Ünlü Analistten Bitcoin İçin Çılgın Fiyat Tahmini! Bu Coinler Bitcoin’le Birlikte Atağa Geçecek

Ünlü Analistten Bitcoin İçin Çılgın Fiyat Tahmini! Bu Coinler Bitcoin’le Birlikte Atağa Geçecek
Ünlü Analistten Bitcoin İçin Çılgın Fiyat Tahmini! Bu Coinler Bitcoin’le Birlikte Atağa Geçecek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para sektörünün önde gelen gözlemcilerinden ve Bitcoin tahminleriyle ünlü Tom Lee, Bitcoin’in 2024 yılında 150 bin dolara ulaşma yolunda ilerlediğine inanıyor. Lee, CNBC’de yayınlanan bir röportaj sırasında Bitcoin fiyatına ilişkin en son olumlu tahminini yaptı.

Fundstrat Global Advisors’ın yönetici ortağı ve araştırma müdürü Lee, “Bitcoin’in hala yükseliş döneminin başlarında olduğuna inanıyoruz, dolayısıyla bu yıl 150 bin dolara ulaşabileceği fikri hala temel senaryomuz dahilinde” şeklinde konuştu. Lee, Bitcoin’in büyümesine ilişkin iyimser görüşünü ABD’den gelen makroekonomik değişikliklerle vurguladı.

En büyük kripto para, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 73 bin 750 dolarlık fiyatını 14 Mart 2024’te görmüştü. O zamandan bu haberin yazıldığı saate kadar yüzde 8’den fazla düşüş gösterdi. Şu anda 67 bin 500 dolar civarında seyreden Bitcoin’in atağa geçerken yanında götüreceği coin’ler de merak konusu oldu. Bazı uzmanlar, üç ön kripto para ön satışını favori olarak gösterdi.

Solana’nın Yeni Oyuncusu Sealana (SEAL) Bitcoin’in Yükselişini Bekliyor

Solana ağındaki meme coin en iyi performans gösteren alternatif kripto paralar arasında yer almaya devam ediyor. Bu bağlamda Sealana’nın (SEAL) bu büyüyen sektöre girmek için iyi bir konumda olduğu görülüyor. Sealana token satın alanların ön satışı 2,5 milyon dolardan fazla fonlamasıyla projenin gelecek vadettiği görülüyor.

South Park’taki “World of Warcraft Guy”, aşırı kilolu, rahat bir Amerikalı vatansever fokun resmedildiği bu proje için ilham kaynağı oldu. Bu proje, illüstrasyonu sergileyerek meme coin trendine benzersiz bir yaklaşım getiriyor.

Sealana şu anda “Cüzdana Gönder” etkinliği tarzında bir ön satış düzenliyor. Bu ön satış sırasında yatırımcılar, cüzdan için tahsis edilen adrese SOL ödeyerek SEAL tokenleri satın alabiliyorlar.

Ek bir seçenek olarak, tokenler doğrudan Sealana ön satış web sitesinden satın alınarak da edinilebiliyor. Benzer bir ön satış fonlaması yaklaşımı gösteren Slothana da erken yatırımcılara büyük kazançlar sağlayan SOL tabanlı coin’lerinden biri olmuştu.

Bu model göz önüne alındığında, Sealana’nın ön satış aşamasını geçtikten sonra benzer kazançlar sağlayacağı tahmin ediliyor.

Ethereum Ağı Üzerinde İnşa edilen Wiener AI (WAI) Yapay Zeka Eklemesiyle Markaj Altında

Wiener AI (WAI), meme coin topluluğu üyelerinin yanı sıra kripto meraklılarına da hitap etmeyi amaçlayan çeşitli son teknoloji yetenekler sunuyor. İki günde bir fiyat artışı yaşanan ön satışta WienerAI token satın almak isteyenler şu anda 0,00071 dolardan tokeni elde edebiliyor.

Wiener AI’nın temel işlevselliği, yapay zeka tarafından desteklenen ve karlı alım satım fırsatlarını ortaya çıkarmak ve kullanıcılara gerçek zamanlı bilgi vermek için piyasayı sürekli olarak izleyen alım satım botuna odaklanıyor.

Bu bot aracılığıyla, piyasa verilerinin analizi, varlık satın almak veya satmak için en uygun zamanların tahmini sağlanıyor. Ayrıca deneyimli deneyimsiz tüm yatırımcılara alım satım yöntemlerini optimize etmede yardımcı olmak için çalışıyor.

Wiener AI yapay zeka ile meme kültürünü birleştirirken bunlara ek olarak şu anda yüzde 370 olan yüksek yıllık getiri yüzdesine (APY) sahip bir stake mekanizması sağlıyor. Stake edilen token sayısı 2,7 milyarı geçerken daha fazla token stake edildikçe bu oranın düşeceğini de unutmamak gerekiyor.

Yatırımcılara tokenlerini stake ederek önemli kârlar elde etme fırsatı sunmanın yanı sıra, bu durum uzun vadeli elde tutma için bir teşvik sağlıyor. Topluluğun büyük desteği ve yatırımcıların inancı sayesinde proje, ön satış yoluyla 2,7 milyon dolardan fazla para toplamayı da başardı

Genel olarak, WienerAI’nın en son yapay zeka teknolojisi, büyüleyici meme hikayesi ve cazip finansal teşvikleri, onu Bitcoin’in yükselişinde atağa geçirecek coin’ler arasında konumlandırıyor.

Bugün Kripto Para Almalı mıyım?! Uzmanlara Göre Ethereum ETF'si Büyük Bir Boğa Koşusu Başlatmaya Hazır

Dünyaca ünlü kripto para eğitim platformu 99 Bitcoins (99BTC) Kriptoyu Öğretirken Kazandırıyor

99Bitcoins, (99BTC) diğer coin’lere kıyasla çok daha büyük bir pratik fayda sağlayan ön satış projesi. Şu anda 99Bitcoins token satın almak isteyenlere ise 0,00106 dolardan tokeni sunuyor.

99Bitcoins, tanınmış kripto-eğitim platformu ve haber sitesi tarafından tanıtılan bir BR20 tokeni. Şimdiye kadar ön satışında toplanan 1,5 milyon doların üzerindeki fon önemli bir takipçi kitlesi edindiğini gösteriyor.

Bu platform, sahip olduğu eğitim amacına tam olarak uygun olan kripto hakkında bilgi edinmeleri için kullanıcıları ödüllendireceği sözünü veriyor.  Acemilerden deneyimli profesyonellere kadar her kullanıcı, platformun farklı uzmanlık seviyelerine hitap etmek için özel olarak tasarlanmış modüler öğrenme içeriğinin avantajlarından yararlanabiliyor.

Kullanıcıların öğrenme programına erişim sağlayabilmeleri, testlere, bulmacalara ve sınavlara katılabilmeleri için platformun 99BTC olarak tanımlanan tokenine sahip olmaları gerekiyor. Bu, öğrenme için bir teşvik sağlamanın yanı sıra, ekstra teşvikler almak için tokenin elde tutulmasını da teşvik ediyor.

Projenin staking mekanizması da oldukça büyük ödüller sunuyor. Şu anda yıllık getiri oranı (APY) yüzde bin 70’in üzerinde bu da projeyi çekici kılıyor.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Analistten Bitcoin İçin Çılgın Fiyat Tahmini! Bu Coinler Bitcoin’le Birlikte Atağa Geçecek