Ünlü CEO, Bitcoin’de Olacakları Anlattı: Bunlara Hazır Olun!

BTC 3
BTC 3
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Acımasız Bitcoin ayı piyasaları geçmişte kaldı, diyor kripto yatırım devi CEO’su, ama dikkat edilmesi gereken bir husus olduğunu söyledi. Kripto yatırım firması Pantera Capital’in CEO’su, BTC‘nin %80’in üzerinde düştüğü acımasız Bitcoin ayı piyasalarının artık geçmişte kaldığını söylüyor. Detaylar için Kriptokoin.com’dan ayrılmayın.

Bitcoin için sert ayı piyasaları yok artık

Blockchain Letter‘ın yeni bir baskısında Dan Morehead, Bitcoin’in yarılanma sonrası döneme girdiğini ve artık önceki piyasa döngülerinin aşırı oynaklığını takip etmediğini söylüyor. Morehead şöyle diyor:

Dört yıllık yarılanma döngüsünü ve bir sonraki fiyat dönemini bitirdiğimize inanıyorum. Büyük boğa ve ayı piyasalarını gösteren 2014’ten beri kullandığımız grafikleri güncelledik. Benim fikrim, yarılanma döngüsünü Nisan ayında bitirdiğimiz yönünde. Çin madencilik yasaklarının olumsuz olduğu ve birkaç kişinin blockchain ESG’yi ters çevirdiği geçici bir çılgınlık dönemi geçirdik ve şimdi yeni bir boğa piyasasındayız. Uzun zamandır, piyasa genişledikçe, daha değerli ve daha kurumsal hale geldikçe, fiyat dalgalanmalarının azalacağını savundum.

Morehead’e göre, yeni fiyat dönemi, 2014 ve 2018 düzeltme aşamalarından daha ılımlı olan ayı piyasalarında başlayacak. CEO şöyle konuşuyor: “Zaten %83 düşüş gösteren iki ayı piyasasına sahip olsak da, bunların ilkel geçmişimize ait olduğuna inanıyorum. Gelecekteki ayı piyasaları daha sığ olacak. Önceki ikisi -%61 ve -54 idi. Bir daha -83%’e ulaşırsa, ben büyük miktarla gireceğim”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü CEO, Bitcoin’de Olacakları Anlattı: Bunlara Hazır Olun!