Reklamı kapat

Tron [TRX] Haftalık Raporunu Yayınladı, Sanal Makine Lansmanı Ana Gündem

İmge Açıkbaş
İmge Açıkbaş 7 Ağustos 2018
0 görüntülenme

6 Ağustos’ta, Tron Kurumu, ağda yapılan güncellemeler ve gelişmelere değinen haftalık rapor yayınladı. Tron CEO’su Justin Sun, şirketin gelecekteki projelerinin en erken zamanda uygulanmasında büyük adımlar attığını belirtti.

Şirket, Tron Sanal Makinesi’nin  şirkete büyük bir destek sağladığını ve tam zamanında piyasaya sürülmesinin birçok ürün hedefine ulaşmasına yardımcı olduğunu belirtti. Tron Sanal Makinesi, Ethereum Sanal Makinesi ile uyumlu ve geliştiriciler neredeyse ücretsiz olduğu için Ethereum platformundan Tron platformuna geçiş yapabilir.

Tron dApp ekosistemi 3 bölüme ayrılıyor:

  • Geliştirme araçları
  • Motor Araçları
  • Üçüncü Taraf Araçla

Topluluk aktiviteleri

Şirket, 30 Temmuz’da, online mağazanın  kısa süreli indirimler için büyük bir karşılamayla açıldığını belirtti. Raporda ayrıca, 28 Temmuz’da Tron’un, Tron Bağımsızlık günü ve Facebook’ta Tron Sanal Makine sürümleriyle ilgili videoları toplayan bir etkinliğe sahip olduğunu da belirtti.

30 Temmuz’da şirket, katılımcıları Facebook ve Twitter’da, Tron vakfının kurucu ortağı Justin Sun’ın twitter hesabını takip etmeye davet ederek katılımcıların puan toplayabileceği  bir etkinlik düzenledi. Bu sürüm ayrıca 31 Temmuz’da, ekibin TRX tokenleri alımına izin verecek Atomik cüzdanını başlattığını gösteriyor.

Vakıf, Atomik Cüzdan desteğinin kripto varlıklarının yönetiminde TRONICS’e yardımcı olacağını ve güçlü bir talep üzerine müşterilerine hizmet sağladığını belirtti.

Atomik Cüzdanı kullanarak çapraz zincir takasları daha kolay yapılabilir. Bu, üçüncü parti uygulamasının daha güvenilir ve şeffaf olabilecek kendi kripto varlıklarına girme ve üretme riskini azaltacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Kripto Suçlarının Yarıdan Fazlası ABD’de İşleniyor Kripto para borsalarına yapılan hack saldırılarının sayısı endişe verici bir oranda artmış bulunmakta. Uluslararası siber güvenlik şirketi Group-IB’nin verileri güvenliği ihlal edilmiş hesap sayısının 2017’den bu yana yüzde 369 artmış olduğunu gösteriyor. TheNextWeb’in raporuna göre bunun ana...
Mert Kaya 7 Ağustos 2018