Türklerin Aldığı 3 Altcoin İçin Önemli Gelişmeler: Ortaklık da Var!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 4 hafta önce
2.119 görüntülenme
Türklerin Aldığı 3 Altcoin İçin Önemli Gelişmeler: Ortaklık da Var!

Çeşitli altcoin projeleri için önemli gelişmeler dikkat çekti. Bu yazımızda, Türklerin aldığı üç altcoin için dikkat çeken haberleri paylaşacağız.

ApeCoin’de (APE) kritik teklif reddedildi

ApeCoin (APE) kısa süre önce Forever Apes ekibinin dört çıkartma, bir yama ve bir poster dahil 1000 ApeCoin kapsülü üretmesi fikrini sunan bir teklifi reddetti. Bu teklif, token birikimini artırmayı ve resmi olmayan kanallar aracılığıyla yetkisiz satışları azaltmayı amaçlıyordu. Ancak, ApeCoin topluluğunun çoğunluğu AIP’ye karşı oy kullandı, dolayısıyla reddedildi. İlginç bir şekilde, bu teklif APE birikimini artırmayı hedeflerken, piyasada tam tersi oluyordu.

Analist, MATIC ve Bu 3 Altcoin İçin Kritik Seviyeleri Belirledi!

Lookonchain kısa süre önce, “0x4BE5” adresinin değeri 2,3 milyar doları aşan 463.137 APE’yi Binance’e aktardığını belirten bir tweet yayınladı. APE’i aktaran adresler yakın geçmişte tokenı almıştı. Bu son APE transferi, önümüzdeki günlerde APE’in fiyatını aşağı çekebilecek gelen satış baskısı olasılığının altını çiziyor olabilir. Şu anda, APE’in değeri yüzde 1.3’lük bir yükseliş ile 5.10 dolar seviyelerinde seyrediyor. Coin, son yedi günde yüzde 10’a yakın değer kaybı kaydetti.

Popüler altcoin Cardano ve SAND, tarih yazıyor

Cardano’nun NFT projesi Clay Nation, The Sandbox Game’e entegre edilen ilk Cardano projesi olarak tarih yazmaya hazırlanıyor. Hareketin Web3 birlikte çalışabilirliğini geliştirmeye yardımcı olacağına inanılmakta. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi The Sandbox, oyuncuların oyun deneyimlerini Ethereum Blockchain’inde oluşturabilecekleri, sahiplenebilecekleri ve bunlardan para kazanabilecekleri bir metaverse’tür. Yerel tokenı olan SAND de bu ekosistemde yer alır.

Altcoin Yükseliyor: NFT Haberi Geldi

NFT projesi, yakın tarihli bir tweet’te The Sandbox ile entegre olacağını duyurdu. Deneyim, The Sandbox Game ve Brinc tarafından finanse edilen Singapur merkezli bir metaverse mimarisi ve yaratıcı ajans olan Smobler Studios ile işbirliği içinde oluşturulacak.  Yakında entegrasyon hakkında daha fazla ayrıntı paylaşmayı vaat ediyorlar. Clay Nation, başlangıcından bu yana dikkate değer başarılar elde etti ve bunların en dikkate değer olanı, onu ilgi odağı haline getiren işbirlikleri oldu.

Daha önce bildirildiği üzere Clay Nation, önde gelen rapçi Snoop Dogg ve oğlu Champ Medici’nin ortak çalışması olan “Bron and Bronny” için tam uzunlukta müzik videosunu yayınladı. Videoda Cardano’nun yaratıcısı Charles Hoskinson yer aldı. Clay Nation ayrıca stratejik ortaklıklar geliştirmek ve erişimini artırmak için Champ Medici’yi “Clay Mates” ekibine dahil etti. Yazım sırasında SAND, yüzde 1.2’lik bir yükseliş ile 0.71 dolardan el değiştiriyor. ADA ise yüzde 0.6 düşüş ile 0.36 dolar seviyesinde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Önümüzdeki Hafta İzlenecek 5 Altcoin Belli Oldu!
Önümüzdeki Hafta İzlenecek 5 Altcoin Belli Oldu! Bitcoin ve altcoin piyasası, son haftalarda çeşitli makroekonomik faktörlerin sektörün ivmesinin düşmesine katkıda bulunduğu bir dalgalanma döneminden geçiyor. 27 Şubat 2023 haftasına yaklaşırken, analistler izlenmesi gereken beş altcoin projesini belirledi. İşte detaylar… Listedeki ilk altcoin: VeChain (VET)...
Aslı Dinçer 4 hafta önce