Ünlü Politikacı: Bu 3 Altcoin Yeni Zenginleri Doğuruyor!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 2 hafta önce
8.637 görüntülenme
Ünlü Politikacı 3 Altcoin Zenginleri Doğuruyor

Eski bir ABD kongre adayı olan David Gokhshtein, Twitter’da meme coin’ler hakkında süren bir tartışmaya dahil oldu. Kripto fenomeni, eleştirilerin merkezinde yer alan 3 altcoin projesinin birçok insanı zengin ettiğini vurguluyor.

“Bu 3 altcoin tonlarca insanın zengin olmasına yardımcı oldu “

David Gokhshtein, Twitter’daki birçok kişinin kripto paralar sayesinde “zengin” olduğunu tweetledi. Ünlü politikacı, geçen yıldan bu yana, çöken Terra Classic (LUNC) de dahil olmak üzere bir çok meme coin’i desteklemişti. Gokhshtein’in büyük miktarlarda Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) tuttuğu biliniyor. Ayrıca birçok kez tweet’lerinde Floki Inu’ya (FLOKI) da yer verdi.

Gokhshtein, en son tweet’inde, meme coin eleştirmenlerine yönelik, “Buradaki bir ton insan meme coin’ler sayesinde zengin oldu. Onlarla dalga geçmeni umursayacaklarını mı sanıyorsun?” ifadelerine yer verdi. Tartışmalar gün boyunca devam etti ve Gokhshtein’ın “Onlarla dalga geçersem umursamalarını sağlayabilirim” gibi yorumlara cevabı “senin yatma vaktin gelmiş” oldu.

Yakın tarihli başka bir tweet’te Gokhshtein, meme coin’leri eleştirenlere, Twitter’da insanların istedikleri şey hakkında konuşmakta özgür olduklarını hatırlattı. Girişimci, “SHIB veya FLOKI’ye girmek istiyorsam – bu bana bağlı” diye yazdı.

Meme coin’lerden bahsetmişken, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, kendisine airdrop olarak gönderilen 3 token’i bugün satmaya başladı. Kriptokoin.com neler yaşandığına bu yazıda yer verdik.

Gokhshtein Shiba Inu’ya ağırlık veriyor: “destansı şeyler”

Şubat ayının sonunda Gokhshtein, Twitter’dan yeterince Shiba Inu topladığını ve şimdi yatırımlarından “destansı kazançlar” beklediğini yazdı. Ünlü politikacı muhtemelen bir yıldan uzun süredir geliştirme aşamasında olan Katman 2 çözümü olan Shibarium beta’nın yakında piyasaya sürülmesinden bahsediyor. Geliştirici ekip, Ocak ayı ortasında Shibarium beta lansmanının “çok yakında” gerçekleşeceğini duyurdu. O zamandan beri, Shytoshi Kusama takma adıyla bilinen Shibarium’un baş geliştiricisi, Shibarium hakkında bir dizi Medium gönderisi yayınlamaya başladı.

En son tweet’i çok yakın bir zamanda yayınlanacağını belirten, bu zamana kadar dinlenebilecek bir şarkı tavsiyesi içeriyordu.

Altcoin yatırımcıları Shibarium’a odaklanırken, balinalar toplamaya devam ediyor

WhaleStats toplamda 200.899.251.805 Shiba Inu satın aldığını tespit etti. Yüklü satın alım gerçekleştiren balina, satın alma anındaki SHIB/USD döviz kuruna göre 2.240.026 dolar ödedi.

İlginç bir şekilde, bu satın alma işleminin tamamen spekülatif amaçlarla yapıldığı görülüyor. Yazım sırasında, balinanın cüzdanında sadece küçük bir parça Shiba Inu kalmıştı. Binance’teki SHIB/USDT tablosuna bakış, 1 Mart’tan bu yana %10’un üzerinde değer kaybını gösteriyor. Geçen hafta 3 Mart’ta Shiba Inu, tek bir saat içinde %7’lik bir düşüş sahneledi ve büyük bir kırmızı mum kaydetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • U.today

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Fiyatı Pik Yapacak 2 Kripto Para
Finans Şirketi: Fiyatı Pik Yapacak 2 Kripto Para Bunlar! Finansal ve yatırım danışmanlığı şirket Fool analistleri, yarı yarıya değer kaybeden 2 kripto para biriminin kayıplarını hızlıca telafi edebileceğini öne sürdü. Uzmanlar, uzun vade beklentileri güçlendiren katalizörleri sıralıyor. Fool analistleri, bu 2 kripto para devinin hızla toparlanmasını...
Buğra Çağlar 2 hafta önce