Türklerin Favori Altcoin’inden Web3 Hamlesi: Tarih Verildi!

Türklerin Favori Altcoin'inden Web3 Hamlesi: Tarih Verildi!
Türklerin Favori Altcoin'inden Web3 Hamlesi: Tarih Verildi!WEB 3.0 text with circle design and black background.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’deki kripto para topluluğunun yakından takip ettiği altcoin Avalanche (AVAX) cephesinde yeni gelişmeler var. Avalanche, BLRD ile stratejik ortaklığını duyurdu. İşte detaylar…

Popüler altcoin AVAX’tan önemli duyuru

Ava Labs, ilk Web3 oyununu başlatmak için BLDR ile ortaklık kurdu. Özellikle, Ava Labs, Avalanche Blockchain’ine ve ekosistemine destek sağlayan platformdur. BLDR ise Japon oyun ve internet medya şirketi GREE’nin bir yan kuruluşudur. GREE, Naruto ve Final Fantasy’nin mobil oyunları gibi birden fazla popüler projelerde geliştirmeler yapıyor. Özellikle, yüksek etkileşimli Web2 oyunları yapıyor. Bu şirketin Avalanche’ın birincil ağında aktif bir katılımcı olduğunu belirtmekte fayda var. Bunun dışında, birçok Avalanche doğrulayıcı node’unu kontrol eder.

Ayrıca GREE, AVAX da tutuyor. Bunun, Japonya’daki halka açık şirket için önemli bir kilometre taşı olduğu belirtilmekte. Avalanche’ın geliştiricisi Ava Labs, özellikle, BLRD’nin büyümesini Blockchain oyunlarına “teşvik etmeye” yardımcı olacak. Bunu “teknik, pazarlama, iş ve ekosistem desteği sağlayarak” yapacak. Web3 oyunun lansman tarihi, şimdilik 2023 olarak belirlendi. Ava Labs Oyun Başkanı Ed Chang şunları söyledi:

GREE, oyuncuların sevdiği oyunlar konusunda on yıldan fazla bir geçmişe sahip. Oyun zinciri Avalanche’ı geliştirmeleri ve geleceğini daha da parlak hale getirmek için kurdukları ortaklıktan heyecan duyuyoruz. Ava Labs, GREE’nin bir Web3 oyun merkezi haline gelmesine yardımcı olacak tüm araçlara sahip.

Analistten Büyük Uyarı: Bu Altcoin 22 Ayın Diplerine Gidiyor!

Başka projeler de var

Avalance üzerinde oyun geliştirme ve dağıtımına ek olarak BLRD, başka projeler de gerçekleştirecek. Ava Labs ve Avalanche Foundation ile bir dizi proje üzerinde çalışacak. Buna Blizzard the Avalanche Fund ile ortak yatırımların da dahil olduğu söylenmekte. Ethereum’un Layer-1 rakibi Avalanche, birkaç merkezi olmayan uygulamaya ev sahipliği yaptı. 2021 boğa koşusu sırasında en iyi performans gösterenlerden biriydi. Piyasa değerine göre ilk on kripto para birimi arasında yer aldı.

5.15 milyar dolarlık piyasa değeri ile şu anda 17. sırada yer alan kripto para birimi, hafif bir ivme elde etti. Şu anda AVAX’ın değeri 17.29 dolar civarında. Günlük bazda 16.86 dolara kadar düştü. Ancak 17.40 dolara çıkmayı başardı. Şu anda, yüzde 1.3’lük bir yükseliş sergiliyor. Coin, son 7 günde yüzde 14 oranında yükseliş kaydetti. Öte yandan, 14 günde yüzde 10.3 değer kazandı. Fakat Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi 21 Kasım 2021’de kaydettiği 144.96 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinin yüzde 88 kadar altında.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Türklerin Favori Altcoin’inden Web3 Hamlesi: Tarih Verildi!