Ünlü Ekonomistten Kripto Para Öngörüleri: Doğru Otobüsü Yakalayın!

Bitcoin Milyoneri Raoul Pal Altcoin Alma Zamaninin Geldigini Acikladi
Bitcoin Milyoneri Raoul Pal Altcoin Alma Zamaninin Geldigini Acikladi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski makro hedge fon yöneticisi  Raoul Pal, yılın son çeyreğinin kripto para için “olağanüstü” olacağını söylüyor. 2005 yılında makro ekonomik ve yatırım stratejisi araştırma hizmeti GMI’yi kurmadan önce Raoul Pal, Londra’da küresel varlık yönetimi firması GLG Partners (şimdiki adıyla “Man GLG” olarak anılıyor) için GLG Küresel Makro Fonu’nun eş yöneticiliğini yaptı. Raoul Pal bundan önce Goldman Sachs’ta çalıştı ve burada Hisse Senedi ve Hisse Senedi Türevleri’nde Avrupa serbest fon satış işini birlikte yönetti. Ayrıca Raoul Pal, 2014 yılında kurucu ortağı olduğu finans ve iş video kanalı Real Vision’ın CEO’su. Kriptokoin.com olarak makroekonomi gurusunun kripto para piyasası hakkındaki yakın tarihli bir röportajını sizler için derledik.

“Kripto para otobüsü bir otobüs değil, bir roket gemisidir”

Yakın tarihli bir Real Vision Finance röportajında ​​konuşan Raoul Pal, yılın son aylarının kripto varlıklar için tarihsel olarak yükseliş yönünde olduğunu açıkladı. 

Kripto para

Ünlü ekonomist, yatırımcıların “doğru otobüsü yakalamak” ve geride kalmaktan kaçınmak için bir piyasa değişikliği belirtileri araması gerektiğini söylüyor. Raoul Pal, röportajda şu ifadeleri kullanıyor:

Bahse girerim, kripto para otobüsü bir otobüs değil, bir roket gemisidir. Ve bu son çeyrek olağanüstü olacak.

Raoul Pal: Geçen ay mükemmel kurulum oldu

Raoul Pal, önümüzdeki aylarda makroekonomik manzaradaki değişikliklerin hem dijital varlıklar hem de teknoloji tabanlı hisse senetleri için bir katalizör görevi göreceğini söyleyerek sözlerine devam ediyor. Ekonomist, ayrıca makro anlatıdaki herhangi bir olumlu veya olumsuz değişikliğin, büyümedeki yavaşlama gibi, dijital varlıklar için fırsat yaratacağını belirtiyor:

Bunun daha zayıf tahvil getirileri, muhtemelen bir süreliğine daha zayıf piyasalar, ardından daha fazla teşvik alanında olduğunu ve büyüme stoklarını ateşlediğini düşünüyorum. Bütün bu üstel çağ tezi, insanların piyasalarda neye odaklandıklarını değiştiriyor.

Kripto para

Ünlü ekonomist, makro manzaradaki bir değişimin, emtia yerine teknolojiye daha fazla ilgiye yol açacağını tahmin ediyor ve tüm yılın genellikle Eylül ve Aralık ayları arasında yapıldığını söylüyor. Makroekonomi gurusu, geçen ay piyasanın boğa koşusuna devam etmek için “mükemmel kurulum” olduğunu söyleyerek, yıl sonuna kadar kripto varlıklar konusunda boğa konumuna geçtiğini belirtiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Ekonomistten Kripto Para Öngörüleri: Doğru Otobüsü Yakalayın!