Tron [TRX] Haftalık Raporunu Yayınladı, Sanal Makine Lansmanı Ana Gündem

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

6 Ağustos’ta, Tron Kurumu, ağda yapılan güncellemeler ve gelişmelere değinen haftalık rapor yayınladı. Tron CEO’su Justin Sun, şirketin gelecekteki projelerinin en erken zamanda uygulanmasında büyük adımlar attığını belirtti.

Şirket, Tron Sanal Makinesi’nin  şirkete büyük bir destek sağladığını ve tam zamanında piyasaya sürülmesinin birçok ürün hedefine ulaşmasına yardımcı olduğunu belirtti. Tron Sanal Makinesi, Ethereum Sanal Makinesi ile uyumlu ve geliştiriciler neredeyse ücretsiz olduğu için Ethereum platformundan Tron platformuna geçiş yapabilir.

Tron dApp ekosistemi 3 bölüme ayrılıyor:

  • Geliştirme araçları
  • Motor Araçları
  • Üçüncü Taraf Araçla

Topluluk aktiviteleri

Şirket, 30 Temmuz’da, online mağazanın  kısa süreli indirimler için büyük bir karşılamayla açıldığını belirtti. Raporda ayrıca, 28 Temmuz’da Tron’un, Tron Bağımsızlık günü ve Facebook’ta Tron Sanal Makine sürümleriyle ilgili videoları toplayan bir etkinliğe sahip olduğunu da belirtti.

30 Temmuz’da şirket, katılımcıları Facebook ve Twitter’da, Tron vakfının kurucu ortağı Justin Sun’ın twitter hesabını takip etmeye davet ederek katılımcıların puan toplayabileceği  bir etkinlik düzenledi. Bu sürüm ayrıca 31 Temmuz’da, ekibin TRX tokenleri alımına izin verecek Atomik cüzdanını başlattığını gösteriyor.

Vakıf, Atomik Cüzdan desteğinin kripto varlıklarının yönetiminde TRONICS’e yardımcı olacağını ve güçlü bir talep üzerine müşterilerine hizmet sağladığını belirtti.

Atomik Cüzdanı kullanarak çapraz zincir takasları daha kolay yapılabilir. Bu, üçüncü parti uygulamasının daha güvenilir ve şeffaf olabilecek kendi kripto varlıklarına girme ve üretme riskini azaltacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Tron [TRX] Haftalık Raporunu Yayınladı, Sanal Makine Lansmanı Ana Gündem

Yorumlar kapalı.