“TRON Asla Uyumuyor!”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BitForex listelerinde güncelleme yapıldıktan sonra TRON’un kurucusu Justin Sun Twitter’da konuyla ilgili bir güncelleme daha paylaştı, TRX için şimdiye kadar 100 ticari ortaklık kuruldu. Bu ticari ortaklıklar içinde Gatecoin, CoinExchange, Stocks.Exchange, Bitflip, Koinex, Braziliex, Cryptomate, CoinBene, Neraex ve Cobinhood da bulunuyor.

Justin Sun's Tweet. Source credit: Twitter

“TRX için 100’den fazla ortaklık! TRON asla uyumaz.”

Tron’un ana ağ kurulumunun üzerinden daha bir hafta bile geçmeden fiyatlarında son bir haftadır sürekli değişkenlik gözlemleniyor. TRX’in market sermayesi 0.05 dolarlık fiyatla 3.8 milyar dolar. 24 saatlik periyotta %2.26 artış görülürken %4.79luk düşüş de bu hafta görülenler arasında.

TRON'S Trading history [7 days] | Source: CoinMarketCap

5 Mayıs 2018’de Justin Sun bir tweetinde, kripto dünyasında daha geniş bir alana sahip olmak amacı ile Shiftmarket ile anlaşma imzaladıklarını duyurdu. Shift’in amacı kripto borsası açılışlarına çözüm yaratmak ve bunu pop-uplarla depozitoları ve para çekimlerini hallederek sağlıyorlar.

Shift Brokerage ticaret teknolojilerinden, akışkanlığa, risk yönetiminden satışlara kadar birçok konuda servis sağlıyor. Platform ayrıca girişimlerden kripto borsalarına yada oturmuş FX, CFD’lere kadar birçok ticaret tarzı sağlıyor.

Justin Sun tweetinde şöyle belirtti:

“$TRX’i daha çok borsaya sokmak adına TRON shiftmarkets ile anlaşma imzaladı. Takipte kalın!”

Ambcrypto-Ranjitha Shastry

“TRON Asla Uyumuyor!”