Reklamı kapat

Tron BitMEX’te: Artık Tron İle Vadeli İşlemler Yapılabilecek

Mert Kaya
Mert Kaya 26 Haziran 2018
0 görüntülenme

Son günlerde adından sıkça söz ettiren kimilerine göre bir “çöp koin” kimilerine göre ise geleceğin platformu olan Tron’un BitMEX’te vadeli işlemlere açılacağı duyuruldu.

BitMEX’in resmi duyurusuna göre:

“Yüksek ve popüler talepler nedeniyle 26 Haziran 2018 tarihinde saat 8.30’da (UTC) veya öncesinde 28 Eylül 2018’de başlamak üzere BitMEX’te Tron/Bitcoin vadeli işlemlerini listeleyeceğiz…”

Bununla birlikte aynı açıklamaya göre listelemenin hemen gerçekleşmemesinin nedeni Binance’teki aksama süresi.

BitMEX, 100 katına kadar kaldıraca imkan sunan vadeli işlemlerin yapılabilmesini bünyesinde barındırmasıyla tanınıyor.

Bitcoin, XRP, Cardano, Bitcoin Cash, EOS ve Ethereum‘un vadeli işlemlerinden sonra TRON‘u da listeye eklemesi kripto çevrelerince oldukça heyecan uyandırdı.

Birçok güncelleme ve geliştirmeyle birlikte Tron listelemeler ve haberleriyle birlikte kendisinden nefret eden kitleyi bile şaşırtan bir performans gösteriyor. CEO Justin Sun en son yakın bir zamanda 1 Milyar TRX tokeninin Tron Bağımsızlık Günü’nü kutlamak için yakılacağını açıklamıştı…

 

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Facebook Kripto Para Reklam Yasağını Kaldırıyor Facebok son aldığı karar ile kripto para reklamlarına uyguladığı yasakta değişikliğe gidiyor. Sosyal medya devi yayına aldığı yeni “kripto para ürünleri ve servisleri talep formu” ile kripto para ve kripto para servisi reklamlarına karşı aldığı önlemi bir...
Serkan Eser 27 Haziran 2018