XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Türklerin Favori Altcoin’i Durmuyor: Yüzde 800’lük Patlama!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 25 Temmuz 2022
4 görüntülenme
Türklerin Favori Altcoin Projesi Durmuyor

Türk yatırımcıların yakından takip ettiği bir altcoin projesi işlem hacminde %800’lük patlama yaşadı. Kripto kışının bazı projelerden uzaklaşmasıyla, Web3 piyasası trendlere geri dönüyor.

STEPN NFT’leri 11 Temmuz’dan bu yana trendlerde

Kripto kışında zorlu bir dönem geçiren altcoin projelerinden biride STEPN oldu. Piyasanın tekrar yeni alıcılar bulmasıyla, STEPN NFT koleksiyonunun satışlarının geçen haftadan bu yana %800 artıyor. Böylece, aylarca süren satışlardan sonra NFT piyasaları biraz rahatlamaya başlıyor Bununla birlikte, piyasadaki son artışlar, unutulan projelerin bir kez daha parlamasını mümkün kıldı. STEPN’ın NFT’leri, fırsatı değerlendiren bir proje olarak haftalık 4.8 milyon brüt satış üretti. STEPN NFT’lerinin trendi 11 Temmuz’dan bu yana büyüyor ve şimdiye kadar düzeltme görmedi.

Bu arada, STEPN son zamanlarda kullanıcıları için müjdeli haberler verdi. Hareket et Kazan mekanizmasını uygulayan platform, STEPN ayakkabılarına bir kullanım ömrü veren “İyilik Faktörleri”ni (Well being Factors) duyurdu. Açıklamaya göre, “HP olmadan, ayakkabılar sınırsız bir arza sahip olacak ve asla eskimeyecek. Bu da enflasyon ve nihai fiyat düşüşü için bir formül.”

STEPN ile ilgili temel sorunlardan biri, bu Sağlık Faktörlerinin (HP) bireysel geliri düşürmesidir. Şirket, HP’yi geri yüklemenin GST madenciliği için ücretsiz olduğunu söyleyerek gerilimi azalttı. Müşteriler ayrıca daha düşük fiyat noktalarında HP’ye para harcamak zorunda kalmayacaklar. HP geri kazanılmazsa, ayakkabıların kullanışlılığıyla ilgili ek endişelere neden olmaktadır. STEPN’e göre “HP tamircisi, ayakkabının uzun vadeli aşamalı bozulmasıdır”.

Altcoin piyasası toparlanırken GTM fiyatı 1 dolara ulaşma fırsatı buldu

GTM fiyatı da tıpkı NFT’ler gibi toparlanma sürecini iyi değerlendirdi. GMT şu anda 1 dolar hedefine ulaşmak üzere. Yazım sırasında 0.9615 dolardan işlem görüyor.

Stepn (GMT), kullanıcıları “hareket ederek kazanmaya” teşvik eden bir yaşam tarzı uygulamasıdır. Proje Solana tabanlıdır ve Web3’ün öncüsü olarak görülmektedir. NFT spor ayakkabılarına sahip STEPN kullanıcıları, açık havada yürüyerek veya koşarak GMT kazanabilmektedir. Token ayrıca platformda gelecekteki değişiklikleri oylamak ve oylamak için kullanılabiliyor. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, proje yakın zamanda APE Realm‘i duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Coinbase: Sıradaki Patlama Bu Altcoin Piyasasında!
Coinbase: Sıradaki Patlama Bu Altcoin Piyasasında! Önde gelen ABD’li kripto borsası Coinbase, sıradaki ralliye oyun odaklı altcoin projelerinin öncülük edeceğini söylüyor. Yeni bir rapor, bu kategoriden özellikle Axie Infinity’e (AXS) dikkat çekiyor. Coinbase Ventures, bu altcoin piyasasının öncü olacağını söylüyor Coinbase Ventures’ın en...
Buğra Çağlar 25 Temmuz 2022