TRON Mucidi Milyonlarca Dolarlık Altcoin Stake Etti!

Emre Borsan
Emre Borsan 4 hafta önce
478 görüntülenme
TRON Mucidi Milyonlarca Dolarlık Altcoin Stake Etti!

TRON kurucusu Justin Sun, en çok beklenen Ethereum Shanghai güncellemesi öncesinde Lido’da milyonlarca altcoin stake etti. Kriptokoin.com olarak TRON mucidinin güncelleme öncesi yaptığı gelişmeleri sizler için derledik.

TRON kurucusu milyonlarca stake etti

Tron’un kurucusu Justin Sun, Mart ayında en çok beklenen Ethereum Shanghai yükseltmesi öncesinde Ethereum likit staking platformu Lido Finance’te milyonlarca Ethereum (ETH) stake etti.

25 Şubat’ta zincir üstü veri platformu Lookonchain, Justin Sun olarak işaretlenen bir adresin Lido’da 240 milyon doların üzerinde 150.100 ETH stake ettiğini ortaya çıkardı. DeBand cüzdan ayrıntıları, bugün 07:20 UTC civarında Lido’ya aktarılan 50.000 ETH ve Lido’ya taşınan 100 ETH ile üç işlemi gösteriyor.

TRON Mucidi Milyonlarca Dolarlık Altcoin Stake Etti!

Whale Alert platformu ayrıca Justin Sun’dan bilinmeyen bir cüzdana aktarılan her biri 80.077.036 değerinde 50.000 ETH içeren üç işlem bildirdi.

Justin Sun tarafından likit staking havuzu Lido’ya büyük miktarlarda ETH stake edildi. Bu, Justin Sun’ın Ethereum Shanghai güncellemesinde yükselişe geçtiğini ve bu fırsatı değerlendirmek istediğini açıkça gösteriyor. Aslında, Shanghai yükseltmesi yaklaştıkça Ethereum stakingi artmaya devam ediyor.

Kurucu, stETH alışı da gerçekleştirdi

Justin Sun, takas edilebilecek, ödünç alınabilecek veya başka herhangi bir likidite amacıyla kullanılabilecek eşit miktarda stETH aldı. Mevcut zincir içi verilere göre, Beacon Chain’e 27,27 milyar dolar değerinde 17,02 milyondan fazla ETH yatırıldı. Beacon Chain’de artan ETH stakingi, Ethereum güvenliğinin ve benimsenmesinin işaretlerini gösterirken, Ethereum çekirdek geliştiricilerinin ağda bir denge sağlamak için para çekme işlemlerini etkinleştirmesi gerekir.

Nansen’den gelen veriler, benzersiz staking mevduat sahiplerinin sayısının kabaca 96.9K olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte BeaconScan’den alınan veriler, aktif doğrulayıcı sayısının yaklaşık 525.923 olduğunu göstermektedir.

TRON Mucidi Milyonlarca Dolarlık Altcoin Stake Etti!

Bu arada Ethereum Vakfı daha önce Shapella (Shanghai/Capella) ağ yükseltmesinin, 28 Şubat 04:04:48 UTC’de olması beklenen 56832 blok yüksekliğindeki Sepolia test ağında etkinleştirileceğini duyurdu. Doğrulayıcıların Ethereum’larını geri çekmelerini sağlayacak. Yürütme katmanına Beacon Chain üzerinde kazıklanır.

Ethereum fiyatı son 24 saatte %3’ün üzerinde düştü ve ETH fiyatı kripto para borsalarında şu anda 1.600 dolar seviyesinin altında işlem görüyor. 24 saatlik düşük ve yüksek sırasıyla 1.583 dolar ve 1.652 dolardır. Kripto para piyasası, Cuma günü ABD PCE enflasyon verilerinin sıcak gelmesi ile birlikte serbest düşüşe tanık oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Kripto Para Şirketi, ABD’nin Ünlü Bankası ile Ortaklık Kurdu!
Kripto Para Şirketi, ABD’nin Ünlü Bankası ile Ortaklık Kurdu! Kripto para şirketi Circle, banka ortaklıklarını genişletirken Citizens Trust Bank USDC rezervlerinde 65 milyon dolar tutacak. Kripto para şirketinin yeni ortaklığı Kripto para şirketi Circle 24 Şubat tarihinde resmi sitesi üzerinden yayınladığı açıklamada, azınlık ve topluluk bankalarına...
Emre Borsan 4 hafta önce