XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Ünlü Ekonomistten Shiba Inu Öngörüsü: Yeni Başlıyor!

2 görüntülenme
Ünlü Ekonomistten Shiba Inu Öngörüsü

Ünlü ekonomist Alex Kruger‘e göre meme coin piyasası önümüzdeki bir kaç ay daha dalgalı olacak. En son tweet’lerinde Shiba Inu hakkında konuşan uzman, son rallinin çarpıcı sonuçlarını ortaya çıkardı.

Alex Kruger’a göre en son Shiba Inu rallisinin iki çarpıcı özelliği

Kripto uzmanı ve ekonomist olan Alex Kruger, en son Shiba Inu rallisinin anormal olduğunu söylüyor. Uzman, güncel paylaşımlarında “meme coin patlaması, 2021’deki iki boğa koşusunun sonuçlandığını gösteriyor” dedi. Piyasa, Kruger’in belirttiği tarihten bu yana olumsuz seyir izliyor.

Elverişsiz piyasa koşulları, 2022’nin başından bu yana “ayı piyasası” veya “kripto kışı”nın başladığının sinyalini veriyor. Shiba Inu ve diğer meme coin’lerin dalgalanması, olağandan saptığı için izlenmesi ilginç. Shiba Inu, 14 Ağustos’ta 0,0000126 dolarlık dip noktasından yaklaşık %35 yükselen önemli büyümeye sahipti. 15 Ağustos’ta SHIB, düzeltmeden önce 0,0000179 dolara kadar yükseldi. SHIB şu anda 0.00001577 dolardan işlem görüyor. Bugün piyasa geneli eşliğinde %1 civarında değer kaydetti.

Ünlü ekonomist rallinin yeni başladığını ima etti

Kruger, meme token rallisinin “daha yeni başlamış olabileceğini ve haber odaklı olduğunu” iddia ediyor. Shiba Eternity, Shiba ekibi tarafından 2 Ağustos’ta SHIB CCG oyununa verilen isimdi. Ekip topluluğu bir süre merakta bıraktıktan sonra yeni oyunun ismini “Shiba Eternity” olarak açıkladı. Shiba ekibi, Shiba Eternity’nin şu anda Vietnam’da test edildiğini açıkladığında, geçen hafta beklentiler arttı. Shiba Eternity hızla popülerlik kazanıyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları bu makalede ele aldık.

Duyurunun ardından Shiba Eternity video oyunu Vietnam’da popüler hale geliyor. Shiba Inu oyun danışmanı ve deneyimli oyuncu William Volk, duyuru ardından şunları kaydetti:

Vay canına, Vietnam test lansmanından akın eden oyuncularla başa çıkmak için oyun sunucusu kapasitesini ELLİ KAT artırmak zorunda kaldık!

ShibaSwap’ın Temmuz 2021’deki ilk çıkışı, Shiba topluluğu içinde merak yarattı ve bir etkinlik hakkında iyi bir sözün token fiyatlandırması üzerinde kısa ila orta vadeli bir etkisi olabileceğinin bir başka örneği olarak hizmet ediyor. Lansmandan sonraki bir gün içinde, platformun kilitli toplam değeri 1 milyar dolara ulaştı ve Shiba Inu’nun fiyatı sadece marjinal olarak %14 arttı. Shiba Inu’nun fiyatı, olayın bir sonucu olarak takip eden aylarda önemli ölçüde arttı. Ayrıca sadece dört ay sonra yüzde yüz fırlayarak ATH seviyesi olan 0.000088 dolara çıktı. Shibarium, SHI ve SHIBFE gibi gelecekteki uygulamalar Shiba (Shiba Inu finansal ekosistemi) tarafından ima edilmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Binance 4 Altcoin İçin Sevindiren Duyuru Yaptı
Binance Bu 4 Altcoin İçin Sevindiren Duyuru Yaptı! Dünyanın en büyük kripto para borsası, güvenilir saklama hizmetlerini 4 altcoin’e daha genişletti. Duyurular bugün Binance Custody’nin resmi Twitter hesabından geldi. Binance Custody 3 yeni kripto para birimi ekledi Solana (SOL), STEPN (GMT), Raydium (RAY), borsasının saklama...
Buğra Çağlar 2 ay önce