Efsane Trader Onları Seçti: Bu 9 Altcoin Fiyatını Katlayabilir!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 2 Aralık 2022
1.031 görüntülenme
Trader: 9 Altcoin Fiyatını Katlayabilir

Efsanevi kripto traderı Michaël van de Poppe, yeni yıla doğru hareketlilik beklediği altcoin projelerini duyurdu. Bitcoin Kasım ayını %16 zararla kapatırken, DEX ve DeFi tokenleri toparlanmak için daha fazla alan buluyor.

Michaël van de Poppe, Ethereum tabanlı bir altcoin için 2x kazanç bekliyor

Geniş çapta takip edilen analist, en son Youtube yayınında, Aralık ayında biriktirmeye üç seçimini paylaştı. Van de Poppe, BNB Coin’in 325 direncini kırdıktan sonra %50’lik ralliye hazır olduğunu söylüyor:

Bence Binance Coin 325 dolar seviyesini kırdığında, yükseklere doğru bir kez daha hamle yapacak. Sonra izleyecek bir koşucumuz olacak. 380 ve potansiyel olarak 450 dolar civarında yüksek seviyelere ulaşabilir.

Van de Poppe daha sonra Polygon’un (MATIC) grafiğine göz attı. Analist, MATIC fiyatının 0,95 dolara ulaştıktan sonra potansiyel olarak %35’in üzerinde yükseleceğini söylüyor:

Yaklaşık 0,93 doları kırdığımızda, 0,95 dolara doğru hızlanacak ve ardından MATIC’in yaklaşık %35’lik ralli yaptığını görebiliriz.

Son olarak Chainlink’e göz atan Poppe, Ethereum tabanlı oracle tokeninin 7,50 dolar civarında güçlü bir destek bulduğunu söylüyor. Analiste göre fiyat bu bölgeden 2x’in üzerinde yükselmek için iyi bir konumda. Poppe yayının bir kısmında LINK hakkında şunları kaydetti:

LINK burada (7,50 dolar) tutunmaya başladığında, bir sonraki direnç bölgeleri olarak 8,50 ila 9,50 dolar arasını göreceğimiz makul bir düşünce. Bu yüksek aralığın (yaklaşık 9,30 dolar) üzerindeki kırılmaya doğru devam etmeye başlayabiliriz ve ardından potansiyel olarak 15 dolara bakıyoruz.

İşte Aralık ayında dikkat edilmesi gereken gelişmeler

Kasım ayındaki FTX iflası ardından zor duruma düşen Digital Currency Group’un iflasını ve GBTC’nin sorunlarını çevreleyen olaylar, yeni ayda da önemini koruyor. Bununla birlikte, altcoin piyasasından iki yüksek profilli projenin yaklaşan haberleri var. İlk olarak Apecoin, 5 Aralık’ta APE token üzerinden staking havuzlarını başlayacağını duyurdu. Daha sonra Chainlink, 6 Aralık tarihinde staking havuzlarını başlatıyor. Kasım ayında yayınlanan bu duyuru eşliğinde LINK fiyatı son iki hafta için %30 değer kazandı. Bu arada, 6 Aralık aynı zamanda Dogecoin’in doğum günü. Yıl sonuyla birlikte bu haberler altcoin piyasasında bir miktar katalizör görevi görecek.

Son olarak, Kriptokoin.com olarak aktardığımız, sektörün tanınan DeFi geliştiricilerinden Andre Cronje geri döndüğü için merkezsiz finans piyasası hareketleniyor. DeFi piyasası FTX’in iflası ardından daha fazla talep göremeye başlıyor. Örneğin, Trust Wallet Token (TWT) ve GMX, Kasım ayının en çok kazandıran kripto para birimleri oldular. Bu iki kripto para aynı zamanda Polygon (MATIC) ağına genişlemeye hazırlanıyor. Ayrıca, DEX tokenleri dYdX ve GNS’de Kasım ayında izleme değer olacak. Özellikle dYdX, kendi ağını başlayacağını ve yakında Ethereum’dan ayrılacağını duyurmuştu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • U.today

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Şu Anda Alınacak Tek Kripto Para Bu
Finans Şirketi: Şu Anda Alınacak Tek Kripto Para Bu! Terra ve FTX gibi köklü isimlerin iflasıyla kripto para piyasasında satın alınabilecek projelerin listesi epey azaldı. Özellikle, SEC’in devam eden baskısı ve Avrupa’nın madenciliğe yönelik kısıtlayıcı hamleleri, en büyük kriptolar Bitcoin ve Ethereum’u bile ateş altında tutuyor....
Buğra Çağlar 2 Aralık 2022