Uniswap da Listede: İşte “Satın Al” Çığlıkları Atan 8 Altcoin!

Uniswap da Listede: İşte
Uniswap da Listede: İşte "Satın Al" Çığlıkları Atan 8 Altcoin!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para birimlerinde çok az miktarda sermaye ile, doğru zamanda girerseniz ve doğru seçimi yaparsanız büyük ödüller kazanmanız mümkün. Ancak, riskler söz konusu olduğundan bu o kadar da kolay değil. Analistler, Uniswap (UNI)’nin de yer aldığı, 2023’te satın almak için 8 altcoin projesini seçtiler ve nedenlerini açıkladılar.

Analistlerin altcoin seçimleri: Uniswap, Compound, ApeCoin ve diğerleri

Uniswap (UNI): Alınacak en iyi kripto para

Uniswap bir DeFi kralı. Çeşitli dijital varlıklar için alıcıları ve satıcıları doğrudan birbirine bağlayan Ethereum’un üstünde merkezi olmayan bir borsası (DEX). Bir kripto satın almanın en iyi nedenlerinden biri, kullanılabilirliğini etkileyecek ve benimsemeyi hızlandıracak iyileştirmeler yapmasıdır. Uniswap (UNI)’nin en son büyük değişikliği, iki yıldır geliştirmekte olduğu Optimism’i piyasaya sürmesi. Avantajlardan bazıları, herhangi bir tokenle, ölçeklendirme ve neredeyse anında ve ucuz işlemlerde gaz ücreti ödemek mümkün. Şimdilik, Optimism Alfa’da. Yani hala test ediyorlar. Herkese dağıtılması biraz zaman alacak. Ancak, sonunda, gerçekleşecek.

Compound (COMP): En iyi performans gösteren kripto para

Compound, gelişmekte olan DeFi pazarında hızla yükseldi. Bugün en iyi kripto kredi platformlarından biri. Compound, finansal kurumlara yönelik bir hizmet olan yeni ‘Compound Treasury’yi piyasaya sürdü. Yatırımcıların, ABD dolarına yatırım yaparak yılda %4 sabit faiz kazanmaları mümkün. Bu hamleyle Compound, kripto kredi endüstrisinde seviye atlamakla meşgul.

Uniswap

ApeCoin (APE): En popüler kripto para

ApeCoin, bugün piyasadaki en popüler ve ucuz kripto paralardan biri. Heyecan uyandıran yeni kripto para birimleri piyasadan daha iyi performans gösterme eğilimindedir. ApeCoin, popüler Bored Ape Yatch Club NFT serisini yöneten Ape DAO’nun yönetim tokeni. Hype şimdi Bored Ape Yacht Club’ın bir Metaverse başlatacağına ve ApeCoin’in bu işlemde para birimi olarak kullanılacağına dair söylentiler tarafından yönlendiriliyor.

Ripple (XRP): En iyi dijital bankacılık tokeni

SEC davası karara bağlandığında, Ripple’ın kurumsal olarak benimsenmesi muazzam bir şekilde artacak. Böylece, XRP’yi 2023’te yatırımlık en iyi 10 kriptodan biri yapacak. Ripple, bankalara ihtiyaç duymadan çoğunlukla büyük finans kurumlarıyla çalışan küresel bir havale platformu. Böylece, birlikte daha verimli çalışmalarına yardımcı oluyor. XRP’nin çok uzun bir süre boyunca piyasa değeri ile üçüncü en büyük kripto para olduğunu hatırlamak da önemli.

Uniswap

Ethereum (ETH): Büyük artış potansiyeli olan kripto

ETH 2.0 ile birlikte Ethereum, kripto alanında en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri olacak. Ethereum, küresel bir merkezi olmayan platform. Oldukça popüler. Neredeyse var olduğu sürece piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi. Birçoğu, Ethereum’u Bitcoin’den sonra kripto para biriminde ikinci en önemli gelişme olarak görüyor.

Cardano (ADA): En umut verici kripto para

Cardano, Bitcoin’in ölçekleme sorunlarını ve Ethereum’un akıllı sözleşme dağıtım ilkelerini iyileştirmeyi amaçlayan üçüncü nesil bir kripto. Eylül 2021’de Cardano ağında yapılan güncellemeden sonra, Cardano’ya dayalı akıllı sözleşmelerin sayısı, Cardano’nun Ethereum ile rekabet etmesine yardımcı olacak muazzam bir büyüme gördü. Akıllı sözleşmelerin yanı sıra Cardano, token oluşturma gibi diğer özellikleri de başlattı. Bunun da ötesinde, Cardano 2021’de şimdiye kadarki en iyi performanslarından bazılarına sahipti. Ylın başında %720’nin üzerinde kazanç elde etti. Bir noktada, piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi oldu.

Uniswap

Binance Coin (BNB: Sepete eklenecek en iyi kripto para

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere BNB, piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para. Sessizce olağanüstü bir 2021 geçirdi. Binance’in yatırım yaptığı kripto piyasasının tüm farklı bölümlerine baktığınızda bu hiç de şaşırtıcı değil. Her şeyden önce BNB, değerinin çoğunu Binance’da bir indirim tokeni olarak çalışarak elde ediyor. Traderların, tokeni kullandıklarında alım satım ücretlerinde indirim almaları mümkün.

Dogecoin (DOGE): En iyi meme coin

Dogecoin, ağının pazardaki çok sayıda sektöre genişlemesi nedeniyle listede yerini aldı. Meme coin’in cilvesi, 2021’de bir grup kripto Redditor’un, WallStreetBets’in GameStop hissesini artırmasına benzer şekilde DOGE fiyatını artırmayı misyon edinmeye karar vermesiyle başladı. Ancak Dogecoin’de yükselişe geçen sadece Redditörler değil. Snoop Dogg ve Gene Simmons da bu heyecan trenine bindi.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız bu makale, kesinlikle trade veya yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir kripto para satın almadan veya yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapınız.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Uniswap da Listede: İşte “Satın Al” Çığlıkları Atan 8 Altcoin!