Reklamı kapat

Ünlü Milyarder: Bu Altcoin Patlayacak! Bitcoin Yerine Ondan Almalısınız

Serkan Eser
Serkan Eser 11 Mayıs 2021
0 görüntülenme
altcoin surge

Milyarder yatırımcı ve iş adamı Mark Cuban, lider altcoin Ethereum’u daha da yükseklere çıkarabilecek ezber bozan bir katalizörü açıklıyor.

Mark Cuban: Her şirket ETH okuryazarı olacak ve bu da oyunu değiştirecek!

Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, yeni bir tweet’te 8,4 milyon takipçisine, Ethereum’un (ETH) iş dünyasını ele geçirme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor. Mark Cuban konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH’nin daha da büyük bir patlama şansı olmasının nedeni, henüz ETH akıllı sözleşmeleri üzerine inşa edilen iş uygulamalarının gerçekleşmeye başladığını gerçekten görmemiş olmamızdır. Bunu yaptıklarında, her şirket ETH okuryazarı olacak ve bu da oyunu değiştirecek. Ancak 2. katman da önemli bir rol oynayacak.

Bu Altcoin, Yeni Dogecoin (DOGE): Yüzde 500 Yaptı!

Mark Cuban: Elbette lider altcoin için ETH 2.0’ın yolu önemli olacak

En iyi akıllı sözleşme protokolü olmak için rekabet eden projeler olmasına rağmen Mark Cuban, Ethereum’un çok beklenen proof-of-stake  modeline güncellemesinin, alandaki hakimiyetini sürdürmede kilit bir rol oynayacağını vurguluyor. Mark Cuban konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tüm farklı seçeneklere ayak uydurmak zor ve diğerleri için gerçekten çok fazla riskten korunma mekanizması yok. Elbette (ETH) 2.0’ın yolu önemli olacak.

Balina Selloff’unu Öngören Analist: Bu 4 Unutulmuş Altcoin, Bomba Geliyor!

Mark Cuban: Bitcoin yerine Ethereum almalısınız!

Büyük bir Ethereum taraftarı olduğu ortaya çıkan Mark Cuban, geçen ay kripto para yatırımcılarına neden Bitcoin yerine Ethereum almaları gerektiğini anlatmıştı. Mark Cuban konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin ve lider altcoin Ethereum etkili bir şekilde birçok şeyin gerçekleşmesini sağlayan platformlardır. Ancak Bitcoin şu anda gerçekten bir değer deposu olacak şekilde gelişti ve onu başka herhangi bir şey için kullanmak çok zor. İsterseniz dijital altın olur. Başka şeylere izin veren bir platform olarak kullanabilirsiniz, ancak çok daha fazlasını gerektirir, doğru. Diğer çeşitli şeyleri sarmayı veya yapmayı gerektirir ve ek fayda elde etmek için her şeyden daha fazla teminat görevi görür. Ethereum’un ise, organik ve doğal formunda çok daha fazla yerleşik yardımcı program olduğunu biliyorsunuz, değil mi? Akıllı sözleşmeleri organik ve doğal olarak kullanma yeteneği şu anda sadece önemli bir fark. Bu, Bitcoin’de yeni değer oluşturan ve yeni fırsatlar getiren Katman-2’ler olmadığı anlamına gelmez. Ama gerçekten Bitcoin üzerinde Ethereum’da yaptığınızdan çok daha fazla çalışmanız gerekiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

p 1 analysts predict dogecoin will skyrocket again with elon musk hosting saturday night live
Son Dakika: Elon Musk’tan Bomba Dogecoin Paylaşımı! Fiyat Fırladı Tesla CEO’su Elon Musk, bugün bomba bir Dogecoin (DOGE) paylaşımında bulundu. Elon Musk onmilyonlarca takipçisi ile resmi Twitter hesabından bir anket paylaştı. Elon Musk, bu ankette takipçilerine “Tesla’nın Dogecoin (DOGE) kabul etmesini istiyor musunuz?” diye sordu. Ankette...
Serkan Eser 11 Mayıs 2021