Reklamı kapat

Ubcoin Kripto Paraların Kullanım Alanlarını Arttırmayı Hedefliyor

Kriptokoin.com
Kriptokoin.com 23 Mayıs 2018
49 görüntülenme

Temmuz 2018’in ortasına kadar, dünyanın geleneksel kripto borsalarına etkili bir alternatif yaratmak için Amazon, Etsy ve eBay gibi çevrimiçi pazarların kullandığı modeli kullanan bir blockchain platformu olan Ubcoin tarafından düzenlenen satışa katılabilirsiniz. Ubcoin kullanıcıları, gerçek ürünleri satmak ve bu ürünleri satın almak için kripto paraları harcayacak, bu sayede kripto paraların kullanım alanı genişleyecek. Temel olarak bu, insanların ilk kez kripto koin satın almak için bir başlangıç noktası olarak fiat paraya ihtiyaç duymadığı türden bir çözümün örneği.

Tüm dünyada, yüz milyonlarca insan kripto paralarla ilgileniyor ve kripto yatırımı dünyasına girmek istiyor. Ama kripto yatırımları yapmak o kadar da kolay değil. Kripto madenciliği belirli ekipman ve teknik uzmanlık gerektiriyor. Ayrıca, mevcut fiat / kripto değişim yöntemleri karmaşıktır ve güvenli değil – sadece tam bir KYC eklemek bile (fiat para kullanmak istediğinizde) işleri karmaşık hale getiriyor. Finans sektörünün yüksek düzeydeki karmaşıklığı ve son teknolojiye sahip ödeme teknolojilerinin yaygın şekilde kullanılmasına rağmen, kripto paralar elde etmenin kolay bir yolu yok ve bu oldukça ironik bir durum. İnternet üzerinden bilinmeyen bir kişiden kripto satın almak istediğinizde, geleneksel kripto değişimleri ve Localbitcoins gibi hizmetleri kullanabileceğiniz iki farklı opsiyon var.

Geleneksel kripto borsalarından birinde BTC veya ETH ile euro veya dolar değiştirmek isterseniz, bu iki ana problemle karşılaşırsınız:

1. Çok az sayıda borsanın yasal statüsü var ve hatta kendilerini resmi olarak kurmakta zorlanan platformlar bile, paraların korunmasına dair hiçbir garanti veremezler. Borsalar regüle edilmemiştir ve bu nedenle müşterileri, paralarının tam olarak nerede saklandığını ve bir şey olursa kiminle iletişim kuracaklarını bilemez.

2. Bu tür bir platform aracılığıyla önemli miktarda kripto para birimini satın almak için, en kapsamlı KYC kontrolünden geçmeniz gerekir. Bu, kişisel bilgilerinizin tamamını açıklamanız gerektiği anlamına gelir. Bu da, özünde merkezi olmayan teknolojilerin ana avantajlarından biri olan kullanıcı anonimliği kavramını devre dışı bırakır. Ayrıca, kullanıcıların kredi kartlarını kullanarak kripto cüzdanlarına para yatırmalarını sağlayan çok az borsadan birini kullanırsanız, bankalar ve devlet düzenleyici kurumlarının da bir “dosyası” olacaktır ve eğer ülkeniz ticaret kripto paralarını (Japonya gibi) yasaklamayı kararlaştırırsa, ciddi bir para cezasına çarptırılabilirsiniz.

Ubcoin’in Çözümü

Ubcoin’in “Kriptodan Ürüne” borsası, bir kripto değişimi ve bir ticari eşler arası platform arasında bir ortak yapı oluşturarak tüm bu sorunları çözüyor. Neredeyse 2 milyar insan düzenli olarak çevrimiçi alışveriş yapıyor ve tüm İnternet kullanıcılarının % 60’ı Amazon, eBay, Etsy ve diğerleri gibi platformlarda fiat para kullanarak malzeme alıp satıyor. Ubcoin bu tanıdık model üzerine inşa ediliyor ve gerçek malların, bir ödeme aracı olarak ve işlem gören bir varlık olarak kripto-para birimi olarak hizmet ettiği bir platform oluşturuyor. Akıllı telefonunuzu satışa sunun, bir alıcı bulun, Ubcoin tokenları alıp Bitcoin veya Ethereum gibi diğer büyük kripto para birimlerine dönüştürün. Bu kadar. Artık bir kripto yatırımcısısınız. Bundan sonra kripto paranızla, kripto varlıklarınızı fiat paranıza dönüştürmek zorunda kalmadan Ubcoin’deki herhangi bir ürünü satın alabilirsiniz.

Bu model, kripto değişimi ve Localbitcoins gibi platformların sorunlarını çözerek hem potansiyel hem de mevcut kripto yatırımcılarının ihtiyaçlarını karşılıyor. Sonuç olarak, kullanıcılar hileleri ve sahtekarlıklardan koruyan ve anonimliklerini koruyan yasal, kullanımı kolay ve tam otomatik bir araç ortaya çıkıyor. Tüm işlem verileri blok zincirde depolanıyor ve tüm işlemler akıllı sözleşmelerde belirlenen algoritmalara göre yürütülüyor. Hiçbir fiat para akışı yok, bu nedenle kullanıcılar herhangi bir KYC kontrolünden geçmek ve kişisel verilerini ifşa etmek zorunda değiller. Her şey yasal ve güvenli: Ubcoin hukuk ekibi tarafından yürütülen kapsamlı durum raporı, kripto-dolar sahipliğini düzenleyen ülkelerin yasaları ile doğrudan çelişki ve ihlalleri tespit etmemiştir.

Ubcoin’in kurucuları, platformlarının kripto dünyasına girişinin yanı sıra kişinin kripto paraları kullanma sürecini basitleştireceğini ümit ediyor ve bu, üyeler tarafından daha da büyük bir gelişmeye yol açacak: Genişleyen küresel blockchain topluluğu.

Daha fazla bilgi için lütfen https://ubcoin.io adresini ziyaret edin ve token satışında devam eden % 17 indirimden yararlanın.

Not: Bu bir basın bülteni ve sponsorlu içeriktir; burada yazılanlar Kripto Koin ekibinin görüşleri olarak algılanmamalıdır.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Arjantinli Banka SWIFT’ten Bitcoin’e Geçiş Yapıyor Bir para aktarım servisi olarak kullanılan SWIFT, günümüzde uluslararası para transferleri için en çok tercih edilen yöntemlerden birisi olarak öne çıkıyor. Ne var ki SWIFT ile gerçekleşen transfer işlemleri kripto paralara göre daha maliyetli ve bu işlemlerin...
Serkan Eser 23 Mayıs 2018