Dünyaca Ünlü Marka, Bu Altcoin’i Seçti: NFT Ortaklığı Kuruldu!

Vural Erkan
Vural Erkan 27 Şubat 2022
14 görüntülenme
theatre mannequin museum art exhibition of fashion dress scaled 1

İtalyan lüks moda evi Dolce & Gabbana (D&G), altcoin projesi Polygon destekli NFT müzayede yeri olan UNXD ile devam eden bir ortaklık yoluyla, Non Fungible Token (NFT) koleksiyonunu genişletiyor. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

D&G, Polygon’da özel NFT koleksiyonu başlatıyor

Dolce & Gabbana, Eylül 2021’de tarihi “Collezione Genesis” koleksiyonunun başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinin ardından NFT serisini genişlettiğini duyurdu. 4 Ekim 2021’de İtalyan firma ilk olarak Dolce & Gabbana DGFamilyNFT Topluluğu’nun yaklaşan lansmanından bahsetti.

Sırada ne var: Dolce&Gabbana NFT topluluğu, ayrıca yalnızca UNXD_NFT ile ortaklığı. İlk üyeleri Collezione Genesi müzayedesinin kazananları olacak ultra özel altın seviye dahil 4 özel seviye. UNXD_NFT ve Dolce&Gabbana’nın bu ilk koleksiyonunu bu kadar başarılı yapan birçok ortağa, özellikle de muazzam desteği ve PoS chain harika bir kullanıcı deneyimi sağlayan Polygon’a özel teşekkürler.

Genişletme, lüks dijital ürünler için küratörlüğünde bir NFT piyasası olan UNXD ile işbirliği içinde yapılacak. Genişletme, “DGFamilyNFT topluluğu”nun bir parçası olarak adlandırılıyor ve UNXD’nin Poligon ağı üzerine kurulu platformunu kullanacak. Dün (25 Şubat), D&G ve UNXD, Twitter Spaces’ta DGFamily ve yaklaşan satışı hakkında konuştu.

Dolce&Gabbana ve UNXD_NFT, DGFamily topluluğunun merakla beklenen lansmanını duyurdu. 3 farklı Kutu + dijital, fiziksel ve deneyimsel avantajlar, sahiplerini gerçek hayat ile metaverse arasında bir yolculuğa çıkarıyor.

Projenin içeriğinde neler var?

Dolce & Gabbana’nın ilk koleksiyonu, son derece popüler ‘Doge Crown’ da dahil olmak üzere dokuz NFT’nin lansmanını içeriyordu. Domenico Dolce ve Stefano Gabbana tarafından tasarlanan dijital ürün, yedi mavi safir ve 142 elmas içeriyordu. Orijinal parçalardan beşi, metaverse için UNXD tarafından barındırılan sanal yineleme ile fiziksel yaratımlardı. Özel koleksiyoncular ve tasarımcı organizasyonlarının bir karışımına satılan koleksiyon, ikonik moda şirketine 5,5 milyon dolardan fazla gelir sağladı.

Drexel Üniversitesi’nde sanal gerçeklik ve sürükleyici medya program direktörü Nick Jushchyshyn, o sırada yedi haneli satışın ‘şaşırtıcı olmadığını’ söyledi. Jushchyshyn, dünyaca ünlü tasarımcıların dijital dünyayı benimsemesinin ve benzersiz bir şey yaratmasının etkisine dikkat çekerek koleksiyonu ‘birden biri’ olarak nitelendirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin Rally
Bitcoin’de Kritik Saatler Başladı: İşte Beklentiler ve Seviyeler! Makro piyasalar için karanlık bir hafta belirirken, hafta sonu kripto tradeları için biraz soluklanma sağladı. Kripto analisti William Suberg’e göre, haftalık kapanış umutları arka arkaya dördüncü bir aylık kırmızı mumdan kaçınmaya bağlı olduğundan, Bitcoin (BTC) 27 Şubat’ta...
Vural Erkan 27 Şubat 2022