Üç Haftada 4x Yapan Bu Altcoin İçin Sırada Ne Var?

Üç Haftada 4x Yapan Bu Altcoin İçin Sırada Ne Var
Üç Haftada 4x Yapan Bu Altcoin İçin Sırada Ne Var
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para dünyasında son üç haftada 4x artan bir altcoin gündemde. Teller Tributes’ten bahsediyoruz. TRB dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Ancak şimdi kısa vadeli ayı sinyalleri 21 dolara düşüşü gösteriyor. Detaylara bakalım.

Altcoin TRB uzun vadeli direncin ortasında ayı işaretleriyle karşı karşıya

Altcoin Tellor Tributes (TRB) 26 Ağustos’tan bu yana %400’den fazla artış gösterdi. Buna göre etkileyici bir ralli yaşadı. Bu artış, fiyatı 21 dolar direnç seviyesinin üzerine çıkardı. Böylece 46 dolarlık kritik bir engeli hedefledi. Ancak, kripto para birimi şimdi yaklaşan bir düşüşe işaret eden potansiyel kısa vadeli düşüş sinyalleriyle karşı karşıya.

Altcoin TRB‘nin son fiyat artışı dikkat çekici durumda. Ancak günlük Göreceli Güç Endeksini (RSI) aşırı alım bölgesinin derinliklerine ittiğine dikkat etmek gerekiyor. Böyle bir durum tipik olarak yükseliş momentumunun kısa vadede aşırı genişlediğini gösteriyor.

Endişe verici husus

Endişe verici önemli bir husus, altcoin için RSI göstergesinde önemli bir düşüş sapmasının (kırmızı çizgi ile vurgulanmıştır) oluşmasıdır. Ayı sapmaları genellikle bir yükseliş trendinin sonuna işaret ediyor. Diğer taraftan bu sinyal, güçlü bir rallinin ardından fiyat kritik bir direnç seviyesine yaklaştığında güç kazanıyor.

Sıcak Gelişme: Bu 6 Altcoin Önemli Ortaklıklar Duyurdu!

Bu göstergeler göz önüne alındığında, altcoin TRB’nin fiyatının önümüzdeki günlerde bir düşüş yaşaması ve potansiyel olarak 21 dolar seviyesini hedeflemesi muhtemel.

Kısa vadeli ticari görünüm

Saatlik grafiğe daha yakından bakıldığında, iki belirgin kırmızı mum çubuğunun (kırmızı oklarla işaretlenmiş) gösterdiği gibi, satıcıların 46 dolar direnç seviyesi civarında oldukça aktif olduğu görülüyor. Ayrıca, saatlik RSI da bir düşüş sapması yarattı. Buna göre 50 seviyesinin altına düşerek yükseliş momentumunun zayıfladığına işaret etti.

Analistler Bu Altcoin İçin Net Konuştu! Cardano’yu Geçecek

Destek açısından, izlenecek en yakın minör seviye 36 dolar. Buna göre yükseliş pin bar mumuyla işaretlenen son düşük seviyeyi temsil ediyor. Bu seviyenin aşılması, altcoin TRB için 21 dolar desteğine doğru keskin bir aşağı yönlü hareketi tetikleyecek.

Altcoin için tehlike sinyalleri

Teknik analize göre, altcoin TRB için kısa vadeli görünüm dikkat çekiyor. Fiyatın 21 doların altına kadar düşme potansiyeline işaret ediyor. 36 dolar destek seviyesinin aşılması halinde düşüş eğilimi ivme kazanacak. Bununla birlikte, TRB’nin 46 dolar direnç seviyesinin üzerine çıkmayı başarması halinde yükseliş senaryosu ortaya çıkacak. Diğer taraftan bu durum mevcut düşüş görüşünü geçersiz kılabileceği için temkinli olmak önemlidir. Kriptokoin.com olarak baktığımızda TRB için bundan sonrası artık sürpriz gibi duruyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da,Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Üç Haftada 4x Yapan Bu Altcoin İçin Sırada Ne Var?