Ünlü Politikacı: Bu 3 Altcoin Yeni Zenginleri Doğuruyor!

Ünlü Politikacı 3 Altcoin Zenginleri Doğuruyor
Ünlü Politikacı 3 Altcoin Zenginleri Doğuruyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eski bir ABD kongre adayı olan David Gokhshtein, Twitter’da meme coin’ler hakkında süren bir tartışmaya dahil oldu. Kripto fenomeni, eleştirilerin merkezinde yer alan 3 altcoin projesinin birçok insanı zengin ettiğini vurguluyor.

“Bu 3 altcoin tonlarca insanın zengin olmasına yardımcı oldu “

David Gokhshtein, Twitter’daki birçok kişinin kripto paralar sayesinde “zengin” olduğunu tweetledi. Ünlü politikacı, geçen yıldan bu yana, çöken Terra Classic (LUNC) de dahil olmak üzere bir çok meme coin’i desteklemişti. Gokhshtein’in büyük miktarlarda Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) tuttuğu biliniyor. Ayrıca birçok kez tweet’lerinde Floki Inu’ya (FLOKI) da yer verdi.

Gokhshtein, en son tweet’inde, meme coin eleştirmenlerine yönelik, “Buradaki bir ton insan meme coin’ler sayesinde zengin oldu. Onlarla dalga geçmeni umursayacaklarını mı sanıyorsun?” ifadelerine yer verdi. Tartışmalar gün boyunca devam etti ve Gokhshtein’ın “Onlarla dalga geçersem umursamalarını sağlayabilirim” gibi yorumlara cevabı “senin yatma vaktin gelmiş” oldu.

Yakın tarihli başka bir tweet’te Gokhshtein, meme coin’leri eleştirenlere, Twitter’da insanların istedikleri şey hakkında konuşmakta özgür olduklarını hatırlattı. Girişimci, “SHIB veya FLOKI’ye girmek istiyorsam – bu bana bağlı” diye yazdı.

Meme coin’lerden bahsetmişken, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, kendisine airdrop olarak gönderilen 3 token’i bugün satmaya başladı. Kriptokoin.com neler yaşandığına bu yazıda yer verdik.

Gokhshtein Shiba Inu’ya ağırlık veriyor: “destansı şeyler”

Şubat ayının sonunda Gokhshtein, Twitter’dan yeterince Shiba Inu topladığını ve şimdi yatırımlarından “destansı kazançlar” beklediğini yazdı. Ünlü politikacı muhtemelen bir yıldan uzun süredir geliştirme aşamasında olan Katman 2 çözümü olan Shibarium beta’nın yakında piyasaya sürülmesinden bahsediyor. Geliştirici ekip, Ocak ayı ortasında Shibarium beta lansmanının “çok yakında” gerçekleşeceğini duyurdu. O zamandan beri, Shytoshi Kusama takma adıyla bilinen Shibarium’un baş geliştiricisi, Shibarium hakkında bir dizi Medium gönderisi yayınlamaya başladı.

En son tweet’i çok yakın bir zamanda yayınlanacağını belirten, bu zamana kadar dinlenebilecek bir şarkı tavsiyesi içeriyordu.

Altcoin yatırımcıları Shibarium’a odaklanırken, balinalar toplamaya devam ediyor

WhaleStats toplamda 200.899.251.805 Shiba Inu satın aldığını tespit etti. Yüklü satın alım gerçekleştiren balina, satın alma anındaki SHIB/USD döviz kuruna göre 2.240.026 dolar ödedi.

İlginç bir şekilde, bu satın alma işleminin tamamen spekülatif amaçlarla yapıldığı görülüyor. Yazım sırasında, balinanın cüzdanında sadece küçük bir parça Shiba Inu kalmıştı. Binance’teki SHIB/USDT tablosuna bakış, 1 Mart’tan bu yana %10’un üzerinde değer kaybını gösteriyor. Geçen hafta 3 Mart’ta Shiba Inu, tek bir saat içinde %7’lik bir düşüş sahneledi ve büyük bir kırmızı mum kaydetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Politikacı: Bu 3 Altcoin Yeni Zenginleri Doğuruyor!