Twitter’dan Önemli NFT Hamlesi! İşte Detaylar ve Kullanımı

Webp.net resizeimage
Webp.net resizeimage
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal medya devi Twitter, sitenin yaklaşan NFT özelliklerini paylaşıyor. Kullanıcılar, artık avatar görüntüsü olarak değiştirilemeyen tokenleri veya kripto koleksiyonlarını ayarlayabilecek. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları sizler için derledik, birlikte inceleyelim…

Twitter, sitenin yaklaşan yeni özelliklerini paylaşıyor

Twitter‘da kıdemli yazılım mühendisi olan Mada Aflak, kullanıcıların NFT’leri profil resmi olarak ayarlamalarına olanak tanıyan bir özelliği paylaştı. Bir videoda Aflak özelliği gösteriyor. Kullanıcılar profillerini düzenleyebilecek, bir kripto para cüzdanı bağlayabilecek ve OpenSea koleksiyonlarını içe aktarabilecekler. Ardından kullanıcılar, NFT’ler veya kripto koleksiyonlarından oluşan koleksiyonlarından bir avatar seçebilirler.

Profil resmi, kullanıcının sahip olmadığı bir NFT görüntüsünün aksine, görüntünün bir NFT olduğunu doğrulamak için Ethereum logosu içeren bir rozetle de işaretlendi. Mada Aflak’ın örneğinde kullanıcı, 8219 numaralı madde ve 24 Maymun serserisinden biri gibi görünen bir CryptoPunk NFT kullanıyor. Mada Aflak, kullanıcıları yeni özellikle ilgili öneriler sunmaya davet etti. Mada Aflak “Twitter’da NFT topluluğuna nasıl daha iyi hizmet verebileceğimize dair fikirlerinizi ve geri bildirimlerinizi paylaşırsanız gerçekten çok sevinirim” diye yazdı.

Twitter Büyük Bitcoin Haberini Verdi: Resmen Başladı!

Twitter NFT çılgınlığını kucaklıyor

Daha önce pek çok Twitter kullanıcısı, ilgili resim dosyasını yükleyerek NFT’leri profil resmi olarak ayarlayabiliyordu. CryptoPunks ve Bored Ape Yacht Club NFT’leri özellikle popüler avatarlar haline geldi.

Ancak okuyucuların, başka bir kullanıcının resmi içeren NFT’ye gerçekten sahip olduğunu doğrulamasının herhangi bir yolu yoktu. Bu özellik, bu soruna kısmi bir çözüm sağlayacak. Twitter, geçen hafta ise kripto para bahşiş özelliğini tanıttı ama bir lansman tarihi açıklanmadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Twitter’dan Önemli NFT Hamlesi! İşte Detaylar ve Kullanımı