Reklamı kapat

Ünlü Hanedan Kripto Para Dünyasına Adım Atıyor

Zeynep Yüce
Zeynep Yüce 29 Mayıs 2018
58 görüntülenme

Rothschild, 200 yıllık bir banka hanedanı, Rothschilds ailesi tarafından kurulmuş bir İngiliz çok uluslu yatırım bankacılığı şirketi. Rothschilds’ın finansal danışmanlığının ise Kraliyet ailesine hizmet ettiği biliniyor. Şirket zaman içinde, devlet tahvili piyasasına katılımıyla bir servete sahip oldu.

Ethereum‘un kurucularından Vitalik Buterin Twitter üzerinden:

“Rothschild’ler aslında komplo teorisyenlerinin inandığı gibi güçlü ve koordineler mi yoksa sadece bir grup aileden zengin sosyalite mi ve diğer tüm bu şeyler aşırı mı?

Öğrenmeme ve karar vermeme yardım edin! ”

Tweet ile birlikte diğer takipçilerinin fikirlerini paylaşmaları için bir Reddit tartışma bağlantısı da paylaştı.

Vitalik Buterin, tartışma panelinde şunları söyledi:

“Eğer aileden zengin yüksek sosyete insanları kendi para birimlerini yapmak istiyorlarsa, yapsınlar, onlara daha fazla güç verir; yarı serbest piyasada görüşmek üzere.”

Oldukça az sayıda Redditor bu konuda görüşlerini paylaştı.

Selastil, bir Redditor şunları söyledi:

Ethereum projesine gönderdikleri tehdidi anlayamıyor gibisiniz. Ağları ve lobi grupları aracılığıyla yeni bir para birimi oluşturacak ve varolan muhataplarını herhangi bir muhalif para biriminin geleceğini boğmak için kullanacaklar. Kripto para ve blockchain projelerinin “regülasyonu” için baskı yapacak ve bankaları kriptoyla olan ilişkileri reddetme veya kripto projelerine saldıran kurallar oluşturma konusunda koordine ederek paranın ekosisteme girip çıkabilme yeteneğini ortadan kaldıracaklar.”

Rothschild şu an itibariyle kendi blockchaini ve para birimi üzerinde çalışıyor. Koinden çoğunlukla “IMMO” olarak bahsediliyor. Özel bir blockchain üretimi, Rothschild yönetiminin iç borsayı güvenli bir şekilde yönlendirmesini sağlayacak ve “IMMO” koini ile mirasını taşıyacak.

Mülkiyetlerinde kayda değer bir sermayeye sahip olmakla beraber, farklı uluslardan birçok kripto para takipçisinin inandığı üzere Rothschild büyük ihtimalle kripto dünyasında er ya da geç bir devrim başlatacak.

CoinTelegraph

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin Londra’da Marka Adı Olarak Tescillendi Bitcoin İngiltere‘de artık bir marka adı olarak tescillendi. Londra merkezli “A.B.C. IPHoldings South West” isimli şirket Bitcoin’i kendi markası olarak tescillendi. Şirket bu zamana kadar Bitcoin temalı giysilerin satışını gerçekleştiriyordu.  Kripto paralar ve blockchain teknolojisi her gün yeni...
Burak Can Senyelli 29 Mayıs 2018