Tron Yeni Ethereum Olma Yolunda İlk Adımını Attı

Serkan Eser
Serkan Eser 31 Mayıs 2018
0 görüntülenme

Uzun süredir beklenen oldu ve TRON kendi ana ağını çalışır hale getirdi. Bu hamle Ethereum ile yarışabilmek isteyen TRON için önemli bir dönüm noktası olabilir.

Aylarca beklenilen ana ağını faaliyete açan TRON, rakibi olarak belirlediği Ethereum ile yarışabilmek adına da önemli bir adım atmış oldu.
TRON’un kendi ağını yaratması ile ilgili konuşan TRON yaratıcısı Justin Sun da konuyla ilgili bu açıklamayı yaptı;
“Bugün bizim için tarihi bir gün…TRON’un kendi ağı Odyssey 2.0 güvenli ve başarılı bir şekilde kullanıma hazır. Artık TRON kullancıları Odyssey 2.0’ı TRON’un GitHub sayfasından yükleyip ağı çalıştırabilecekler.”

Yeni blok zinciri henüz oylanmamış 27 Süper Temsilci tarafından güçlendirilip desteklenecek olan TRON’un yeni ağında işlemleri çok daha hızlı gerçekleştireceği iddia ediliyor. Öyle ki TRON geliştiricileri saniyede 10.000’e ulaşan işlem sayısı ile kendilerine rakip olarak gördükleri Ethereum’u rahatlıkla geride bırakacaklarını düşünüyorlar.

21 Haziran’da tam hazır TRON ağına geçmeyi planlayan TRX takımı otomatik olarak gerçekleştirilecek olan süreçte kullanıcıların geçiş boyunca TRON’larını borsalarda tutmalarını öneriyor.

Sıradaki: Ethereum Kurucusu Buterin Yine Tron’a Yüklendi

Kripto Koin Telegram’da

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Ripple CEO’su: Bitcoin’in Ripple Fiyatı Üzerindeki Etkisi Kaybolacak En değerli kripto koin olan ve toplam market hacminin neredeyse yüzde 40’ını oluşturan Bitcoin’de yaşanan fiyat dalgalanmaları altcoinleri direkt olarak etkiliyor. Blockchain öncülerinden Ripple kurucusu Brad Garlinghouse ise en azından Bitcoin ve Ripple arasında yaşanan fiyat ilişkisinin yakında...
Serkan Eser 31 Mayıs 2018