Tron Kripto Adaptasyonu İçin Önemli Adımlar Atıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın her yerinde TRX ve genel kripto benimsemesi, aşama aşama ilerliyor. Kripto para birimlerinin, yasal para birimleri kadar popüler hale gelmesi sadece zaman meselesi.

Live Capital Funding, işletmelerin döner sermayesine erişim sağlayarak hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlayan finansal hizmetler sunmakta. New York ve 50 Amerikan eyaletinde, en iyi fırsatları almak için müşterileriyle birlikte çalışarak fonlama seçeneklerini düzenliyorlar. Firma ücret ödemeleri için TRX’i kabul etmeye başladı.

https://twitter.com/Livecapitalfund/status/1020492416065900546

Windsor Tıp Merkezi, New Jersey

Windsor Tıp Merkezi, East Windsor ve Union, New Jersey’deki iki ofisinde sağlık hizmetleri sunmakta. Tesisler, dahili tıpta, uyku bozukluklarında ve nefrolojide sertifikalı uzmanlara sahip. Tıp Merkezi sadece Doğu Windsor Ofisi’nde bazı kripto paraları kabul etmektedir: Tron (TRX), BTC, ETH, LTC, DASH ve ZCash.

Kişisel antrenör olan @KevinGlor da Tron’u ödeme olarak kabul ediyor. Kevin Twitter’a fitness hakkında şunları yazdı:

Motivasyon ya da kilo kaybetmek istiyorsanız bana mesaj atın. Tron ya da Bitcoin’i ödeme olarak kabul ediyorum.

İngiltere’deki Coventry’deki The Ramp ve Wrench garage / dükkanındaki adamlar, aracınızla ilgili yanlış olan her şeyi düzeltebilir. Onlar da aşağıdaki Tweet’e göre TRX kabul ediyorlar.

TRX’in bu 4 örneği, TRX’i ödeme şekli olarak kabul eden daha birçok iş yeri listesine eklendi. Sadece birkaç gün önce, Ethereum World News, İspanya’daki bir taksi şoförünün ve Cafeteria Ona’nın TRX’i ödeme kabul ettiğini yazdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımız katılın, bizi Twitter‘da takip edin ve Facebook sayfamızı beğenin!

Tron Kripto Adaptasyonu İçin Önemli Adımlar Atıyor