Ünlü Balinadan Tahminler: Fonlar BTC’den ADA, ETH, XRP, BNB ve DOGE’ye Dönebilir!

Altcoin season 1 1280x720 1
Altcoin season 1 1280x720 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analisti CryptoWhale, yakın bir zamanda attığı bir tweet’te Bitcoin (BTC) yatırımcılarının eğiliminde büyük bir değişiklik olabileceğini ve paralarının altcoin’lere akacağını tahmin etti.

CryptoWhale: Yatırımcılar, BTC’lerini satacak

Yakın zamanda attığı bir tweet’te CryptoWhale, “Bitcoin, 2021’in en kötü performans gösteren kripto para birimlerinden biri ve yatırımcılarının çoğu, BTC tutarken acı çekiyor. Tahminimce, BTC’lerini satacaklar ve yakında altcoin’lere atlayacaklar,” dedi. Analist, aynı zamanda ilk 100 kripto para birimi arasındaki çoğu altcoin’in, tüm zamanların en yüksek seviyesinde ulaştığı değerlerinin yarısını kaybettikten sonra bile son zamanlarda hem fiyat hem de fayda açısından BTC’den daha iyi performans gösterdiğini söyledi.

Bu Altcoin, Bitcoin ve Ethereum'u Geçti! İşte Sırrı...

Bitcoin büyük ilgi çekmeye devam etse de, altcoin piyasası son zamanlarda, diğer yıllara kıyasla başarılı fiyat hareketleri sergiledi. Birkaç yüksek performanslı altcoin, analistler tarafından oldukça umut verici olarak tanımlandı. Bitcoin’in değeri bir yılda yaklaşık %702 büyürken, bazı altcoin’ler bu büyüme oranından daha iyi performans gösterdi. Örneğin aynı dönemde yaklaşık %1.200 büyüyen, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum, daha iyi performans gösterdi. Binance Coin (BNB) de yaklaşık %3,787’lik bir büyüme oranıyla öne çıkıyor.

PlanB, Bitcoin (BTC) konusunda umutlu

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Cardano (ADA), XRP, Dogecoin (DOGE) ve Uniswap (UNI), geçtiğimiz aylarda zirveye ulaşan altcoin’lerden bazılarıydı. Ancak, Çin’deki olaylar ve Tesla CEO’su Elon Musk’ın attığı tweet’ler, genel olarak kripto piyasasında düşüşe sebep oldu. Yine de mevcut duruma rağmen, birkaç kripto para analisti, uzun vadede BTC konusunda iyimser.

Yatırım Uzmanı: Bitcoin Bu Dipleri Görecek! Yok Etmek İstiyorlar

Stok-akış modelinin yaratıcısı olan analist PlanB, en kötü durum senaryosu olarak Aralık 2021’e kadar 135.000 doların görülebileceğini söyledi. En iyi senaryo olarak ise Aralık 2021’de 450.000 doların görülebileceğine dikkat çekti. Öte yandan girişim kapitalisti Tim Draper, daha önce BTC’nin 2022 yılına kadar 250.000 dolara ulaşabileceğini tahmin etmişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Balinadan Tahminler: Fonlar BTC’den ADA, ETH, XRP, BNB ve DOGE’ye Dönebilir!

Yorumlar kapalı.