Reklamı kapat

“TRON Asla Uyumuyor!”

Şebnem Ertan
Şebnem Ertan 7 Haziran 2018
0 görüntülenme

BitForex listelerinde güncelleme yapıldıktan sonra TRON’un kurucusu Justin Sun Twitter’da konuyla ilgili bir güncelleme daha paylaştı, TRX için şimdiye kadar 100 ticari ortaklık kuruldu. Bu ticari ortaklıklar içinde Gatecoin, CoinExchange, Stocks.Exchange, Bitflip, Koinex, Braziliex, Cryptomate, CoinBene, Neraex ve Cobinhood da bulunuyor.

Justin Sun's Tweet. Source credit: Twitter

“TRX için 100’den fazla ortaklık! TRON asla uyumaz.”

Tron’un ana ağ kurulumunun üzerinden daha bir hafta bile geçmeden fiyatlarında son bir haftadır sürekli değişkenlik gözlemleniyor. TRX’in market sermayesi 0.05 dolarlık fiyatla 3.8 milyar dolar. 24 saatlik periyotta %2.26 artış görülürken %4.79luk düşüş de bu hafta görülenler arasında.

TRON'S Trading history [7 days] | Source: CoinMarketCap

5 Mayıs 2018’de Justin Sun bir tweetinde, kripto dünyasında daha geniş bir alana sahip olmak amacı ile Shiftmarket ile anlaşma imzaladıklarını duyurdu. Shift’in amacı kripto borsası açılışlarına çözüm yaratmak ve bunu pop-uplarla depozitoları ve para çekimlerini hallederek sağlıyorlar.

Shift Brokerage ticaret teknolojilerinden, akışkanlığa, risk yönetiminden satışlara kadar birçok konuda servis sağlıyor. Platform ayrıca girişimlerden kripto borsalarına yada oturmuş FX, CFD’lere kadar birçok ticaret tarzı sağlıyor.

Justin Sun tweetinde şöyle belirtti:

“$TRX’i daha çok borsaya sokmak adına TRON shiftmarkets ile anlaşma imzaladı. Takipte kalın!”

Ambcrypto-Ranjitha Shastry

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Kripto Yatırımcılarının %43’ü HODL’dan Şaşmıyor! Güney Kore’nin en büyük kripto para borsalarından Bithumb’ın yaptığı araştırma yatırımcı tipleri hakkında ciddi gerçekleri ortaya çıkardı. Araştırmaya göre kripto para yatırımcılarının %42.8’i yatırım yaptıkları kripto para ne kadar artarsa artsın ya da düşerse düşsün pozisyonlarını korumayı...
Mert Kaya 7 Haziran 2018