Ünlü Milyarderden DOGE Yorumu: Harika Bir Yatırım!

milyarder mark cuban ne kadar dogecoin doge tuttugunu acikladi
milyarder mark cuban ne kadar dogecoin doge tuttugunu acikladi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Twitter Spaces’ta yakın zamanda yapılan bir sesli görüşme sırasında milyarder iş adamı Mark Cuban, Bitcoin (BTC) maksimalistlerinin tepkisine rağmen Dogecoin (DOGE) hakkında konuşmaya devam edeceğini söyledi. Milyarder iş adamı, kripto hakkında öğrenmenin eğlenceli ve ucuz bir yolu olduğu için Dogecoin’i sevdiğini belirtiyor.

Milyarder iş adamı, DOGE topluluğunun parçası olmaktan mutlu görünüyor

Kriptokoin.com haberlerinden de takip ettiğiniz üzere, Mark Cuban, Dogecoin’in (DOGE) kripto para birimi alanına “harika bir giriş” olduğunu ifade ediyor. “Shark Tank” sunucusu ayrıca meme kripto para biriminin, kripto hakkında bilgi edinmenin ucuz bir yolu olduğuna inanıyor. Mark Cuban, bir kişinin Robinhood’da bir hesap açması ve 25 dolar değerinde Dogecoin (DOGE) satın alması gerektiği için, giriş engelinin düşük olduğunu açıklıyor.

Doge

Şimdi Robinhood kendi cüzdanlarını piyasaya sürdüğüne göre Mark Cuban, Dogecoin (DOGE) severlerin, en sevdikleri meme coin’lerini, AMC gibi trade platformlarında kolayca harcayabileceğini söylüyor. Son olarak milyarder yatırımcı, Dogecoin topluluğunu anlamsızlığından dolayı bir kez daha övdü:

Bence parçası olmak için eğlenceli bir topluluk.

Meme coin hayranı Mark Cuban’ın DOGE varlıkları oldukça az

Güçlü bir Dogecoin (DOGE) savunucusu olmasına rağmen, Mark Cuban’ın kendisi sadece 1.500 dolar değerinde meme coin’e sahip bulunuyor. Podcast yayıncısı Preston Pysh, milyarder iş adamının sadakatini sorguladıktan sonra Mark Cuban, kendisinin bir sahtekar olmadığını kanıtlamak için öncelikle Bitcoin’deki (BTC) pozisyonunu açıklamaya çağırdı:

Mark Cuban, Bitcoin (BTC)’yi üstün değer deposu olarak tanımlıyor, ancak Dogecoin (DOGE)’nin aksine ödemeler için kullanılması konusunda başarılı olacağına inanmadığını belirtiyor.

Mark Cuban, Vitalik Buterin’in Ethereum’da çıkabilecek sorunları çözebileceğine inanıyor

Ethereum (ETH)’den bahsetmişken Mark Cuban, lider altcoin Ethereum’un “zorluk bombası” mekanizması aracılığıyla Proof of Stake (PoS)’a geçişiyle bağlantılı bir risk olduğunu düşünmediğini söylüyor. Ancak bir sorun olması durumunda, Ethereum’un (ETH) kurucu ortağı Vitalik Buterin’in bazı şeyleri çözebileceğine inanıyor:  

Sanırım Vitalik Buterin bunu çözecek.

Eğer Ethereum (ETH) Dogecoin (DOGE)’yi mahvederse, Mark Cuban, diğer Blockchain’lerin yerini almasını bekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Milyarderden DOGE Yorumu: Harika Bir Yatırım!