Reklamı kapat

Ünlü Tahminci Bu Altcoin’lere Dikkat Çekti: 10x-20x Artar!

0 görüntülenme
Ünlü Tahminci Bu Altcoin'lere Dikkat Çekti: 10x-20x Artar!

Kripto para alanında tanınan isimlerden olan Arthur Hayes, yeni bir röportajda, belirli projelere dikkat çekti. Hayes, layer-1 Ethereum (ETH) rakiplerinden bahsetti. Bu alanda faaliyette olan ağların altcoin projelerinin, ilk büyük testlerini son boğa koşusunu gördüklerini belirtti. Ayrıca kripto piyasası çöküşü sırasında başka bir testle karşı karşıya kaldıklarını söyledi. İşte detaylar…

Arthur Hayes, layer-1 Blockchain’lerine ve altcoin projelerine dikkat çekti

Real Vision’dan Raoul Pal, Arthur Hayes ile yeni bir röportaj yaptı. Röportaja göre Hayes, Ethereum rakipleri teknik yeteneklerini gösterebilmiş olduğunu düşünmekte. Ancak, bu projelerin şimdi kullanıcıları çekebileceklerini ve koruyabileceklerini göstermeleri gerekiyor. Hayes, bu ağların çok hızlı işlem sağladığına dair çok fazla reklam yaptıklarını belirtti. Ancak “en azından bir şeyler yapan, bazı insanlar tarafından kullanılan uygulamaları gösterin” dedi. Hayes, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Şu anki soru şu, sadece şişirilmiş tokenlar almakla kalmayıp gerçek para harcamaya istekli kullanıcılara olmalı. Bence ben de dahil tüm yatırımcıların yeni projelere bakıp ‘Tamam, bana kullanıcıları göster’ demesinin arkasında bu var. ‘Bana hizmetinizi kullanmak için gerçek para ödemeye istekli birini gösterin.’ Sanırım şu anda geldiğimiz nokta bu.

Hayes’in bahsettiği layer-1 projelerini, piyasa değerine göre en büyükler olmak üzere, aşağıdaki listede görebilirsiniz:

Varlıklar “ya sıfıra gider, ya da 10x, 20x yapar”

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, şu an AscendEX olarak yeniden markalaşan BitMEX’in kurucu ortağı, yorumlarını aktarmaya devam ediyor. Bir sonraki boğa koşusunda, karanlıkta kaybolmak yerine en azından hayatta kalacak projelere odaklanmakta. Piyasalarda varlığını sürdürmek için iyi bir şansı olduğunu düşündüğü kripto varlıklarına bakacağını söylüyor.

Hafta Sonu Bu 9 Altcoin'e Dikkat: İşte Olacaklar!

Hayes, piyasa değerine göre ilk 20’de yer alan bir varlığın yüzde 95 oranında düşmesi durumunda bir sonraki döngüde nasıl hareket edeceğine dair çeşitli olasılıkları değerlendiriyor. Hayes, bu konuda göz önünde bulundurulacak faktörlerin ardından coin’lerin “en kötü ihtimalle sıfıra gideceğini”, “en iyi ihtimalle de 10x, 20x artacağını” söylüyor. Ünlü tahminci, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

İlk 20 piyasa değeri olan bir varlığa bakıyorsam ve yüzde 95 düşmüşse, bir sonraki döngüye kadar hayatta kalacak mı? Önümüzdeki iki yıl hayatta kalacak mı? Ne kadar para topladılar? Cevabınız evet ise satın alın. En kötü ihtimalle sıfıra iner. En iyi durumda, 10x, 20x artar. 100’den 1’e ve 1’den 10’a giderse, 10x yapmış olur. Böylece, bir sonraki döngü başladığında yaşanan sıçramada, en çok düşenlerin en fazla yükseleceğini biliyorsunuz. Yani evet, sanırım çoğunda bu değişmez. Bu gerçekten sadece bir sayı oyunu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Albedo Token Satışta: Yoğun İlgi Görüyor!
Albedo Token Satışta: Yoğun İlgi Görüyor! Türkiye’nin en çok ziyaret edilen kripto para haber sitesi olan Kriptokoin.com, KriptoKoin Token’ın ardından yeni bir token çıkardı. Bitci Teknoloji önderliğinde çıkarılan Albedo Token, bugün yatırımcılar ile buluştu ve satışa çıktığın andan beri yoğun ilgiyle karşılandı. Bir...
Kriptokoin.com 2 ay önce