Tron Mucidi Airdrop Avında: 16 Milyon Dolarlık Token Aldı!

Tron Mucidi Airdrop Avında: 16 Milyon Dolarlık Token Aldı!
Tron Mucidi Airdrop Avında: 16 Milyon Dolarlık Token Aldı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tron CEO’su Justin Sun, EigenLayer airdrop’undan 2 milyondan fazla token elde etti. Airdrop’un EIGEN’in toplam arzının %6’sından fazlasını ödül olarak sunması planlanıyor. Bu arada, kaynaklara göre Justin Sun, EigenLayer’a büyük katkı yaptı.

Tron kurucusu EigenLayer airdrop ödüllerini topladı!

Tron’un (TRX) kurucusu ve CEO’su Justin Sun, EigenLayer token airdrop’unun en büyük faydalanıcılarından biri olarak ortaya çıktı. Bu bağlamda Sun, EigenLayer’ın 1. Aşama airdrop’undan 2 milyon doların üzerinde EIGEN token’ı aldı. Mevcut durumda EIGEN yaklaşık 8 dolar civarında işlem görüyor. Bu da Sun’ın yaklaşık 16 milyon dolarlık token aldığı anlamına geliyor. Diğer bir ifadeyle Sun, 2,08 milyon EIGEN token’ı güvence altına aldı. Ayrıca, topluluk 2. Aşama airdrop için de hazırlanıyor.

Özellikle Tron mucidi Justin Sun’ın kripto alanındaki etkili konumu göz önüne alındığında, 11 Mayıs 2024 Cumartesi günü bildirilen işlem, EigenLayer token lansmanına yönelik yaygın bir ilgi uyandırdı. Ayrıca, Sun ile bağlantılı olan ve “Justin Sun 4” (0x176…a132) olarak işaretlenen adres, EigenLayer’daki para yatırma hacmi açısından özellikle ikinci sırada yer aldı. Bu airdrop iddiasından önce, adres EigenLayer’ın ekosistemine önemli katkılar yaptı. Wu Blockchain’e göre Sun’ın Mart ayından önce doğrudan 104.000 ETH yatırdı. Ayrıca, Puffer Finance aracılığıyla 58.000 ETH daha yatırdı. Mevcut ETH fiyatına göre depozitonun değeri 469 milyon doların üzerinde.

EigenLayer, Blockchain alanında büyük ilgi gördü

Ethereum’da önde gelen bir yeniden yapılandırma sağlayıcısı rolüyle tanıdığımız EigenLayer, Blockchain alanında büyük ilgi gördü. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Andreessen Horowitz’den 100 milyon doların üzerinde destek aldı. Buna ek olarak, platform şu anda kullanıcı mevduatlarında yaklaşık 16 milyar dolar tutan havuzlanmış bir güvenlik sistemine sahip.

EigenLayer’ın merakla beklenen EIGEN token airdrop’u proje için önemli bir kilometre taşını işaret ediyor. Bununla birlikte, dağıtımı çevreleyen heyecana rağmen, yeni tokenler belirtilmemiş bir süre için pazarlık dışı kalacak. Bu da takas edilebilirliklerini geciktiriyor. Bu arada, topluluk içinde dolaşan söylentiler, EIGEN’in tamamen seyreltilmiş piyasa değerinin potansiyel olarak etkileyici bir 15 milyar dolara ulaşabileceğini gösteriyor.

Tron

EIGEN airdrop’una ilişkin detay bilgiler

Eigen Labs’ın kurduğu Eigen Foundation, 10 Mayıs’ta EIGEN token talep sürecini resmen başlattı. Sezon 1 olarak bilinen bu açılış aşaması, token’ın ilk arzının %6,05’ini temsil eden yaklaşık 113 milyon EIGEN token’ı sunuyor. Stratejik token dağıtım planının bir parçası olarak EigenLayer, aşamalı bir yaklaşım uyguluyor. Haziran ortası için planlanan Aşama 1, Aşama 2, mevcut arzı %6,75’e kadar artıracak. Ayrıca proje, toplam ilk token arzının %15’ini tüm sezonlarda topluluk dağıtımı için ayıracak.

Bu nedenle, uygun kullanıcıların EigenLayer’da çeşitli stake faaliyetlerinde bulunarak EIGEN tokenlerini talep etmeleri mümkün. Ayrıca, 15 Mart’tan önce ETH veya likit stake tokenleri (LST’ler) stakerları ek bonuslar alacak. Ek olarak Kelp, Pendle ve Equilibrium gibi platformlar aracılığıyla DeFi faaliyetlerine katılan katılımcılar da ek avantajlar elde edecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Tron Mucidi Airdrop Avında: 16 Milyon Dolarlık Token Aldı!