz oranı artış sezonu etkinliğinin başlatıldığını duyurdu. OKX DeFi aracılığıyla Swell Network’e ETH yatıran kullanıcılar, yıllık %8’e varan getirinin keyfini çıkarmaya hazırlanıyor. Ayrıca, taahhütte bulunan katılımcılar Swell’den elde ettikleri swETH’leri Pendle ve Equilibria’ya yatırmayı seçme şansları var. Böylece yıllık %14’e varan getirilerin kilidini açabilirler. OKX Web3 Cüzdan DeFi’nin altı ana protokolle (Lido, Stader, Swell, Pendle, Equilibria ve Penpie) entegrasyonu, geçtiğimiz haftalarda gerçekleşti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

TON ve Bu 2 Altcoin İçin Kritik Ortaklık Duyuruları Var!