Dünyaca Ünlü Marka, Bu Metaverse Coin ile El Sıkıştı!

Virtual fashion on Meta
Google News

Dünyaca ünlü lüks giyim markası Bonesmen, popüler metaverse coin projesi Decentraland (MANA) ile işbirliğine gidiyor. H&M gibi markaların sanal evrende yerini almasında sonra Amerika merkezli lüks giyim markası Bonesmen da bu evrene adımını attı.

Popüler metaverse coin projesi ünlü markaların ilgi odağı oldu

Lüks giyim markası Bonesmen’ın ürünleri, popüler metaverse coin projesi Decentraland’da açılacak sanal mağazasında tanıtılacak ve satışa sunulacak. Buna ek olarak ilerleyen zamanlarda Bonesmen temalı Non Fungible Token (NFT)’ler ve oyun içi dijital giyim ürünleri gibi çeşitli deneyimler sunacak.

BONESMEN, yeni dünyanın en popüler metaverse’inde kendi mağazasını kuruyor. Burası sıradan bir mağaza değil, bir zaman makinesi, bir tapınak, bir kütüphane, bir gece kulübü ve bir buluşma yeri.

Bonesmen’ın mevcut durumda NFT iş birliklerini ve eski ürünlerini içeren ‘Bonesmen Tomb’ projesi kapsamında yer aldığı belirtiliyor. Proje, hayal gücü aracılığıyla geçmişi, bugünü ve geleceği birleştiren bir ‘gizemli online alan’ olarak tanımlanıyor. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere böylece dünyaca ünlü marka, ‘Tomb’ adlı sanal bir mağazayla metaverse’e ilk adımını atmış oldu. Bonesmen, 10 NFT’den oluşacak BONESMETA koleksiyonunu piyasaya sürecek. Ünlü marka, Tomb’u bir mağazadan öte, gizemli havasıyla “Dokunulabilir Asalet” olarak nitelendiriyor.

Decentraland (MANA), kendisini, kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına, deneyimlemesine ve bunlardan para kazanmasına olanak tanıyan, Ethereum Blockchain tarafından desteklenen bir sanal gerçeklik platformu olarak tanımlıyor. Bu sanal dünyada, kullanıcılar daha sonra gezinebilecekleri, üzerine inşa edebilecekleri ve para kazanabilecekleri araziler satın alıyorlar.

Decentraland, 2017’de gerçekleştirilen 24 milyon dolarlık ilk kripto para arzının (ICO) ardından piyasaya sürüldü. Sanal dünya, 2019’da kapalı betasını başlattı ve Şubat 2020’de halka açıldı. O zamandan beri, kullanıcılar, bilgisayarlarında çok çeşitli deneyimler yarattılar. Etkileşimli oyunlar, genişleyen 3B sahneler ve çeşitli diğer etkileşimli deneyimler dahil olmak üzere LAND parselleri. Metaverse coin projesi şimdi de ünlü giyim markalarını öncelikli tercileri haline geldi. MANA, yazının yazıldığı sıralarda, son 24 saat içinde %1,69 artışla 1,34 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku